Атырау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 25 шілдедегі № 214 "Атырау облысы Ветеринария басқармасы" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" және 2015 жылғы 30 сәуірдегі № 127 "Атырау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 25 шілдедегі № 214 "Атырау облысы Ветеринария басқармасы" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы" қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 18 қазандағы № 230 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 1 қарашада № 3660 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27, 37-баптарына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес Атырау облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Атырау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 25 шілдедегі № 214 "Атырау облысы Ветеринария басқармасы" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2958 болып тіркелген, 2014 жылы 12 тамызда "Атырау" газетінде жарияланған) және 2015 жылғы 30 сәуірдегі № 127 "Атырау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 25 шілдедегі № 214 "Атырау облысы Ветеринария басқармасы" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы" қаулыларының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3203 болып тіркелген, 2015 жылы 19 мамырда "Атырау" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
Осы қаулының орындалуын бақылау Атырау облысы әкімінің орынбасары С.Ж. Нақпаевқа жүктелсін.
Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Ноғаев

О признании утратившими силу постановлений акимата Атырауской области от 25 июля 2014 года № 214 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Управление ветеринарии Атырауской области" и от 30 апреля 2015 года № 127 "О внесении дополнений в постановление акимата Атырауской области от 25 июля 2014 года № 214 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Управление ветеринарии Атырауской области"
Постановление акимата Атырауской области от 18 октября 2016 года № 230. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 1 ноября 2016 года № 3660
В соответствии со статьями 27, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Признать утратившими силу постановлений акимата Атырауской области от 25 июля 2014 года № 214 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Управление ветеринарии Атырауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2958, опубликовано 12 августа 2014 года в газете "Прикаспийская коммуна") и от 30 апреля 2015 года № 127 "О внесении дополнений в постановление акимата Атырауской области от 25 июля 2014 года № 214 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Управление ветеринарии Атырауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3203, опубликовано 19 мая 2015 года в газете "Прикаспийская коммуна").
Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Атырауской области Накпаева С.Ж.
Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Н. Ногаев