Құрманғазы ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімінің 2016 жылғы 24 тамыздағы № 36 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 23 қыркүйекте № 3614 болып тіркелді. Күші жойылды – Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімінің 2018 жылғы 6 маусымдағы № 20 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімінің 06.06.2018 № 20 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33 бабына сәйкес, Құрманғазы ауданы әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес, Құрманғазы аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен келісе отырып аудан аумағында сайлау учаскелері құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Құрманғазы ауданы әкімінің аппараты" Мемлекеттік мекемесінің басшысы Н. Қалиевке жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Шаяхметов
"Келісім бойынша"
Құрманғазы аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
А.Изжанов
"____"______________ 2016 жыл
Құрманғазы ауданы әкімінің
2016 жылғы 24 тамыздағы
№36 шешіміне қосымша
Құрманғазы ауданы аумағында сайлау учаскелері, олардың орналасқан орны және шекаралары
№165 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Алға ауылы, А.Сарсенбаева көшесі №45 үй, "Атырау облысы Құрманғазы аудандық ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Морской ауылдық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
Телефон 8(71233) 3-31-21
Шекаралары: Алға ауылы, Иманов ауылы, Қарақұл ауылы, Көкарна ауылы.
№166 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Әліпов ауылы, "Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ғизат Алипов атындағы бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Телефон 8(71233) 2-01-03
Шекаралары: Ниетбай ауылы.
№167 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Афанасьев бекеті, Теміржолшылар көшесі №25 үй, "Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Құрманғазы ауданы Афанасьев бекетіндегі №80 бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Об образовании избирательных участков на территории Курмангазинского района
Решение акима Курмангазинского района Атырауской области от 24 августа 2016 года № 36. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 23 сентября 2016 года № 3614. Утратило силу решением акима Курмангазинского района Атырауской области от 6 июня 2018 года № 20
Сноска. Утратило силу решением акима Курмангазинского района Атырауской области от 06.06.2018 № 20 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и статий 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Курмангазинского района РЕШИЛ:
1. По согласованию с Курмангазинской районной территориальной избирательной комиссией образовать на территории района избирательные участки согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя Государственного учреждения "Аппарат акима Курмангазинского района" Калиева Н.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Шаяхметов
"По согласованию"
Председатель Курмангазинской
районной территориальной
избирательной комиссии
А. Изжанов
"______"______________ 2016 года
Приложение к решению акима Курмангазинского района от "24" августа 2016 года № 36
Избирательные участки, их местонахождение и границы на территории Курмангазинского района
Избирательный участок № 165
Местонахождение: село Алга, улица А.Сарсенбаева дом №45, здание государственного коммунального казенного предприятия "Морской сельский дом культуры" государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков Курмангазинского района Атырауской области".
Телефон 8(71233) 3-31-21
Границы: село Алга, село Иманова, село Каракул, село Кокарна.
Избирательный участок № 166
Местонахождение: село Алипова, здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа имени Гизата Алипова" государственного учреждения "Курмангазинский районный отдел образования Атырауской области".
Телефон 8(71233) 2-01-03
Границы: село Ниетбай.
Избирательный участок № 167
Местонахождение: разъезд Афанасьева, улица Темиржолшылар дом №25, здание коммунального государственного учреждения "№80 начальная школа разъезда Афанасьева Курмангазинского района" государственного учреждения "Курмангазинский районный отдел образования Атырауской области".

Телефон 8(71233) 3-65-12
Шекаралары: Афанасьев бекеті.
№168 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Жұмекен ауылы, Умирбаева көшесі №2 үй, "Атырау облысы Құрманғазы аудандық ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Еңбекші ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
Телефон 8(71233) 3-17-09
Шекаралары: Жұмекен ауылы, Даулеткерей ауылы, Кадырка ауылы.
№169 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қошалақ ауылы, Карабалина көшесі 26 Б үй, "Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қошалақ бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Телефон 8(71233) 2-00-00
Шекаралары: Қошалақ ауылы.
№170 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ганюшкино ауылы, Абая Кунанбаева көшесі №35 үй, "Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Абай атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Телефон 8(71233) 2-08-12
Шекаралары: Тоқатов көшесі, Испулаев көшесі, Көшекбаев көшесі, Құрманғалиев көшесі, Жангелдин көшесі, Ғилаев көшесі, Сәтеков көшесі, Абай көшесі, Жәнібекова көшесі, Ахметқалиев көшесі, Республика көшесі, Әлжанов көшесі, Афанасьев көшесі.
