Облыстық коммуналдық мүліктерді жекешелендіру туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 11 мамырдағы № 102 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 14 маусымда № 3538 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы әкімдігінің 2018 жылғы 31 шілдедегі № 175 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы әкімдігінің 31.07.2018 № 175 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27, 37-баптарына, "Мемлекеттік мүлік туралы" 2011 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 17-бабына, "Жекешелендіру объектілерін сату қағидасын бекіту туралы" 2011 жылғы 9 тамыздағы № 920 Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысына сәйкес Атырау облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес облыстық коммуналдық меншіктегі мүліктер жекешелендірілсін.
2. "Атырау облысы Қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыны іске асыру бойынша қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Атырау облысы әкімінің орынбасары А.Т. Әжіғалиеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Ноғаев
Облыс әкімдігінің 2016 жылғы "11" мамырдағы № 102 қаулысына қосымша
Облыстық коммуналдық меншіктегі мүліктердің тізбесі
Мүліктердің атауы
Мекенжайы
Теңгерім ұстаушы
1
Ваз 21140 автомобилі шығарылған жылы - 2004 тіркеу нөмірі – Е154КР
Атырау облысы,
Атырау қаласы,
Азаттық даңғылы, 85
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Атырау облысының Ішкі істер департаменті" ММ
2
Ваз 21214-107 автомобилі шығарылған жылы - 2007 тіркеу нөмірі – Е061КР
Атырау облысы,
Атырау қаласы,
Азаттық даңғылы, 85
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Атырау облысының Ішкі істер департаменті" ММ
3
Ваз 21144 автомобилі шығарылған жылы - 2007 тіркеу нөмірі – Е075КР
Атырау облысы,
Атырау қаласы,
Азаттық даңғылы, 85
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Атырау облысының Ішкі істер департаменті" ММ
4
Уаз 31512 автомобилі шығарылған жылы - 2006 тіркеу нөмірі – Е240КР
Атырау облысы,
Атырау қаласы,
Азаттық даңғылы, 85
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Атырау облысының Ішкі істер департаменті" ММ
5

О приватизации областного коммунального имущества
Постановление акимата Атырауской области от 11 мая 2016 года № 102. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 14 июня 2016 года № 3538. Утратило силу постановлением акимата Атырауской области от 31 июля 2018 года № 175
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Атырауской области от 31.07.2018 № 175 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 27, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 17 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2011 года № 920 "Об утверждении Правил продажи объектов приватизации" акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Приватизировать имущества областной коммунальной собственности согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление финансов Атырауской области" в установленном законодательством порядке принять необходимые меры по реализации настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Ажгалиеву А.Т. - заместителя акима Атырауской области.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Н. Ногаев
Приложение к постановлению акимата области № 102 от "11" мая 2016 года
Перечень имущества областной коммунальной собственности
Наименование имущества
Адрес
Балансодержатель
1
Автомобиль Ваз 21140 год выпуска - 2004 регистрационный номер – Е154КР
Атырауская область, город Атырау,
проспект Азаттык, 85
ГУ "Департамент внутренних дел Атырауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
2
Автомобиль Ваз 21214-107 год выпуска - 2007 регистрационный номер – Е061КР
Атырауская область, город Атырау,
проспект Азаттык, 85
ГУ "Департамент внутренних дел Атырауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
3
Автомобиль Ваз 21144 год выпуска - 2007 регистрационный номер – Е075КР
Атырауская область, город Атырау,
проспект Азаттык, 85
ГУ "Департамент внутренних дел Атырауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
4
Автомобиль Уаз 31512 год выпуска - 2006 регистрационный номер – Е240КР
