Жылыой ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Атырау облысы Жылыой ауданы мәслихатының 2016 жылғы 31 қазандағы № 6-2 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 24 қарашада № 3683 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2023 жылғы 24 мамырдағы № 4-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 24.05.2023 № 4-4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1 бабының 1) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және "Коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын есептеудің үлгілік қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2014 жылғы 25 қарашадағы бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 10030 санымен тіркелді) сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Жылыойскому району
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 31 октября 2016 года № 6-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 24 ноября 2016 года № 3683. Утратило силу решением Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 24 мая 2023 года № 4-4
Сноска. Утратило силу решением Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 24.05.2023 № 4-4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Приказом Министра энергетики Республики Казахстан от 25 ноября 2014 года "Об утверждении Типовых правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10030) районный маслихат РЕШИЛ:

1. Жылыой ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экология, ауылшаруашылығы, агроөнеркәсіп, заңдылықты сақтау, құқық тәртібі және депутаттық этика мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (Т. Майлыбаев) жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
VІ сессиясының төрағасы
Х. Жамалов
Аудандық мәслихат хатшысы М. Кенғанов

1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Жылыойскому району согласно приложению.
2. Контроль за исполнением решения возложить на постоянную комиссию (Т.Майлыбаев) районного маслихата по вопросам экологии, сельского хозяйства, агропромышленности, соблюдения законности, правопорядка и депутатской этики.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель VІ сессии
районного маслихата
Х. Жамалов
Секретарь районного маслихата М. Кенганов

Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 31 қазандағы № 6-2 шешіміне қосымша
Жылыой ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 16.05.2019 № 35-2 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік
Жылына 1 есептік бірлікке келетін м3 коммуналдық қалдықтарының жинақталу нормалары
1
Жайлы үйлер
1 тұрғын
1,7
2
Жайлы емес үйлер
1 тұрғын
2,7
3
Мекемелер, ұйымдар, офистер
1 қызметкер

Приложение к решению районного маслихата от 31 октября 2016 года № 6-2
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Жылыойскому району
Сноска. Приложение с изменениями, внесенными решением Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 16.05.2019 № 35-2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Объекты накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма накопления коммунальных отходов м3 на
1 расчетную единицу
1
Благоустроенные домовладения
1 житель
1,7
2
Неблагоустроенные домовладения
1 житель
2,7
3
Учреждения, организации, офисы
1 сотрудник