№171 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ганюшкино ауылы, Манаева көшесі №1 үй, "Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мерей" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
Телефон 8(71233) 2-14-76
Шекаралары: Нұрғалиев көшесі, Сужиков көшесі, Айтасов көшесі, Бегалиев көшесі, Манаев көшесі, Нәжімеденов көшесі.
№172 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ганюшкино ауылы, М.Мусаева көшесі №5 А үй, "Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Өркен балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
Телефон 8(71233) 2-11-85
Шекаралары: Иманов көшесі, Айтжанов көшесі, Жеңіс көшесі, Мусаев көшесі, Жаңару көшесі, Бекмұхамедов көшесі, Ақан сері көшесі, Елемесов көшесі, Шаттық көшесі.
№173 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ганюшкин ауылы, Қыдыр ата көшесі №2 А үй, "Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ганюшкин мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Телефон 8(71233) 2-43-30
Шекаралары: Қабдолова көшесі, Қыдыр ата көшесі, Алипов көшесі.
№174 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ганюшкино ауылы, Атырау көшесі №10 үй, "Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Б.Бегалиев атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Телефон 8(71233) 3-65-12
Границы: разъезд Афанасьева.
Избирательный участок № 168
Местонахождение: село Жумекен улица Умирбаева дом №2, здание государственного коммунального казенного предприятия "Енбекшинский сельский клуб" государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков Курмангазинского района Атырауской области"
Телефон 8(71233) 3-17-09
Границы: село Жумекен, село Даулеткерей, село Кадырка.
Избирательный участок № 169
Местонахождение: село Кошалак, улица Карабалина дом 26 Б, здание коммунального государственного учреждения "Кошалакская начальная школа" государственного учреждения "Курмангазинский районный отдел образования Атырауской области".
Телефон 8(71233) 2-00-00
Границы: село Кошалак.
Избирательный участок № 170
Местонахождение: село Ганюшкино, улица Абая Кунанбаева дом №35, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени Абая" государственного учреждения "Курмангазинский районный отдел образования Атырауской области".
Телефон 8(71233) 2-08-12
Границы: улица Токатова, улица Испулаева, улица Кушекбаева, улица Курмангалиева, улица Жангелдина, улица Гилаева, улица Сатекова, улица Абая, улица Жанибекова, улица Ахметкалиева, улица Республика, улица Алжанова, улица Афанасьева.
Избирательный участок № 171
Местонахождение: село Ганюшкино, улица Манаева дом №1, здание государственного коммунального казенного предприятия "Детский сад "Мерей" государственного учреждения "Курмангазинский районный отдел образования Атырауской области".
Телефон 8(71233) 2-14-76
Границы: улица Нургалиева, улица Сужикова, улица Айтасова, улица Бегалиева, улица Манаева, улица Нажмеденова.
Избирательный участок № 172
Местонахождение: село Ганюшкино, улица М.Мусаева дом №5А, здание государственного коммунального казенного предприятия "Детский сад "Оркен" государственного учреждения "Курмангазинский районный отдел образования Атырауской области".
Телефон 8(71233) 2-11-85
Границы: улица Иманова, улица Айтжанова, улица Женис, улица Мусаева, улица Жанару, улица Бекмухамбедова, улица Акан сери, улица Елемесова, улица Шаттык.
Избирательный участок № 173
Местонахождение: село Ганюшкино улица Кыдыр ата дом №2 А, здание коммунального государственного учреждения "Ганюшкинская школа-интернат" государственного учреждения "Курмангазинский районный отдел образования Атырауской области".
Телефон 8(71233) 2-43-30
Границы: улица Кабдолова, улица Кыдыр ата, улица Алипова.
Избирательный участок № 174
Местонахождение: село Ганюшкино, улица Атырау дом №10, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени Б.Бегалиева" государственного учреждения "Курмангазинский районный отдел образования Атырауской области".

Телефон 8(71233) 2-42-13
Шекаралары: Шайхимов көшесі, Желтоқсан көшесі, Отан көшесі, Атырау көшесі, Азаттық көшесі, Тәуелсіздік көшесі, Достық көшесі, Кәрімұлы көшесі, Ізжан және Камал Жанабаевтар көшесі, Жерұйық көшесі, Керуен көшесі, Нұрлы көшесі, Наркескен көшесі.
№175 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ганюшкино ауылы, Школьная көшесі №1 үй, "Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "М.Әуезов атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты.