Атырауская область, город Атырау,
проспект Азаттык, 85
ГУ "Департамент внутренних дел Атырауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
5

Уаз 31512 автомобилі шығарылған жылы - 2006 тіркеу нөмірі – Е206КР
Атырау облысы,
Атырау қаласы,
Азаттық даңғылы, 85
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Атырау облысының Ішкі істер департаменті" ММ
6
Ваз 212300 Шевроле Нива автомобилі шығарылған жылы - 2007 тіркеу нөмірі – Е360КР
Атырау облысы,
Атырау қаласы,
Азаттық даңғылы, 85
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Атырау облысының Ішкі істер департаменті" ММ
7
Уаз 315142-012 автомобилі шығарылған жылы - 2007 тіркеу нөмірі – Е083КР
Атырау облысы,
Атырау қаласы,
Азаттық даңғылы, 85
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Атырау облысының Ішкі істер департаменті" ММ
8
Уаз 315142-012 автомобилі шығарылған жылы - 2007 тіркеу нөмірі – Е324КР
Атырау облысы,
Атырау қаласы,
Азаттық даңғылы, 85
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Атырау облысының Ішкі істер департаменті" ММ
9
Уаз 315142-012 автомобилі шығарылған жылы - 2007 тіркеу нөмірі – Е197КР
Атырау облысы,
Атырау қаласы,
Азаттық даңғылы, 85
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Атырау облысының Ішкі істер департаменті" ММ
10
Уаз 315142-012 автомобилі шығарылған жылы - 2007 тіркеу нөмірі – Е199КР
Атырау облысы,
Атырау қаласы,
Азаттық даңғылы, 85
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Атырау облысының Ішкі істер департаменті" ММ
11
Газ 322131-95 автомобилі шығарылған жылы - 2007 тіркеу нөмірі – Е195КР
Атырау облысы,
Атырау қаласы,
Азаттық даңғылы, 85
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Атырау облысының Ішкі істер департаменті" ММ
12
Газ 322131-95 автомобилі шығарылған жылы - 2007 тіркеу нөмірі – Е193КР
Атырау облысы,
Атырау қаласы,
Азаттық даңғылы, 85
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Атырау облысының Ішкі істер департаменті" ММ
13
Ваз 21101 автомобилі шығарылған жылы - 2007 тіркеу нөмірі – Е073КР
Атырау облысы,
Атырау қаласы,
Азаттық даңғылы, 85
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Атырау облысының Ішкі істер департаменті" ММ
14
Ваз 21101 автомобилі шығарылған жылы - 2007 тіркеу нөмірі – Е067КР
Атырау облысы,
Атырау қаласы,
Азаттық даңғылы, 85
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Атырау облысының Ішкі істер департаменті" ММ
15
Ваз 21214-107 автомобилі шығарылған жылы - 2007 тіркеу нөмірі – Е085КР
Атырау облысы,
Атырау қаласы,
Азаттық даңғылы, 85
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Атырау облысының Ішкі істер департаменті" ММ
16
Уаз 315142-012 автомобилі шығарылған жылы - 2007 тіркеу нөмірі – Е089КР
Атырау облысы,
Атырау қаласы,
Азаттық даңғылы, 85
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Атырау облысының Ішкі істер департаменті" ММ
17
Ваз 21101 автомобилі шығарылған жылы - 2007 тіркеу нөмірі – Е040КР
Атырау облысы,
Атырау қаласы,
Азаттық даңғылы, 85
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Атырау облысының Ішкі істер департаменті" ММ
18
Ваз 21101 автомобилі шығарылған жылы - 2007 тіркеу нөмірі – Е076КР
Атырау облысы,
Атырау қаласы,
Азаттық даңғылы, 85
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Атырау облысының Ішкі істер департаменті" ММ
19
Ваз 21214-107 автомобилі шығарылған жылы - 2007 тіркеу нөмірі – Е094КР
Атырау облысы,
Атырау қаласы,
Азаттық даңғылы, 85
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Атырау облысының Ішкі істер департаменті" ММ
20
Уаз 315142-012 автомобилі шығарылған жылы - 2007 тіркеу нөмірі – Е093КР
Атырау облысы,
Атырау қаласы,
Азаттық даңғылы, 85
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Атырау облысының Ішкі істер департаменті" ММ
21
Газ 322131-95 автомобилі шығарылған жылы - 2007 тіркеу нөмірі – Е095КР
Атырау облысы,
Атырау қаласы,
Азаттық даңғылы, 85
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Атырау облысының Ішкі істер департаменті" ММ
22
Ваз 21214-107 автомобилі шығарылған жылы - 2007 тіркеу нөмірі – Е099КР
Атырау облысы,
Атырау қаласы,
Азаттық даңғылы, 85
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Атырау облысының Ішкі істер департаменті" ММ
