Шал ақын ауданы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 2016 жылғы 11 қарашадағы № 8/2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 21 қарашада N 3936 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасында көрсетілген Шал ақын ауданы мәслихатының шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім бірінші ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының VIII сессиясының төрағасы С. Окунев
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының хатшысы Ө. Әмрин
Шал ақын ауданы мәслихатының 2016 жылғы 11 қарашадағы № 8/2 шешіміне қосымша
Күшін жойды деп тануға жататын Шал ақын ауданы мәслихаты шешімдерінің тізбесі
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының регламентін бекіту туралы" Шал ақын ауданы мәслихатының 2014 жылғы 3 ақпандағы № 25/13 шешімі (2014 жылғы 7 наурызда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізбесінде 2606 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 21 наурызда "Бірінші сөз" аудандық газетінде, 2014 жылғы 28 наурызда "Первое слово" аудандық газетінде жарияланған).
2. "Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының регламентін бекіту туралы" Шал ақын ауданы мәслихатының 2014 жылғы 3 ақпандағы № 25/13 шешіміне толықтыру енгізу туралы" Шал ақын ауданы мәслихатының 2014 жылғы 3 шілдедегі № 29/5 шешімі (2014 жылғы 29 шілдеде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізбесінде 2884 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 15 тамызда "Бірінші сөз" аудандық газетінде, 2014 жылғы 15 тамызда "Первое слово" аудандық газетінде жарияланған).
3. "Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының регламентін бекіту туралы" Шал ақын ауданы мәслихатының 2014 жылғы 3 ақпандағы № 25/13 шешіміне өзгерту енгізу туралы" Шал ақын ауданы мәслихатының 2016 жылғы 12 ақпандағы № 46/3 шешімі (2016 жылғы 16 наурызда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізбесінде 3656 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 1 сәуірде "Парыз" аудандық газетінде, 2016 жылғы 1 сәуірде "Новатор" аудандық газетінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых решений маслихата района Шал акына
Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 11 ноября 2016 года № 8/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 21 ноября 2016 года № 3936
В соответствии со статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" маслихат района Шал акына Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу решения маслихата района Шал акына, указанные в приложении к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель VIII сессии маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области С. Окунев
Секретарь маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области О. Амрин
Приложение к решению маслихата района Шал акына от 11 ноября 2016 года № 8/2
Перечень решений маслихата района Шал акына, подлежащих признанию утратившими силу
1. Решение маслихата района Шал акына "Об утверждении регламента маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области" от 3 февраля 2014 года №25/13 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2606 от 7 марта 2014 года, опубликовано от 21 марта 2014 года в районной газете "Бірінші сөз", 28 марта 2014 года в районной газете "Первое слово").
2. Решение маслихата района Шал акына "О внесении дополнения в решение маслихата района Шал акына от 3 февраля 2014 года № 25/13 "Об утверждении регламента маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области" от 3 июля 2014 года №29/5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2884 от 29 июля 2014 года, опубликовано от 15 августа 2014 года в районной газете "Бірінші сөз", 15 августа 2014 года в районной газете "Первое слово").
3. Решение маслихата района Шал акына "О внесении изменения в решение маслихата района Шал акына от 3 февраля 2014 года №25/13 "Об утверждении регламента маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области" от 12 февраля 2016 года № 46/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3656 от 16 марта 2016 года, опубликовано от 1 апреля 2016 года в районной газете "Парыз", 1 апреля 2016 года в районной газете "Новатор").