Телефон 8(71233) 2-50-77
Шекаралары: Тұрақбаев көшесі, Ниғметов көшесі, Болашақ көшесі, Сәулет көшесі, Мұрагер көшесі, Әуезов көшесі, Елубаев көшесі, Құрылысшы көшесі, Юсупов көшесі, Жолмуханов көшесі, Егеменді Қазақстан көшесі, Жолжанов көшесі, Шолтыров көшесі, Өркениет көшесі.
№176 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Орлы ауылы, Манаева көшесі №13 үй, "Атырау облысы Құрманғазы аудандық ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Калинин ауылдық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
Телефон 8(71233) 3-55-52
Шекаралары: Орлы ауылы, Каспий ауылы, Шестой ауылы
№177 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Приморье ауылы, Исатай көшесі №28 үй, "Атырау облысы Құрманғазы аудандық ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Приморье ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
Телефон 8(71233) 3-75-40
Шекаралары: Приморье ауылы, Дәулет ауылы, Құмарғали ауылы, Шайхы ауылы.
№178 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Нұржау ауылы, Акботин көшесі №27 үй, "Атырау облысы Құрманғазы аудандық ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Нұржау ауылдық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
Телефон 8(71233) 5-57-00
Шекаралары: Нұржау ауылы.
№179 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Жамбыл ауылы, Жасканат көшесі №1 үй, "Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Панфилов атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Телефон 8(71233) 5-56-85
Шекаралары: Жамбыл ауылы.
№180 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Дашино ауылы, Сайып Рыскалиева көшесі №10 үй, "Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ы.Алтынсарин атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Телефон 8(71233) 3-42-30
Шекаралары: Дәшін ауылы, Шағырлы ауылы, Жасарал ауылы, Күйген ауылы.
№181 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақкөл ауылы, Куспанова көшесі №13 үй, "Атырау облысы Құрманғазы аудандық ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақкөл ауылдық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты.

Телефон 8(71233) 2-42-13
Границы: улица Шайхимова, улица Желтоксан, улица Отан, улица Атырау, улица Азаттык, улица Тауелсиздик, улица Достык, улица Каримулы, улица Изжан и Камал Жанабаевы, улица Жеруйык, улица Керуен, улица Нурлы, улица Наркескен.
Избирательный участок № 175
Местонахождение: село Ганюшкино, улица Школьная дом №1, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени М.Ауэзова" Государственного учреждения "Курмангазинский районный отдел образования Атырауской области".
Телефон 8(71233) 2-50-77
Границы: улица Туракбаева, улица Нигыметова, улица Болашак, улица Саулет, улица Мурагер, улица Ауэзова, улица Елубаева, улица Қурылысшы, улица Юсупова, улица Жолмуханова, улица Егеменди Казахстан, улица Жолжанова, улица Шолтырова, улица Оркениет.
Избирательный участок № 176
Местонахождение: село Орлы, улица Манаева дом №13, здание государственного коммунального казенного предприятия "Калининский сельский дом культуры" государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков Курмангазинского района Атырауской области".
Телефон 8(71233) 3-55-52
Границы:село Орлы, село Каспий, село Шестой.
Избирательный участок № 177
Местонахождение: село Приморье, улица Исатая дом №28, здание государственного коммунального казенного предприятия "Сельский клуб Приморье" государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков Курмангазинского района Атырауской области".
Телефон 8(71233) 3-75-40
Границы: село Приморье, село Даулет, село Кумаргали, село Шайхы.
Избирательный участок № 178
Местонахождение: село Нуржау, улица Акботин дом №27, здание государственного коммунального казенного предприятия "Нуржауский сельский дом культуры" государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков Курмангазинского района Атырауской области".
Телефон 8(71233) 5-57-00
Границы: село Нуржау.
Избирательный участок № 179
Местонахождение: село Жамбыл, улица Жасканат дом №1, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени Панфилова" государственного учреждения "Курмангазинский районный отдел образования Атырауской области".
Телефон 8(71233) 5-56-85
Границы: село Жамбыл.
Избирательный участок № 180
Местонахождение: село Дашино, улица Сайып Рыскалиева дом №10, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени И.Алтынсарина" государственного учреждения "Курмангазинский районный отдел образования Атырауской области".
Телефон 8(71233) 3-42-30
Границы: село Дашино, село Шагырлы, село Жасарал, село Куйген.