23
Уаз 315142-012 автомобилі шығарылған жылы - 2007 тіркеу нөмірі – Е184КР
Атырау облысы,
Атырау қаласы,
Азаттық даңғылы, 85
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Атырау облысының Ішкі істер департаменті" ММ
24
Ваз 21214-107 автомобилі шығарылған жылы - 2007 тіркеу нөмірі – Е182КР
Атырау облысы,
Атырау қаласы,
Азаттық даңғылы, 85
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Атырау облысының Ішкі істер департаменті" ММ
25
Уаз 315142-012 автомобилі шығарылған жылы - 2007 тіркеу нөмірі – Е069КР
Атырау облысы,
Атырау қаласы,
Азаттық даңғылы, 85
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Атырау облысының Ішкі істер департаменті" ММ
26
Ваз 21214-107 автомобилі шығарылған жылы - 2007 тіркеу нөмірі – Е068КР
Атырау облысы,
Атырау қаласы,
Азаттық даңғылы, 85
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Атырау облысының Ішкі істер департаменті" ММ
27
Уаз 315142-012 автомобилі шығарылған жылы - 2007 тіркеу нөмірі – Е062КР
Атырау облысы,
Атырау қаласы,
Азаттық даңғылы, 85
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Атырау облысының Ішкі істер департаменті" ММ
28
Ваз 21214-107 автомобилі шығарылған жылы - 2007 тіркеу нөмірі – Е084КР
Атырау облысы,
Атырау қаласы,
Азаттық даңғылы, 85
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Атырау облысының Ішкі істер департаменті" ММ
29
Уаз 315142-012 автомобилі шығарылған жылы - 2007 тіркеу нөмірі – Е081КР
Атырау облысы,
Атырау қаласы,
Азаттық даңғылы, 85
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Атырау облысының Ішкі істер департаменті" ММ
30
Газ 322131-95 автомобилі шығарылған жылы - 2007 тіркеу нөмірі – Е079КР
Атырау облысы,
Атырау қаласы,
Азаттық даңғылы, 85
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Атырау облысының Ішкі істер департаменті" ММ
31
Ваз 21154 автомобилі шығарылған жылы - 2007 тіркеу нөмірі – Е074КР
Атырау облысы,
Атырау қаласы,
Азаттық даңғылы, 85
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Атырау облысының Ішкі істер департаменті" ММ
32
Ваз 21101 автомобилі шығарылған жылы - 2007 тіркеу нөмірі – Е331КР
Атырау облысы,
Атырау қаласы,
Азаттық даңғылы, 85
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Атырау облысының Ішкі істер департаменті" ММ
33

Автомобиль Уаз 31512 год выпуска - 2006 регистрационный номер – Е206КР
Атырауская область, город Атырау,
проспект Азаттык, 85
ГУ "Департамент внутренних дел Атырауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
6
Автомобиль Ваз 212300
Шевроле Нива год выпуска - 2007 регистрационный номер – Е360КР
Атырауская область, город Атырау,
проспект Азаттык, 85
ГУ "Департамент внутренних дел Атырауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
7
Автомобиль Уаз 315142-012
год выпуска - 2007 регистрационный номер – Е083КР
Атырауская область, город Атырау,
проспект Азаттык, 85
ГУ "Департамент внутренних дел Атырауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
8
Автомобиль Уаз 315142-012
год выпуска - 2007 регистрационный номер – Е324КР
Атырауская область, город Атырау,
проспект Азаттык, 85
ГУ "Департамент внутренних дел Атырауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
9
Автомобиль Уаз 315142-012
год выпуска - 2007 регистрационный номер – Е197КР
Атырауская область, город Атырау,
проспект Азаттык, 85
ГУ "Департамент внутренних дел Атырауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
10
Автомобиль Уаз 315142-012
год выпуска - 2007 регистрационный номер – Е199КР
Атырауская область, город Атырау,
проспект Азаттык, 85
ГУ "Департамент внутренних дел Атырауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
11
Автомобиль Газ 322131-95
год выпуска - 2007 регистрационный номер – Е195КР
Атырауская область, город Атырау,
проспект Азаттык, 85
ГУ "Департамент внутренних дел Атырауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
12
Автомобиль Газ 322131-95
год выпуска - 2007 регистрационный номер – Е193КР
Атырауская область, город Атырау,
проспект Азаттык, 85
ГУ "Департамент внутренних дел Атырауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
13
Автомобиль Ваз 21101
