Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Ақбұлақ ауылдық округі Қарашілік ауылында ірі қара мал табына бруцеллез шектеу шараларын белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Ақбұлақ ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 20 желтоқсандағы № 17 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 4 қаңтарда № 3992 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Ақбұлақ ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 10 шілдедегі № 5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Ақбұлақ ауылдық округі әкімінің 10.07.2017 № 5 шешімімен (алғашқы рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа еңгізіледі)
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілде Занының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес, Уәлиханов ауданының мемлекеттік ветеринарлық-санитарлық инспекторының 2016 жылғы 2016 жылғы 20 қазандағы № 16-11/321 ұсынуының негізінде, Солтүстік Қазақстан облысы, Уәлиханов ауданы, Ақбұлақ ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы, Уәлиханов ауданының, Ақбұлақ ауылдық округінің, Қарашілік ауылының аумағында ірі қара мал табында бруцеллез анықталуына байланысты ветеринариялық режимін еңгізе отырып, шектеу шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне және алғаш ресми жарияланған кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа еңгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Уәлиханов ауданы
Ақбұлақ ауылдық округінің
әкімі
М.С. Дүйсенов

Об установлении ограничительных мероприятий по бруцеллезу крупного рогатого скота на территории села Карашилик Акбулакского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области
Решение акима Акбулакского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 20 декабря 2016 года № 17. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 4 января 2017 года № 3992. Утратило силу решением акима Акбулакского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 10 июля 2017 года № 5
Сноска. Утратило силу решением акима Акбулакского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 10.07.2017 № 5 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
В соответствии подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Уалихановского района от 20 октября 2016 года № 16-11/321, аким Акбулакского сельского округа Уалихановского района, Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Установить ветеринарный режим с введением ограничительных мероприятий в связи с выявлением бруцеллеза крупного рогатого скота на территории села Карашилик, Акбулакского сельского округа, Уалихановского района, Северо-Казахстанской области.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Акбулакского сельского округа
Уалихановского района
Северо-Казахстанской области
Дюсенов М.С.