Атырау облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № 76-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 30 желтоқсанда № 3734 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес, VI шақырылған облыстық мәслихат кезекті VIII сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атырау облыстық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) Атырау облыстық мәслихатының 2010 жылғы 1 қазандағы № 360-IV "Атырау облысының елді мекендерінде жасыл желекті екпелер құру, күтіп ұстау және қорғау Қағидасын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2574 тіркелген, 2010 жылы 20 қарашада "Атырау" газетінде жарияланған) шешімі;
2) Атырау облыстық мәслихатының 2012 жылғы 3 қазандағы № 63-V "Атырау облысында су объектілерінде ортақ су пайдаланудың қағидасын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2645 тіркелген, 2012 жылы 13 қарашада "Атырау" газетінде жарияланған) шешімі;
2. Осы шешім қабылданған күнінен бастап колданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Абдолов
Мәслихат хатшысы С. Лұқпанов

О признании утратившим силу некоторых решении Атырауского областного маслихата
Решение Атырауского областного маслихата от 12 декабря 2016 года № 76-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 30 декабря 2016 года № 3734
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" областной маслихат VI созыва на очередной VIII сессии РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения Атырауского областного маслихата:
1) Решение Атырауского областного маслихата от 1 октября 2010 года № 360-VI "Об утверждении Правил содержания и защиты зеленых насаждений в населенных пунктах Атырауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2574, опубликовано в газете "Прикаспийская коммуна" от 20 ноября 2010 года );
2) Решение Атырауского областного маслихата от 3 октября 2012 года № 63-V "Об установлении правил общего водопользования на водных объектах Атырауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2645, опубликовано в газете "Прикаспийская коммуна" от 13 ноября 2012 года);
2. Данное решение вводится в действие со дня принятия.
Председатель сессии А. Абдолов
Секретарь маслихата С. Лукпанов