год выпуска - 2007 регистрационный номер – Е073КР
Атырауская область, город Атырау,
проспект Азаттык, 85
ГУ "Департамент внутренних дел Атырауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
14
Автомобиль Ваз 21101
год выпуска - 2007 регистрационный номер – Е067КР
Атырауская область, город Атырау,
проспект Азаттык, 85
ГУ "Департамент внутренних дел Атырауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
15
Автомобиль Ваз 21214-107
год выпуска - 2007 регистрационный номер – Е085КР
Атырауская область, город Атырау,
проспект Азаттык, 85
ГУ "Департамент внутренних дел Атырауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
16
Автомобиль Уаз 315142-012
год выпуска - 2007 регистрационный номер – Е089КР
Атырауская область, город Атырау,
проспект Азаттык, 85
ГУ "Департамент внутренних дел Атырауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
17
Автомобиль Ваз 21101
год выпуска - 2007 регистрационный номер – Е040КР
Атырауская область, город Атырау,
проспект Азаттык, 85
ГУ "Департамент внутренних дел Атырауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан
18
Автомобиль Ваз 21101
год выпуска - 2007 регистрационный номер – Е076КР
Атырауская область, город Атырау,
проспект Азаттык, 85
ГУ "Департамент внутренних дел Атырауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан
19
Автомобиль Ваз 21214-107
год выпуска - 2007 регистрационный номер – Е094КР
Атырауская область, город Атырау,
проспект Азаттык, 85
ГУ "Департамент внутренних дел Атырауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан
20
Автомобиль Уаз 315142-012
год выпуска - 2007 регистрационный номер – Е093КР
Атырауская область, город Атырау,
проспект Азаттык, 85
ГУ "Департамент внутренних дел Атырауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан
21
Автомобиль Газ 322131-95
год выпуска - 2007 регистрационный номер – Е095КР
Атырауская область, город Атырау,
проспект Азаттык, 85
ГУ "Департамент внутренних дел Атырауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан
22
Автомобиль Ваз 21214-107
год выпуска - 2007 регистрационный номер – Е099КР
Атырауская область, город Атырау,
проспект Азаттык, 85
ГУ "Департамент внутренних дел Атырауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан
23
Автомобиль Уаз 315142-012
год выпуска - 2007 регистрационный номер – Е184КР
Атырауская область, город Атырау,
проспект Азаттык, 85
ГУ "Департамент внутренних дел Атырауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан
24
Автомобиль Ваз 21214-107
год выпуска - 2007 регистрационный номер – Е182КР
Атырауская область, город Атырау,
проспект Азаттык, 85
ГУ "Департамент внутренних дел Атырауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан
25
Автомобиль Уаз 315142-012
год выпуска - 2007 регистрационный номер – Е069КР
Атырауская область, город Атырау,
проспект Азаттык, 85
ГУ "Департамент внутренних дел Атырауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан
26
Автомобиль Ваз 21214-107
год выпуска - 2007 регистрационный номер – Е068КР
Атырауская область, город Атырау,
проспект Азаттык, 85
ГУ "Департамент внутренних дел Атырауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан
27
Автомобиль Уаз 315142-012
год выпуска - 2007 регистрационный номер – Е062КР
Атырауская область, город Атырау,
проспект Азаттык, 85
ГУ "Департамент внутренних дел Атырауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан
28
Автомобиль Ваз 21214-107
год выпуска - 2007 регистрационный номер – Е084КР
Атырауская область, город Атырау,
проспект Азаттык, 85
ГУ "Департамент внутренних дел Атырауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан
29
Автомобиль Уаз 315142-012
год выпуска - 2007 регистрационный номер – Е081КР
Атырауская область, город Атырау,
проспект Азаттык, 85
ГУ "Департамент внутренних дел Атырауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан
30
Автомобиль Газ 322131-95
год выпуска - 2007 регистрационный номер – Е079КР
Атырауская область, город Атырау,
проспект Азаттык, 85
ГУ "Департамент внутренних дел Атырауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан
31
Автомобиль Ваз 21154
год выпуска - 2007 регистрационный номер – Е074КР
