Құрманғазы ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерінің мемлекеттік тапсырысын бекіту туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 8 маусымдағы № 221 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 27 маусымда № 3549 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 29 қыркүйектегі № 415 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімдігінің 29.09.2017 № 415 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Құрманғазы ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ұсынылып отырған Құрманғазы ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерінің мемлекеттік тапсырысы бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Мусаға жүктелсін.

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы в Курмангазинском районе
Постановление акимата Курмангазинского района Атырауской области от 8 июня 2016 года № 221. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 27 июня 2016 года № 3549. Утратило силу постановлением акимата Курмангазинского района Атырауской области от 29 сентября 2017 года № 415
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Курмангазинского района Атырауской области от 29.09.2017 № 415 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Курмангазинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в Курмангазинском районе.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Муса А.

3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Шаяхметов
Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы "8" маусымдағы №221 қаулысымен бекітілді
Құрманғазы ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерінің мемлекеттік тапсырысы
Мектепке дейінгі тәрбие мен білім беру мекемелерінде тәрбиеленушілердің саны
Мектепке дейінгі мекемелерде жан басына шағып қаржыландырудың мөлшері айына (теңге)
Мектепке дейінгі білім мекемелерінде ата-ананың ақы төлеу мөлшері айына (теңге)
Республикалық бюджет есебінен
Жергілікті бюджет есебінен
Балабақша
Күніне бір баланың тамағына шығын, теңге (көп емес)
Айына бір баланың тамағына шығын теңге (көп емес)
Бөбек жай
Бақша
Бөбекжай
Бақша

3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Шаяхметов
Утвержден постановлением акимата Курмангазинского района от "8" июня 2016 года № 221
Государсвенный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы по Курмангазинскому району
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Из Республиканского бюджета
Из Местного бюджета
Детский сад
Расходы на питание одного ребенка в день (не более), тенге
Расходы на питание одного ребенка в месяц (не более), тенге
Ясли
Сад
Ясли
Сад