Атырау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 "Атырау қаласы ауылдық округтерінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 14 қыркүйектегі № 67 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 12 қазанда № 3641 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қаласы мәслихатының 20 желтоқсандағы 2023 жылғы № 77 шешімімен
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес, Атырау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атырау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 "Атырау қаласы ауылдық округтерінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау қағидасын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3181 болып тіркелген, 2015 жылғы 25 сәуірінде "Атырау" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) қағиданың 1-қосымшасының:
10 тармағындағы "Ақсай ауылдық округі әкімінің аппаратына" деген сөздер ""Ақсай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) қағиданың 2-қосымшасының:
10 тармағындағы "Атырау ауылдық округі әкімінің аппаратына" деген сөздер ""Атырау ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне" деген сөздермен ауыстырылсын;
3) қағиданың 3-қосымшасының:
10 тармағындағы "Балықшы ауылдық округі әкімінің аппаратына" деген сөздер ""Балықшы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне" деген сөздермен ауыстырылсын;
4) қағиданың 4-қосымшасының:
10 тармағындағы "Геолог ауылдық округі әкімінің аппаратына" деген сөздер ""Геолог ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне" деген сөздермен ауыстырылсын;
5) қағиданың 5-қосымшасының:
10 тармағындағы "Дамбы ауылдық округі әкімінің аппаратына" деген сөздер ""Дамбы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне" деген сөздермен ауыстырылсын;
6) қағиданың 6-қосымшасының:
10 тармағындағы "Еркінқала ауылдық округі әкімінің аппаратына" деген сөздер ""Еркінқала ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне" деген сөздермен ауыстырылсын;

О внесении изменении в решение Атырауского городского маслихата от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории сельских округов города Атырау"
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 14 сентября 2016 года № 67. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 12 октября 2016 года № 3641. Утратило силу решением маслихата города Атырау Атырауской области от 20 декабря 2023 года № 77
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Атырау Атырауской области от 20.12.2023 № 77 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", cо статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Атырауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атырауского городского маслихата от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории сельских округов города Атырау" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3181, опубликовано 25 апреля 2015 года в газете "Прикаспийская коммуна") следующие изменения:
1) в приложении 1 правил:
в пункте 10 слова "аппарат акима Аксайского сельского округа" заменить словами "государственное учреждение "аппарат акима Аксайского сельского округа"";
2) в приложении 2 правил:
в пункте 10 слова "аппарат акима Атырауского сельского округа" заменить словами "государственное учреждение "аппарат акима Атырауского сельского округа"";
3) в приложении 3 правил:
в пункте 10 слова "аппарат акима Балыкшинского сельского округа" заменить словами "государственное учреждение "аппарат акима Балыкшинского сельского округа"";
4) в приложении 4 правил:
в пункте 10 слова "аппарат акима Геологского сельского округа" заменить словами "государственное учреждение "аппарат акима Геологского сельского округа"";
5) в приложении 5 правил:
в пункте 10 слова "аппарат акима Дамбинского сельского округа" заменить словами "государственное учреждение "аппарат акима Дамбинского сельского округа"";
6) в приложении 6 правил:
в пункте 10 слова "аппарат акима Еркинкалинского сельского округа" заменить словами "государственное учреждение "аппарат акима Еркинкалинского сельского округа"";

7) қағиданың 7-қосымшасының:
10 тармағындағы "Жұмыскер ауылдық округі әкімінің аппаратына" деген сөздер ""Жұмыскер ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне" деген сөздермен ауыстырылсын;
8) қағиданың 8-қосымшасының:
10 тармағындағы "Кеңөзек ауылдық округі әкімінің аппаратына" деген сөздер ""Кеңөзек ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне" деген сөздермен ауыстырылсын;
9) қағиданың 9-қосымшасының:
10 тармағындағы "Қайыршақты ауылдық округі әкімінің аппаратына" деген сөздер ""Қайыршақты ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау тұрғындарды әлеуметтік мәселелері, гендерлік және жастар саясаты, заңдылықты сақтау және депутаттық этикасы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (М. Әмірғалиев).
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
VІ сессия төрағасы,
қалалық мәслихат хатшысы
Қ. Әзмұханов

7) в приложении 7 правил:
в пункте 10 слова "аппарат акима Жумыскерского сельского округа" заменить словами "государственное учреждение "аппарат акима Жумыскерского сельского округа"";
8) в приложении 8 правил:
в пункте 10 слова "аппарат акима Кенузекского сельского округа" заменить словами "государственное учреждение "аппарат акима Кенузекского сельского округа"";
9) в приложении 9 правил:
в пункте 10 слова "аппарат акима Кайыршахтинского сельского округа" заменить словами "государственное учреждение "аппарат акима Кайыршахтинского сельского округа"".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (М. Амиргалиев) по вопросам социальной сферы, гендерной и молодежной политики, соблюдения законодательства и депутатской этики.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель VІсессии,
секретарь городского маслихата
К. Азмуханов