Атырауская область, город Атырау,
проспект Азаттык, 85
ГУ "Департамент внутренних дел Атырауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан
32
Автомобиль Ваз 21101
год выпуска - 2007 регистрационный номер – Е331КР
Атырауская область, город Атырау,
проспект Азаттык, 85
ГУ "Департамент внутренних дел Атырауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан
33
Автомобиль Jawa (мотоцикл)

Jawa автомобилі (мотоцикл) шығарылған жылы - 2006 тіркеу нөмірі – 1689EF
Атырау облысы,
Атырау қаласы,
Азаттық даңғылы, 85
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Атырау облысының Ішкі істер департаменті" ММ
34
Паз 32050r автомобилі шығарылған жылы - 2000 тіркеу нөмірі – Е343ВЕ
Атырау облысы,
Атырау қаласы,
Махамбет көшесі, 115 үй
"Атырау облысы Мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасының Нұрмұхан Жантөрин атындағы облыстық филармония" КМҚК
35
Газ 3110 автомобилі шығарылған жылы - 2003 тіркеу нөмірі – Е090RK
Атырау облысы,
Атырау қаласы,
Махамбет көшесі, 115 үй
"Атырау облысы Мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасының Нұрмұхан Жантөрин атындағы облыстық филармония" КМҚК
36
Газ 325800 автомобилі шығарылған жылы - 2000 тіркеу нөмірі – Е278АР
Атырау облысы,
Атырау қаласы,
Лесхоз шағын ауданы
"Атырау облыстық ақыл-ойы кем дамыған балаларға арналған интернат үйі" ММ
37
Ваз 21310 автомобилі шығарылған жылы - 2003 тіркеу нөмірі – Е423ВС
Атырау облысы,
Атырау қаласы,
Лесхоз шағын ауданы
"Атырау облыстық ақыл-ойы кем дамыған балаларға арналған интернат үйі" ММ
38
Ваз 21130 автомобилі шығарылған жылы - 2007 тіркеу нөмірі – Е102ВN
Атырау облысы, Атырау қаласы,
Азаттық даңғылы, №32
Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "№2 Атырау қалалық емханасы" КМК
39
Уаз 396259 автомобилі шығарылған жылы - 2006 тіркеу нөмірі – Е396ВМ
Атырау облысы, Исатай ауданы,
Аққыстау ауылы,
Елорда көшесі, 54 үй
Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Исатай аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ КМК
40
Ваз 21150 автомобилі шығарылған жылы - 2002 тіркеу нөмірі – Е146AW
Атырау қаласы,
Азаттық даңғылы, 31-а үй
"Мүгедектерді сауықтыру облыстық орталығы" ММ
41
Паз 3205 А1 автомобилі шығарылған жылы - 2003 тіркеу нөмірі – Е264ВС
Атырау облысы, Атырау қаласы,
Сары өзек
Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Атырау облыстық туберкулезге қарсы күрес диспансері" КМҚК
42
Уаз 39629-016 автомобилі шығарылған жылы - 2003 тіркеу нөмірі – Е237ВЕ
Атырау облысы, Атырау қаласы,
Сары өзек
Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Атырау облыстық туберкулезге қарсы күрес диспансері" КМҚК
43
Газ 31105-100 автомобилі шығарылған жылы - 2007 тіркеу нөмірі – Е067ЕО
Атырау қаласы,
Гурьев көшесі, 5а үй
"Атырау облыстық қарттар мен мүгедектерге арналған интернат үйі" ММ
44
Daewoo Nexia автомобилі шығарылған жылы - 2007 тіркеу нөмірі – Е006BN
Атырау облысы, Атырау қаласы,
Владимирского көшесі, 2 үй
Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Жұқтырылған иммун тапшылығы синдромына (ЖИТС) қарсы күрес және алдын алу жөніндегі облыстық орталығы" КМҚК
45
Уаз 390902 автомобилі шығарылған жылы - 2007 тіркеу нөмірі – Е191ВР
Атырау облысы, Атырау қаласы,
Владимирского көшесі, 2 үй
Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Жұқтырылған иммун тапшылығы синдромына (ЖИТС) қарсы күрес және алдын алу жөніндегі облыстық орталығы" КМҚК
46
Уаз 39629-016 автомобилі шығарылған жылы - 2007 тіркеу нөмірі – Е966ВМ
Атырау облысы,
Мақат ауданы
Доссор поселкесі, Теміржолшылар ықшам ауданы, 10
Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Мақат өкпе ауруларға қарсы ауруханасы" КМҚК
47
Уаз 31514-012 автомобилі шығарылған жылы - 2006 тіркеу нөмірі – Е376ВМ
Атырау облысы, Махамбет ауданы, Махамбет ауылы, Есмағамбетов көшесі, 10 үй
Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Махамбет аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ КМК
48
Газ 32214 автомобилі шығарылған жылы - 2001 тіркеу нөмірі – Е236ВР
Атырау облысы,
Атырау қаласы, Владимирский көшесі, 98-үй
Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Атырау облыстық ауруханасы" ШЖҚ КМК
49
