Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 17 қыркүйектегі № 325-V "Мақат ауданының елді мекендерінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер еңгізу туралы
Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 тамыздағы № 49-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 22 қыркүйекте № 3609 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 қарашадағы № 54-VІII шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 22.11.2023 № 54-VІII (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 39-3-бабының 6-тармағына, "Кұқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына, "Бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің үлгі қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 18 қазандағы қаулысына сәйкес және Мақат кенті әкімінің 2016 жылғы 25 тамыздағы № 91, Доссор кенті әкімінің 2016 жылғы 18 тамыздағы № 158, Бәйгетөбе округтік әкімінің № 17 шешімдерінің негізінде, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 17 қыркүйектегі "Мақат ауданының елді мекендерінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау қағидасын бекіту туралы" № 325-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3326 тіркелген, аудандық "Мақат тынысы" газетінде 2015 жылғы 5 қарашада жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
қағиданың 1 қосымшасындағы 10 тармақта:
"Мақат кенті әкімінің аппаратына" деген сөздер "Мақат кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне" деген сөздермен ауыстырылсын;
қағиданың 2 қосымшасындағы 10 тармақта:
"Доссор кенті әкімінің аппаратына" деген сөздер "Доссор кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне" деген сөздермен ауыстырылсын;
қағиданың 3 қосымшасындағы 10 тармақта:
"Бәйгетөбе ауылдық округі әкімінің аппаратына" деген сөздер "Бәйгетөбе ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесіне" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика мен бюджет, өнеркәсіп, кәсіпкерлікті дамыту және заңдылықты сақтау жөніндегі тұрақты комиссияға (Б. Аманғалиев) жүктелсін.

О внесении изменении в решение районного маслихата от 17 сентября 2015 года № 325-V "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории населенных пунктов Макатского района"
Решение Макатского районного маслихата Атырауской области от 26 августа 2016 года № 49-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 22 сентября 2016 года № 3609. Утратило силу решением Макатского районного маслихата Атырауской области от 22 ноября 2023 года № 54-VІII
Сноска. Утратило силу решением Макатского районного маслихата Атырауской области от 22.11.2023 № 54-VІII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 39-3 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", с постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 октября 2013 года "Об утверждении Типовых правил проведения раздельных сходов местного сообщества" и на основании решений акима поселка Макат от 25 августа 2016 года № 92, акима поселка Доссор от 18 августа 2016 года № 158, акима Байгетобинского сельского округа от 25 августа 2016 года № 17, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 17 сентября 2015 года № 325-V "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории населенных пунктов Макатского района" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3326, опубликовано 5 ноября 2015 года в газете "Мақат тынысы") следующие изменения:
в пункте 10 приложения 1 правил:
слова "в аппарат акима поселка Макат" заменить словами "в государственное учреждение "Аппарат акима поселка Макат";
в пункте 10 приложения 2 правил:
слова "в аппарат акима поселка Доссор" заменить словами "в государственное учреждение "Аппарат Акима поселка Доссор";
в пункте 10 приложения 3 правил:
слова "в аппарат акима Байгетобинского сельского округа" заменить словами "в государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Байгетобе".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики и бюджета, промышленности, развития предпринимательства и соблюдение законности (Б. Амангалиев).

3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы,
кезектен тыс V сессиясының төрағасы Қ. Исмагулов

3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь районного маслихата,
председатель внеочередной V сессии К. Исмагулов