Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы
Атырау облысы Исатай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 30 мамырдағы № 108 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 27 маусымда № 3548 болып тіркелді
Ескерту. Қаулының тақырыбы жаңа редакцияда - Атырау облысы Исатай ауданы әкімдігінің 16.11.2021 № 267 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек Кодексінің 18 бабы 2) тармақшасына, 139 бабы 9 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына және "Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласындағы мамандары лауазымдарының тізбесіне келісім беру туралы" Исатай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 01 сәуірдегі № 7-VI шешіміне сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Атырау облысы Исатай ауданы әкімдігінің 16.11.2021 № 267 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М.Өтеғалиевке жүктелсін.
3. Осы қаулы ол алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2016 жылғы 6 қаңтардан бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Аудан әкімі Т. Сұлтанбеков
КЕЛІСІЛДІ:
Аудандық мәслихаттың
1-ші сессиясының төрағасы Л. Мутянова
2016 жылғы 30 мамыр
Аудандық мәслихат хатшысы Н. Мұханбеталиев
2016 жылғы 30 мамыр
Исатай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 30 мамырдағы № 108 қаулысына қосымша
Исатай ауданы бойынша азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Атырау облысы Исатай ауданы әкімдігінің 16.11.2021 № 267 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Әлеуметтік қамсыздандыру саласындағы мамандардың лауазымдары:
1) аудандық халықты жұмыспен қамту орталығының басшысы;

Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
Постановление акимата Исатайского района Атырауской области от 30 мая 2016 года № 108. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 27 июня 2016 года № 3548
Сноска. Заголовок постановления в редакции постановления акимата Исатайского района Атырауской области от 16.11.2021 № 267 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) статьи 18пункта 9 статьи 139 Трудового Кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Исатайского районного маслихата от 01 апреля 2016 года № 7-VI "О согласии к переченю должностей специалистов социального обеспечения, образования, культуры и спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности", районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности согласно приложению к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления акимата Исатайского района Атырауской области от 16.11.2021 № 267 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района М. Утегалиева.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 6 января 2016 года.
Аким района Т. Султанбеков
СОГЛАСОВАНО:
Председатель I сессии
районного маслихата
Л. Мутянова
30 мая 2016 года
Секретарь районного маслихата Н. Муханбеталиев
30 мая 2016 года
Приложение к постановлению акимата Исатайского района от 30 мая 2016 года № 108
Перечень должностей специалистов социального обеспечения, культуры являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности по Исатайскому району
Сноска. Приложение в редакции постановления акимата Исатайского района Атырауской области от 16.11.2021 № 267 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Должности специалистов в области социального обеспечения:
1) руководитель центра занятости населения района;

2) жартылай стационарлық үлгідегі ұйымның күндіз болу бөлімшесінің басшысы;
3) барлық мамандықтағы дәрігерлер;
4) мейіргер;
5) емдік дене шынықтыру жөніндегі нұсқаушы;
6) барлық мамандықтағы мұғалімдер;
7) тәрбиеші;
8) логопед;
9) психолог;
10) дефектолог;
11) әдіскер;
12) халықты жұмыспен қамту орталығының әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанты;
13) халықты жұмыспен қамту орталығының (қызметінің) құрылымдық бөлімшесінің маманы;
14) қарттар мен мүгедектерге күтім жасау жөніндегі әлеуметтік қызметкер;
15) психоневрологиялық аурулары бар мүгедек балалар мен 18 жастан асқан мүгедектерге күтім жасау жөніндегі әлеуметтік қызметкер;
16) халықты жұмыспен қамту орталығының ассистенті.
2. Мәдениет саласындағы мамандардың лауазымдары:
1) аудандық маңызы бар мемлекеттік мекеменің және мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның басшысы (директоры);
2) аудандық маңызы бар мемлекеттік мекеменің және мемлекеттік қазыналық кәсіпорын басшысының (директорының) орынбасары;
3) ауылдық маңызы бар мемлекеттік мекеменің және мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның басшысы (директоры);
4) аудандық маңызы бар мемлекеттік мекеменің және мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның көркемдік жетекшісі;
5) аудандық маңызы бар мемлекеттік мекеменің және мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның бас бухгалтері;
6) аудандық маңызы бар мемлекеттік мекеменің және мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның бөлімінің басшысы;
7) аудандық маңызы бар мемлекеттік мекеменің және мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның кітапхана меңгерушісі (басшысы);
8) әкімші (негізгі қызметтер);
9) аккомпаниатор;
10) концертмейстер;
11) библиограф;
12) кітапханашы;
13) дыбыс режиссері;
14) барлық атаудағы инженер (негізгі қызметтер);
15) мәдени ұйымдастырушы (негізгі қызметтер);
16) ұжым (үйірме) басшысы;
17) барлық атаудағы әдістемеші (негізгі қызметтер);
18) музыкалық жетекші;
19) музыкалық әрлеуші;
20) редактор (негізгі қызметтер);
21) режиссер;
22) қоюшы режиссер;
23) хореограф;
24) барлық атаудағы суретшілер (негізгі қызметтер);
25) барлық мамандықтағы инженер;
26) инспектор;
27) костюмер;
28) жарық аппаратурасы, бейне жазба, дыбыс жазба операторы.

2) руководитель отделения дневного пребывания в организации полустационарного типа;
3) врачи всех специальностей;
4) медицинская сестра;
5) инструктор по лечебной физкультуре;
6) учителя всех специальности;
7) воспитатель;
8) логопед;
9) психолог;
10) дефектолог;
11) методист;
12) консультант по социальной работе центра занятости населения;
13) специалист структурного подразделения центра (службы) занятости населения;
14) социальный работник по уходу за престарелыми и инвалидами;
15) социальный работник по уходу за детьми-инвалидами и инвалидами старше 18 лет с психоневрологическими заболеваниями;
16) ассистент центра занятости населения.
2. Должности специалистов в области культуры:
1) руководитель (директор) государственного учреждения и государственного казенного предприятия районного значения;
2) заместитель руководителя (директора) государственного учреждения и государственного казенного предприятия районного значения;
3) руководитель (директор) государственного учреждения и государственного казенного предприятия сельского значения;
4) художественный руководитель государственного учреждения и государственного казенного предприятия районного значения;
5) главный бухгалтер государственного учреждения и государственного казенного предприятия районного значения;
6) руководитель отдела государственного учреждения и государственного казенного предприятия районного значения;
7) заведующий (руководитель) библиотекой государственного учреждения и государственного казенного предприятия районного значения;
8) администратор (основных служб);
9) аккомпаниатор;
10) концертмейстер;
11) библиограф;
12) библиотекарь;
13) звукорежиссер;
14) инженер всех наименований (основных служб);
15) культорганизатор (основных служб);
16) руководитель коллектива (кружка);
17) методист всех наименований (основных служб);
18) музыкальный руководитель;
19) музыкальный оформитель;
20) редактор (основных служб);
21) режиссер;
22) режиссер-постановщик;
23) хореограф;
24) художники всех наименований (основных служб);
25) инженер всех специальностей;
26) инспектор;
27) костюмер;
28) оператор световой аппаратуры, видеозаписи, звукозаписи.