Ваз 2123 автомобилі шығарылған жылы - 2003 тіркеу нөмірі – Е098РК
Атырау облысы, Атырау қаласы, Әйтеке би көшесі, 77 үй
"Атырау облысы Ауыл шаруашылығы басқармасы" ММ
50
Ваз 21213-202 автомобилі шығарылған жылы - 2003 тіркеу нөмірі – 071АН06
Атырау облысы, Махамбет ауданы, Сарайшық ауылы,
Ескендір Шакликов көшесі, 38 үй
"Сарайшық психиатриялық жүйке аурулары интернаты" ММ
51
Ваз 21074 автомобилі шығарылған жылы - 2003 тіркеу нөмірі – Е126ВР
Атырау облысы, Атырау қаласы,
Айнаш Байжігітова көшесі, 86а үй
Атырау облысы Мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасының "Облыстық ғылыми-әдістемелік халық шығармашылығы мен мәдени демалыс қызметтерін ұйымдастыру орталығы" КМҚК
52
Ваз 21053 автомобилі шығарылған жылы - 2000 тіркеу нөмірі – Е772АЕ
Атырау қаласы,
Қайырғали Смағұлов көшесі, 59
Облыстық білім басқармасының "Балалар денсаулығын қалпына келтіру орталығы" КМҚК
53
Уаз 2206 автомобилі шығарылған жылы - 2000 тіркеу нөмірі – Е908АЕ
Атырау қаласы,
Қайырғали Смағұлов көшесі, 59
Облыстық білім басқармасының "Балалар денсаулығын қалпына келтіру орталығы" КМҚК
54
Уаз 31514 автомобилі шығарылған жылы - 2002 тіркеу нөмірі – Е418АW
Атырау облысы, Атырау қаласы,
Владимирский көшесі, 2
Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Атырау облыстық онкология диспансері" ШЖҚ КМК
55
Уаз 39629-016 автомобилі шығарылған жылы - 2007 тіркеу нөмірі – Е931ВО
Атырау облысы,
Құрманғазы көшесі, 58
Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық психиатриялық жүйке-тамырлар ауруханасы" КМҚК
56
Toyota Land Cruiser 100 Gx автомобилі шығарылған жылы - 2001 тіркеу нөмірі – Е002АА
Атырау облысы, Атырау қаласы, Әйтеке би көшесі, 77 үй
"Қазақстан Республикасы Атырау облысы әкімінің аппараты" ММ
57
Ваз 21213 автомобилі шығарылған жылы - 2004 тіркеу нөмірі – Е277ВЕ
Атырау облысы, Атырау қаласы, Владимирский көшесі, 104
Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Атырау облыстық тері-венерологиялық диспансері" ШЖҚ КМК
58
Уаз 39629 016 автомобилі шығарылған жылы - 2008 тіркеу нөмірі – 677AL06
Атырау қаласы,
Атырау ауылдық округі, Құрманғазы ауылы, Б.Нысанбаев көшесі, 1б
Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Дамбы дәрігерлік амбулаториясы" КМҚК
59

год выпуска - 2006 регистрационный номер – 1689EF
Атырауская область, город Атырау,
проспект Азаттык, 85
ГУ "Департамент внутренних дел Атырауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
34
Автомобиль Паз 32050r
год выпуска - 2000 регистрационный номер – Е343BE
Атырауская область, город Атырау,
улица Махамбета, дом 115
КГКП "Областная филармония имени Нурмухана Жантурина Управления культуры, архивов и документации Атырауской области"
35
Автомобиль Газ 3110
год выпуска - 2003 регистрационный номер – Е090RK
Атырауская область, город Атырау,
улица Махамбета, дом 115
КГКП "Областная филармония имени Нурмухана Жантурина Управления культуры, архивов и документации Атырауской области"
36
Автомобиль Газ 325800
год выпуска - 2000 регистрационный номер – Е278АР
Атырауская область, город Атырау,
микрорайон Лесхоз
ГУ "Атырауский областной дом-интернат для умственно отсталых детей"
37
Автомобиль Ваз 21310
год выпуска - 2003 регистрационный номер – Е423ВС
Атырауская область, город Атырау,
микрорайон Лесхоз
ГУ "Атырауский областной дом-интернат для умственно отсталых детей"
38
Автомобиль Ваз 21130
год выпуска - 2007 регистрационный номер – Е102ВN
Атырауская область, город Атырау,
проспект Азаттык, №32
КГП "Атырауская городская поликлиника №2" Управления здравоохранения Атырауской области
39
Автомобиль Уаз 396259
год выпуска - 2006 регистрационный номер – Е396ВМ
Атырауская область,
Исатайский район,
село Аккистау,
улица Елорда, дом 54
КГП на ПХВ "Исатайская центральная районная больница" Управления здравоохранения Атырауской области
40
Автомобиль Ваз 21150
год выпуска - 2002 регистрационный номер – Е146AW
Атырауская область, город Атырау,
проспект Азаттык, 31а
ГУ "Областной центр реабилитации инвалидов"
41
Автомобиль Паз 3205 А1
год выпуска - 2003 регистрационный номер – Е264ВС
Атырауская область,
город Атырау,
Черная речка
КГКП "Атырауский областной противотуберкулезный диспансер" Управления здравоохранения Атырауской области
