Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 15 қыркүйектегі № 436-V "Құрманғазы ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 қыркүйектегі № 71-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 21 қазанда № 3647 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 213-VII
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 22.12.2022 № 213-VII шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1-бабының 1) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес және аудан әкімдігінің 2016 жылғы 7 қыркүйектегі № 358 қаулысы негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 15 қыркүйектегі № 436-V "Құрманғазы ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3321 санымен тіркелген, аудандық "Серпер" үнжариясында 2015 жылғы 5 қарашада жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) мемлекеттік тілдегі шешімнің атауындағы, 1 тармағындағы және қосымшасының атауындағы:
"пайда болу" деген сөздер "түзілу" деген сөзбен ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімнің орыс тіліндегі мәтінінің қосымшасының 9 жолындағы:
"посещение" деген сөз "человек" деген сөзбен ауыстырылсын;
3) көрсетілген шешімнің мемлекеттік тілдегі мәтінінің қосымшасының 12 жолындағы:
"орын" деген сөз "отырғызылатын орын" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, салық және бюджет саясаты жөніндегі тұрақты комиссиясына (төрағасы Р. Сұлтанияев) жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
VІ сессиясының төрағасы
Б. Кенжебаев
Аудандық мәслихат хатшысы Б. Жүгінісов

О внесении изменений в решение районного маслихата от 15 сентября 2015 года № 436-V "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Курмангазинскому району"
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 22 сентября 2016 года № 71-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 21 октября 2016 года № 3647. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 22 декабря 2022 года № 213-VII
Сноска. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 22.12.2022 № 213-VII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и на основании постановления районного акимата от 7 сентября 2016 года № 358 районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 15 сентября 2015 года № 436-V "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Курмангазинскому району" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3321, опубликовано 5 ноября 2015 года в районной газете "Серпер") следующие изменения:
1) в наименовании, в пункте 1 и в наименовании приложения решения на государственном языке:
слова "пайда болу" заменить словом "түзілу";
2) в строке 9 приложения указанного решения в тексте на русском языке:
слово "посещение" заменить словом "человек";
3) в строке 12 приложения указанного решения в тексте на государственном языке:
слово "орын" заменить словами "отырғызылатын орын".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (председатель Р. Султанияев) районного маслихата по вопросам экономики, налоговой и бюджетной политики.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель VІ сессии
районного маслихата
Б. Кенжебаев
Секретарь районного маслихата Б. Жугинисов