Мақат ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Атырау облысы Мақат ауданы мәслихатының 2016 жылғы 26 тамыздағы № 47-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 22 қыркүйекте № 3613 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2023 жылғы 5 мамырдағы № 21-VІIІ шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 05.05.2023 № 21-VІIІ шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2007 жылдың 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1 бабының 1) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына және "Коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын есептеудің үлгілік қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2014 жылғы 25 қарашадағы бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 10030 тіркелді) сәйкес, Мақат аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мақат ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары қосымшаға сәйкес бекітілсін.

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Макатскому району
Решение Макатского районного маслихата Атырауской области от 26 августа 2016 года № 47-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 22 сентября 2016 года № 3613. Утратило силу решением Макатского районного маслихата Атырауской области от 5 мая 2023 года № 21-VІIІ
Сноска. Утратило силу решением Макатского районного маслихата Атырауской области от 05.05.2023 № 21-VІIІ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. В соответствии с подпунктом 1) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Приказом Министра энергетики Республики Казахстан от 25 ноября 2014 года "Об утверждении Типовых правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10030) Макатский районный маслихат РЕШИЛ:

2. Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 13 шілдедегі № 35-VI "Мақат ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешімі жойылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика мен бюджет, өнеркәсіп, кәсіпкерлікті дамыту және заңдылықты сақтау жөніндегі тұрақты комиссияға (Б. Аманғалиев) жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы,
кезектен тыс V сессиясының төрағасы
Қ. Исмагулов

2. 1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Макатскому району согласно приложению.
3. 2. Отменить решение районного маслихата от 13 июля 2016 года № 35-VІ "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Макатскому району".
4. 3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики и бюджета, промышленности, развития предпринимательства и соблюдение законности (Б. Амангалиев).
5. 4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь районного маслихата,
председатель внеочередной V сессии
К. Исмагулов

Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 26 тамыздағы № 47-VІ шешіміне қосымша
Мақат ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 17.07.2019 № 298-VI (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілері
Есептік бірлік
Жылына 1 есептік бірлікке келетін м3 коммуналдық қалдықтарының жинақталу нормалары
1
Жайлы және жайлы емес үйлер
1 тұрғын
1,2
2
Жатақханалар, интернаттар, балалар үйлері, қарттар үйлері және сол сияқтылар
1 орын
0,7
3
Қонақ үйлер, санаторийлер, демалыс үйлері
1 орын

Приложение к решению районного маслихата от 26 августа 2016 года № 47-VI
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Макатскому району
Сноска. Приложение с изменениями, внесенными решением Макатского районного маслихата Атырауской области от 17.07.2019 № 298-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Объекты накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма накопления коммунальных отходов м3
на 1 расчетную единицу
1
Домовладения благоустроенные и неблагоустроенные
1 житель
1,2
2
Общежития, интернаты, детские дома, дома престарелых и т.п.
1 место
0,7
3
Гостиницы, санатории, дома отдыха
1 место