2016 жылға халықтың нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Шымкент қаласы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 10 ақпандағы № 205 қаулысы. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2016 жылғы 16 ақпанда № 3588 болып тiркелдi. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Шымкент қаласы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 1 маусымдағы № 1092 қаулысымен
Ескерту. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Шымкент қаласы әкiмдiгiнiң 01.06.2016 № 1092 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңы 31 бабының 2-тармағына және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 5 бабының 2 тармағына сәйкес, Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2016 жылға нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесі төмендегідей белгіленсін:
1) ұзақ уақыт (бір жылдан көп) жұмыс істемейтін адамдар;
2) жасы елу жастан асқан тұлғалар;
3) жұмыссыз әйелдер.
2. Осы қаулының орындалуын жүзеге асыру Шымкент қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі басшысының міндетін атқарушы Б.Қуанышбековке жүктелсін.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау қала әкімінің орынбасары Г.Құрменбековаға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Ғ.Әбдірахымов

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения на 2016 год
Постановление акимата города Шымкент Южно-Казахстанской области от 10 февраля 2016 года № 205. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 16 февраля 2016 года № 3588. Утратило силу постановлением акимата города Шымкент Южно-Казахстанской области от 1 июня 2016 года № 1092
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Шымкент Южно-Казахстанской области от 01.06.2016 № 1092.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 2 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень нижеследующих лиц на 2016 год, относящихся к целевым группам:
1) лица, длительное время не работаюшие (более одного года);
2) лица старше пятидесяти лет;
3) безработные женщины.
2. Исполнение настоящего постановления возложить на исполняющего обязанности руководителя отдел занятости и социальных программ города Шымкент Куанышбекова Б.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Курманбекову Г.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Г.Абдирахымов