"Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының регламентін бекіту туралы" Шал ақын ауданы мәслихатының 2014 жылғы 3 ақпандағы № 25/13 шешіміне өзгерту енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 2016 жылғы 12 ақпандағы № 46/3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 16 наурызда N 3656 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2016 жылғы 11 қарашадағы № 8/2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 11.11.2016 № 8/2 шешімімен (бірінші ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21 бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының регламентін бекіту туралы" Шал ақын ауданы мәслихатының 2014 жылғы 3 ақпандағы № 25/13 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 7 наурызда № 2606 нөмірімен тіркелген, аудандық "Бірінші сөз" газетінде 2014 жылғы 21 наурызда, аудандық "Первое слово" газетінде 2014 жылғы 28 наурызда жарияланған) келесі өзгерту енгізілсін:
көрсетілген шешімге кіріспе сөзбасы келесі басылымда баяндалсын:
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 8 бабы 3 тармағы 5) тармақшасына, "Мәслихаттың үлгі регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 3 желтоқсандағы № 704 Жарлығына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының мәслихаты ШЕШТІ:"
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күннен күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы
мәслихатының
ХLVІ сессиясының төрағасы
К. Сақтанов
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы
мәслихатының хатшысы
Н. Дятлов

О внесении изменения в решение маслихата района Шал акына от 3 февраля 2014 года № 25/13 "Об утверждении регламента маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области"
Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 12 февраля 2016 года № 46/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 16 марта 2016 года № 3656. Утратило силу решением маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 11 ноября 2016 года № 8/2
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 11.11.2016 № 8/2 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" маслихат района Шал акына Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Шал акына от 3 февраля 2014 года № 25/13 "Об утверждении регламента маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2606 от 7 марта 2014 года, опубликовано от 21 марта 2014 года в районной газете "Бірінші сөз", 28 марта 2014 года в районной газете "Первое слово") следующее изменение:
преамбулу указанного решения изложить в следующей редакции:
"В соответствии подпунктом 5) пункта 3 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Указа Президента Республики Казахстан от 3 декабря 2013 года № 704 "Об утверждении Типового регламента маслихата" маслихат района Шал акына Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
ХLVI сессии маслихата
района Шал акына
Северо-Казахстанской области
К. Сактанов
Секретарь маслихата
района Шал акына
Северо-Казахстанской области
Н.Дятлов