Избирательный участок № 181
Местонахождение: село Акколь, улица Куспанова дом №13, здание государственного коммунального казенного предприятия "Аккольский сельский дом культуры" государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков Курмангазинского района Атырауской области".

Телефон 8(71233) 7-15-40
Шекаралары: Құспанов көшесі, Құнанбаев көшесі, Иманов көшесі, Өтемісов көшесі, Қалдаяқов көшесі, Бейбарыс көшесі, Молдағұлова көшесі, Мәметова көшесі, Сәрсенбаев көшесі, Нәжімеденов көшесі, Жабаев көшесі, Қошқарбаев көшесі, Мақатаев көшесі, Сейфуллин көшесі, Қонаев көшесі, Әуезов көшесі №11-15 үйлер.
№182 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақкөл ауылы, Куспанова көшесі №6 үй, "Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақкөл жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Телефон 8(71233) 7-11-48
Шекаралары: Сәтбаев көшесі, Нурпейісова көшесі, Сағырбаев көшесі, Тайманов көшесі, Уәлиханов көшесі, Алтынсарин көшесі, Әлиев көшесі, Тельман көшесі, Арқалық көшесі, Жангелдин көшесі, Құлес көшесі, Әуезов көшесі №1-10 үйлер, №16-30 үйлер, №32 үй, №34 үй, №36 үй, №38 үй.
№183 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қиғаш ауылы, Калдаякова көшесі №8 үй, "Атырау облысы Құрманғазы аудандық ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қиғаш ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
Телефон 8(71233) 5-53-36
Шекаралары: Д.Нурпейісова разъезі.
№184 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Жыланды ауылы, Курмангазы Сагирбаева көшесі №3 үй, "Атырау облысы Құрманғазы аудандық ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Дыңғызыл ауылдық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
Телефон 8(71233) 3-95-07
Шекаралары: Жыланды ауылы.
№185 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ғизат Әліпов ауылы, Казыбекова көшесі №27 үй, "Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ж.Нәжімеденов атындағы негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Телефон 8(71233) 7-32-02
Шекаралары: Ғизат Әліпов ауылы.
№186 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Шортанбай ауылы, А.Сарсенбаева көшесі №43 үй, "Атырау облысы Құрманғазы аудандық ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Шортанбай ауылдық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
Телефон 8(71233) 5-52-50
Шекаралары: Шортанбай ауылы.
№187 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Жасталап ауылы, Жумабаева М көшесі №56 үй, "Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ш.Уалиханов атындағы негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Телефон 8(71233) 7-15-40
Границы: улица Куспанова, улица Кунанбаева, улица Иманова, улица Утемисова, улица Калдаякова, улица Бейбарыса, улица Молдагулова, улица Маметова, улица Сарсенбаева, улица Нажмеденова, улица Жабаева, улица Кошкарбаева, улица Макатаева, улица Сейфуллина, улица Конаева, улица Ауэзова дома №11-15.
Избирательный участок № 182
Местонахождение: село Акколь, улица Куспанова дом №6, здание коммунального государственного учреждения "Аккольская общая средняя школа" государственного учреждения "Курмангазинский районный отдел образования Атырауской области".
Телефон 8(71233) 7-11-48
Границы: улица Сатпаева, улица Нурпейсова, улица Сагырбаева, улица Тайманова, улица Уалиханова, улица Алтынсарина, улица Алиева, улица Тельмана, улица Аркалык, улица Жангелдина, улица Кулес, улица Ауезова дома№1-10, дома №16-30, дом №32, дом №34, дом №36, дом №38.
Избирательный участок № 183
Местонахождение: село Кигач, улица Калдаякова дом №8, здание государственного коммунального казенного предприятия "Кигачский сельский клуб" государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков Курмангазинского района Атырауской области".
Телефон 8(71233) 5-53-36
Границы: разъезд Д.Нурпейсова.
Избирательный участок № 184
Местонахождение: село Жыланды, улица Курмангазы Сагирбаева дом №3, здание государственного коммунального казенного предприятия "Дынгызылский сельский дом культуры" государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков Курмангазинского района Атырауской области".
Телефон 8(71233) 3-95-07
Границы: село Жыланды.
Избирательный участок № 185
Местонахождение: село Гизата Алипова, улица Казыбекова дом №27, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа имени Ж.Нажимеденова" государственного учреждения "Курмангазинский районный отдел образования Атырауской области".
Телефон 8(71233) 7-32-02
Границы: село Г.Алипова.