42
Автомобиль Уаз 39629-016
год выпуска - 2003 регистрационный номер – Е237ВЕ
Атырауская область,
город Атырау,
Черная речка
КГКП "Атырауский областной противотуберкулезный диспансер" Управления здравоохранения Атырауской области
43
Автомобиль Газ 31105-100
год выпуска - 2007 регистрационный номер – Е067ЕО
город Атырау,
улица Гурьевская, дом 5а
ГУ "Атырауский областной дом-интернат для престарелых и инвалидов"
44
Автомобиль Daewoo Nexia
год выпуска - 2007 регистрационный номер – Е006ВN
Атырауская область,
город Атырау,
улица Владимирского, дом 2
КГКП "Областной центр по профилактике и борьбе с синдромом приобретенного иммунодефицита (СПИД)" Управления здравоохранения Атырауской области
45
Автомобиль Уаз 390902
год выпуска - 2007 регистрационный номер – Е191ВР
Атырауская область,
город Атырау,
улица Владимирского, дом 2
КГКП "Областной центр по профилактике и борьбе с синдромом приобретенного иммунодефицита (СПИД)" Управления здравоохранения Атырауской области
46
Автомобиль Уаз 39629-016
год выпуска - 2007 регистрационный номер – Е966ВМ
Атырауская область,
Макатский район,
поселок Доссор,
микрорайон Железнодорожников, 10
КГКП "Макатская противотуберкулезная больница" Управления здравоохранения Атырауской области
47
Автомобиль Уаз 31514-012
год выпуска - 2006 регистрационный номер – Е376ВМ
Атырауская область,
Махамбетский район, село Махамбет,
улица Есмагамбетова, дом 10
КГП на ПХВ "Махамбетская центральная районная больница" Управления здравоохранения Атырауской области
48
Автомобиль Газ 32214
год выпуска - 2001 регистрационный номер – Е236ВР
Атырауская область,
город Атырау,
улица Владимирского, дом 98
КГКП "Атырауская областная больница" Управления здравоохранения Атырауской области
49
Автомобиль Ваз 2123
год выпуска - 2003 регистрационный номер – Е098РК
Атырауская область,
город Атырау,
улица Айтеке би, дом 77
ГУ "Управление сельского хозяйства Атырауской области"
50
Автомобиль Ваз 21213-202
год выпуска - 2003 регистрационный номер – 071АН06
Атырауская область,
Махамбетский район,
cело Сарайчик, улица Ескендір Шакликов, дом 38
ГУ "Сарайчиковский психоневрологический интернат"
51
Автомобиль Ваз 21074
год выпуска - 2003 регистрационный номер – Е126ВР
Атырауская область,
город Атырау,
улица Айнаш Байжігітова, дом 86 а
КГКП "Областной центр по организации научно-методической работы народного творчества и культурно-досуговой деятельности Управления культуры, архивов и документации Атырауской области"
52
Автомобиль Ваз 21053
год выпуска - 2000 регистрационный номер – Е772АЕ
город Атырау,
улица Каиргали Смагулова, 59
КГКП "Детский реабилитационный центр" областного управления образования
53
Автомобиль Уаз 2206
год выпуска - 2000 регистрационный номер – Е908АЕ
город Атырау,
улица Каиргали Смагулова, 59
КГКП "Детский реабилитационный центр" областного управления образования
54
Автомобиль Уаз 31514
год выпуска - 2002 регистрационный номер – Е418AW
Атырауская область,
город Атырау,
улица Владимирский, 2
КГП на ПХВ "Атырауская областной онкологический диспансер" Управления здравоохранения Атырауской области
55
Автомобиль Уаз 39629-016
год выпуска - 2007 регистрационный номер – Е931ВО
город Атырау,
улица Курмангазы, 58
КГКП "Областная психо-неврологическая больница" Управления здравоохранения Атырауской области
56
Автомобиль Toyota Land Cruiser 100 Gx
год выпуска - 2001 регистрационный номер – Е002АА
Атырауская область,
город Атырау,
улица Айтеке би, дом 77
ГУ "Аппарат акима Атырауской области Республики Казахстан"
57
Автомобиль Ваз 21213
год выпуска - 2004 регистрационный номер – Е277ВЕ
Атырауская область,
город Атырау,
улица Владимирского, 104
КГП на ПХВ "Атырауский областной кожно-венерологический диспансер" Управления здравоохранения Атырауской области
58
Автомобиль Уаз 39629 016
год выпуска - 2008 регистрационный номер – 677AL06
город Атырау,
Атырауский сельский округ,
село Курмангазы, улица Б.Нысанбаева, 1б
КГКП "Дамбинская врачебная амбулатория" Управления здравоохранения Атырауской области
59
Автомобиль Toyota Camry

Toyota Camry автомобилі шығарылған жылы - 2005 тіркеу нөмірі – E142PK
