"Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы маслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 2015 жылғы 30 қазандағы № 41/2 шешімінің күші жойылды деп танылғаны туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 2016 жылғы 26 желтоқсандағы № 7/3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 6 қаңтарда № 3999 болып тіркелд
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 2015 жылғы 30 қазандағы "Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының Ережесін бекіту туралы" № 41/2 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 15 қараша № 3475 тіркелген және 2015 жылғы 12 желтоқсан "Ауыл арайы" № 51 газетінде және 2015 жылғы 12 желтоқсан "Сельская новь" № 51 газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім бұқаралық ақпарат құралдарында алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл аудандық
мәслихаттың кезекті
VІІ сессиясының төрағасы
Р.Садыков
Жамбыл аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Мұсабаев

О признании утратившим силу решения маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 30 октября 2015 года № 41/2 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области""
Решение маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 26 декабря 2016 года № 7/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 6 января 2017 года № 3999
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", маслихат Жамбылского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 30 октября 2015 года № 41/2 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области"" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3475 от 26 ноября 2015 года и опубликованное 11 декабря 2015 года в газете "Ауыл арайы" № 51 и 11 декабря 2015 года в газете "Сельская новь" № 51).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования в средствах массовой информации.
Председатель
VII очередной сессии
Жамбылского районного
маслихата
Р. Садыков
Секретарь Жамбылского
районного маслихата
Б. Мусабаев