Избирательный участок № 186
Местонахождение: село Шортанбай, улица А.Сарсенбаева дом №43, здание государственного коммунального казенного предприятия "Шортанбайский сельский дом культуры" государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков Курмангазинского района Атырауской области".
Телефон 8(71233) 5-52-50
Границы: село Шортанбай.
Избирательный участок № 187
Местонахождение: село Жасталап, улица Жумабаева М дом №56, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа имени Ш.Уалиханова" государственного учреждения "Курмангазинский районный отдел образования Атырауской области".

Телефон 8(71233) 5-53-61
Шекаралары: Жасталап ауылы.
№188 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Көптоғай ауылы, Абишева көшесі №2А үй, "Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "С.Мұқанов атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Телефон 8(71233) 3-04-28
Шекаралары: Көптоғай ауылы, Балықшы ауылы.
№189 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Котяевка ауылы, Салыкбаева көшесі №6 үй, "Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Н.К.Крупская атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Телефон 8(71233) 6-15-18
Шекаралары: Котяев ауылы.
№190 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Кудряшево ауылы, Абая көшесі №64"в" үй, "Атырау облысы Құрманғазы аудандық ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Кудряшов ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
Телефон 8(71233) 3-26-11
Шекаралары: Кудряшов ауылы.
№191 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Кудряшево ауылы, Бейбітшілік көшесі №1"а" үй, "Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Н.В.Гоголь атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Телефон 8(71233) 6-01-67
Шекаралары: Жаңаауыл ауылы.
№192 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Сафоновка ауылы, Женис көшесі №10 үй, "Атырау облысы Құрманғазы аудандық ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сафон ауылдық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
Телефон 8(71233) 3-35-99
Шекаралары: Сафон ауылы.
№193 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Бірлік ауылы, К.Окаева көшесі №15А үй, "Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "С.Н.Имашев атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Телефон 8(71233) 3-13-11
Шекаралары: Бірлік ауылы.
№194 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Аманкелді ауылы, Амангельды көшесі №18 А үй, "Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "А.Иманов атындағы негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Телефон 8(71233) 3-10-46
Шекаралары: Аманкелді ауылы.
№195 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Балқұдық ауылы, Абая көшесі №25 үй, "Атырау облысы Құрманғазы аудандық ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Балқұдық ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты.

Телефон 8(71233) 5-53-61
Границы: село Жасталап.
Избирательный участок № 188
Местонахождение: село Коптогай, улица Абишева дом №2А, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени С.Муканова" государственного учреждения "Курмангазинский районный отдел образования Атырауской области".
Телефон 8(71233) 3-04-28
Границы: село Коптогай, село Балыкшы.
Избирательный участок № 189
Местонахождение: село Котяевка, улица Салыкбаева дом №6, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени Н.К.Крупской" государственного учреждения "Курмангазинский районный отдел образования Атырауской области".
Телефон 8(71233) 6-15-18
Границы: село Котяевка.
Избирательный участок № 190
Местонахождение: село Кудряшево, улица Абая дом №64"в", здание государственного коммунального казенного предприятия "Кудряшовский сельский клуб" государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков Курмангазинского района Атырауской области".
Телефон 8(71233) 3-26-11
Границы: село Кудряшово.
Избирательный участок № 191
Местонахождение: село Кудряшево, улица Бейбітшілік дом №1"а", здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени Н.В.Гоголя" государственного учреждения "Курмангазинский районный отдел образования Атырауской области"
Телефон 8(71233) 6-01-67
Границы: село Жанаауыл.
Избирательный участок № 192
Местонахождение: село Сафоновка, улица Женис дом №10, здание государственного коммунального казенного предприятия "Сафоновский сельский дом культуры" государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков Курмангазинского района Атырауской области".
Телефон 8(71233) 3-35-99
Границы: село Сафоновка.
Избирательный участок № 193
Местонахождение: село Бирлик, улица К.Окаева дом №15А, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени С.Н.Имашева" Государственного учреждения "Курмангазинский районный отдел образования Атырауской области".
Телефон 8(71233) 3-13-11
Границы: село Бирлик.
Избирательный участок № 194
Местонахождение: село Амангельды, улица Амангельды дом №18 А, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа имени А.Иманова" государственного учреждения "Курмангазинский районный отдел образования Атырауской области".
Телефон 8(71233) 3-10-46
Границы: село Амангелди.