Атырау облысы, Атырау қаласы, Әйтеке би көшесі, 79а-үй
Атырау облысы әкімі аппаратының "Мемлекеттік қызметшілерді қайта даярлау, біліктілігін арттыру және тілдерді оқыту өңірлік орталығы" КМҚК
60
Уаз 39629- 016 автомобилі шығарылған жылы - 2007 тіркеу нөмірі – Е188ВТ
Атырау облысы, Атырау қаласы,
Азаттық даңғылы, №32
Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "№2 Атырау қалалық емханасы" КМК
61
Зил Ммз 4502 автомобилі шығарылған жылы - 1989 тіркеу нөмірі – Е304ВR
Атырау облысы, Құрманғазы ауданы, Ганюшкино ауылы, Желтоқсан көшесі, 9а
"Атырау облысы Білім беру басқармасының "Құрманғазы аграрлы-техникалық колледжі" КМҚК
62
Ваз 21061 автомобилі шығарылған жылы - 2000 тіркеу нөмірі – Е956ВР
Атырау облысы, Құрманғазы ауданы, Ганюшкино ауылы, Желтоқсан көшесі, 9а
"Атырау облысы Білім беру басқармасының "Құрманғазы аграрлы-техникалық колледжі" КМҚК
63
Т-40 автомобилі (трактор) шығарылған жылы - 1988 тіркеу нөмірі – Е866АВD
Атырау облысы, Құрманғазы ауданы, Ганюшкино ауылы, Желтоқсан көшесі, 9а
"Атырау облысы Білім беру басқармасының "Құрманғазы аграрлы-техникалық колледжі" КМҚК
64
Ваз 21310 автомобилі шығарылған жылы - 2007 тіркеу нөмірі – Е476ВS
Атырау облысы, Атырау қаласы, Баймұқанов көшесі, 39 үй
Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "№3 Атырау қалалық емханасы" ШЖҚ КМК
65
Ваз 21214 автомобилі шығарылған жылы - 2007 тіркеу нөмірі – 360АА06
Атырау облысы, Атырау қаласы, Баймұқанов көшесі, 39 үй
Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "№3 Атырау қалалық емханасы" ШЖҚ КМК
66
Mitsubishi Outlander автомобилі шығарылған жылы - 2007 тіркеу нөмірі – 021AN06
Атырау облысы, Атырау қаласы, Әйтеке би көшесі, 77 үй
"Атырау облысы Ауыл шаруашылығы басқармасы" ММ
Ескертпе: қысқартулардың толық жазылуы:
ММ - мемлекеттік мекеме
КМК- коммуналдық мемлекеттік мекеме
КМҚК - коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын
ШЖҚ КМК - шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорын

год выпуска - 2005 регистрационный номер – Е142РK
Атырауская область,
город Атырау,
улица Айтеке би, дом 79а
КГКП "Региональный центр переподготовки, повышения квалификации и обучения языкам государственных служащих" аппарата акима Атырауской области
60
Автомобиль Уаз 39629-016
год выпуска - 2007 регистрационный номер – Е188ВТ
Атырауская область, город Атырау,
проспект Азаттык, №32
КГП "Атырауская городская поликлиника №2" Управления здравоохранения Атырауской области
61
Автомобиль Зил Ммз 4502
год выпуска - 1989 регистрационный номер – Е304ВR
Атырауская область, Курмангазинский район,
село Ганюшкино, улица Желтоксан,
дом 9а
КГКП "Курмангазинский аграрно-технический колледж" Управления образования Атырауской области
62
Автомобиль Ваз 21061
год выпуска - 2000 регистрационный номер – Е956ВР
Атырауская область, Курмангазинский район,
село Ганюшкино, улица Желтоксан,
дом 9а
КГКП "Курмангазинский аграрно-технический колледж" Управления образования Атырауской области
63
Автомобиль Т-40 (трактор)
год выпуска - 1988 регистрационный номер – Е866АВD
Атырауская область, Курмангазинский район,
село Ганюшкино, улица Желтоксан,
дом 9а
КГКП "Курмангазинский аграрно-технический колледж" Управления образования Атырауской области
64
Автомобиль Ваз 21310
год выпуска - 2007 регистрационный номер – E476BS
Атырауская область, город Атырау,
улица Баймуханова,
дом 39
КГП на ПХВ "Атырауская городская поликлиника №3" Управления здравоохранения Атырауской области
65
Автомобиль Ваз 21214
год выпуска - 2007 регистрационный номер – 360АА06
Атырауская область, город Атырау,
улица Баймуханова,
дом 39
КГП на ПХВ "Атырауская городская поликлиника №3" Управления здравоохранения Атырауской области
66
Автомобиль Mitsubishi Outlander
год выпуска - 2007 регистрационный номер – 021AN06
Атырауская область,
город Атырау,
улица Айтеке би, дом 77
ГУ "Управление сельского хозяйства Атырауской области"
Примечание: расшифровка аббревиатур:
ГУ - государственное учреждение
КГП - коммунальное государственное предприятие
КГКП - коммунальное государственное казенное предприятие КГП на ПХВ - коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения