Қазығұрт ауданының кейбір елді мекендерін есепті деректерден шығару туралы
Оңтүстiк Қазақстан облыстық әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 25 ақпандағы № 46 қаулысы. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2016 жылғы 10 наурызда № 3623 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасының әкімшілік – аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 11-бабына сәйкес Қазығұрт ауданы әкімдігінің ұсынуын ескере отырып Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазығұрт ауданының Ащыбұлақ, Кезеңбұлақ, Молбұлақ елді мекендері есепті деректерден шығарылсын.
2. "Оңтүстік Қазақстан облысы Әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Оңтүстік Қазақстан облысының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануын;
2) осы қаулыны Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен сон қолданысқа енгізіледі.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Е.Ә.Садырға жүктелсін.
Облыс әкімі Б. Атамқұлов
Сатыбалды Д.
Жылқышиев Б.
Қаныбеков С.
Садыр Е.
Туяқбаев С.
Абдуллаев А.
Мендебаев К.

Об исключении из учетных данных некоторых населенных пунктов Казыгуртского района
Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 25 февраля 2016 года № 46. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 10 марта 2016 года № 3623
В соответствии со статьей 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" с учетом представления акимата Казыгуртского района, акимат Южно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Исключить из учетных данных населенные пункты Ащыбулак, Кезенбулак, Молбулак Казыгуртского района.
2. Государственному учреждению "Аппарат Акима Южно-Казахстанской области" в порядке, установленном законодательными актами Республики Казахстан, обеспечить:
1) направление настоящего постановления на официальное опубликование в периодических печатных изданиях, распространяемых на территории Южно-Казахстанской области и информационно-правовой системе "Әділет";
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Южно-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Садыра Е.
Аким области Б. Атамкулов
Сатыбалды Д.
Жилкишиев Б.
Каныбеков С.
Садыр Е.
Туякбаев С.
Абдуллаев А.
Мендебаев К.