Қызылжар ауданы бойынша жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы мәслихатының 2016 жылғы 25 сәуірдегі N 2/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 20 мамырда N 3759 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы мәслихатының 2018 жылғы 7 наурыздағы № 24/18 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы мәслихатының 07.03.2018 № 24/18 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 386-бабының 5-тармағына, 444-бабының 1-тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 378, 444-баптарымен белгіленген жер салығының базалық мөлшерлемелері және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелері он есеге жоғарылатылсын, соған сәйкес:
1) ауыл шаруашылығы мақсатындағы Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелері;
2) ауыл шаруашылығы мақсатындағы Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелері.
2. "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 26 мамырдағы № 37/2 шешімінің күші жойылды деп танылсын (2015 жылғы 22 маусымдағы №3279 нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, 2015 жылғы 26 маусымдағы "Қызылжар", "Маяк" газеттерінде жарияланған).
3. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар аудандық
мәслихаты сессиясының
төрағасы
Н. Рақымов
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар аудандық
мәслихатының хатшысы
А. Молдахметова
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Мемлекеттік кірістер комитеті
Солтүстік Қазақстан
облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер
департаментінің
Қызылжар ауданы бойынша
Мемлекеттік кірістер
басқармасы" Республикалық
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
2016 жылғы 25 сәуір
Ж. Батырбеков

О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога по Кызылжарскому району
Решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 25 апреля 2016 года N 2/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 20 мая 2016 года N 3759. Утратило силу решением Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 7 марта 2018 года № 24/18
Сноска. Утратило силу решением Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 07.03.2018 № 24/18 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 386, пунктом 1 статьи 444 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), Кызылжарский районный маслихат Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Повысить в десять раз базовые ставки земельного налога и ставки единого земельного налога, установленные статьями 378, 444 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) соответственно:
1) базовые ставки земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения;
2) ставки единого земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения.
2. Признать утратившим силу решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 26 мая 2015 года № 37/2 "О повышении ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №3279 от 22 июня 2015 года, опубликовано от 26 июня 2015 года в газетах "Қызылжар", "Маяк").
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Кызылжарского районного
маслихата
Северо-Казахстанской области
Н. Рахимов
Секретарь Кызылжарского
районного маслихата
Северо-Казахстанской области
А. Молдахметова
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель Республиканского
государственного учреждения
"Управление
Государственных доходов
по Кызылжарскому району
Департамента
Государственных доходов
Северо-Казахстанской области
Комитета
Государственных доходов
Министерства Финансов
Республики Казахстан"
25 апреля 2016 года
Ж. Батырбеков