Избирательный участок № 195
Местонахождение: село Балкудук, улица Абая дом №25, здание государственного коммунального казенного предприятия "Балкудукский сельский клуб" государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков Курмангазинского района Атырауской области"

Телефон 8(71259) 4-14-62
Шекаралары: Балқұдық ауылы.
№196 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Азғыр ауылы, Г.Курмангалиева көшесі №5 үй, "Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Азғыр негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Телефон 8(71233) 7-50-62
Шекаралары: Азғыр ауылы.
№197 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Асан ауылы, Рыскулова Т көшесі №17 үй, "Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Б.Момышұлы атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Телефон 8(71233) 7-30-46
Шекаралары: Асан ауылы.
№198 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қоңыртерек ауылы, Жанару көшесі №3 үй, "Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қоңыртерек бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Телефон 8(71233) 7-60-44
Шекаралары: Қоңыртерек ауылы.
№199 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Сүйіндік ауылы, Абая көшесі, №18 үй, "Атырау облысы Құрманғазы аудандық ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сүйіндік ауылдық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
Телефон 8(71259) 5-12-14
Шекаралары: Сүйіндік ауылы.
№200 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Жалғызапан ауылы, Жангир хана көшесі № 39 а үй, "Атырау облысы Құрманғазы аудандық ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Лабай ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
Телефон 8(71233) 7-40-47
Шекаралары: Жалғызапан ауылы.
№201 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Батырбек ауылы, Нарын көшесі, №11 үй, "Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Батырбек ауылының бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Телефон 8(71233) 5-68-32
Шекаралары: Батырбек ауылы.
№ 202 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ұштаған ауылы, Даулеткерей көшесі №2 үй, "Атырау облысы Құрманғазы аудандық ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ұштаған ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
Телефон 8(71233) 7-21-44
Шекаралары: Ұштаған ауылы.
№203 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Егінқұдық ауылы, Орталық көшесі, №1 А үй, "Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ш.Тұржанов атындағы негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Телефон 8(71233) 5-67-94
Шекаралары: Егінқұдық ауылы.

Телефон 8(71259) 4-14-62
Границы: село Балкудук.
Избирательный участок № 196
Местонахождение: село Азгир, улица Г.Курмангалиева дом №5, здание коммунального государственного учреждения "Азгирская основная средняя школа" государственного учреждения "Курмангазинский районный отдел образования Атырауской области".
Телефон 8(71259) 7-50-62
Границы: село Азгир.
Избирательный участок № 197
Местонахождение: село Асан, улица Рыскулова Т дом №17, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени Б.Момышулы" государственного учреждения "Курмангазинский районный отдел образования Атырауской области".
Телефон: 8(71233) 7-30-46
Границы: село Асан.
Избирательный участок № 198
Местонахождение: село Коныртерек, улица Жанару дом №3, здание коммунального государственного учреждения "Коныртерекская начальная школа" государственного учреждения "Курмангазинский районный отдел образования Атырауской области".
Телефон 8(71259) 7-60-44
Границы: село Коныртерек.
Избирательный участок № 199
Местонахождение: село Суюндук, улица Абая дом №18, здание государственного коммунального казенного предприятия "Суюндукский сельский дом культуры" государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков Курмангазинского района Атырауской области".
Телефон 8(71259) 5-12-14
Границы: село Суюндук.
Избирательный участок № 200
Местонахождение: село Жалгызапан, улица Жангир хана дом №39 а, здание государственного коммунального казенного предприятия "Лабайский сельский клуб" государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков Курмангазинского района Атырауской области".
Телефон 8(71233) 7-40-47
Границы: село Жалгызапан.
Избирательный участок № 201
Местонахождение: село Батырбек, улица Нарын дом №11, здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа села Батырбек" государственного учреждения "Курмангазинский районный отдел образования Атырауской области".
Телефон 8(71233) 5-68-32
Границы: село Батырбек.
Избирательный участок № 202
Местонахождение: село Уштаган, улица Даулеткерей дом №2, здание государственного коммунального казенного предприятия "Уштаганский сельский клуб" государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков Курмангазинского района Атырауской области".
Телефон 8(71233) 7-21-44
Границы: село Уштаган.
Избирательный участок № 203
Местонахождение: село Егинкудук, улица Орталык дом №1 А, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа имени Ш.Туржанова" государственного учреждения "Курмангазинский районный отдел образования Атырауской области".
Телефон 8(71259) 5-67-94
Границы: село Егинкудук.