2016 жылы қоғамдық жұмыстарды жергілікті бюджет қаражаты есебінен ұйымдастыру және оның көлемі туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Кентау қаласы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 16 ақпандағы № 45 қаулысы. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2016 жылғы 24 ақпанда № 3601 болып тiркелдi. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Кентау қаласының әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 18 мамырдағы № 128 қаулысымен
Ескерту. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Кентау қаласының әкiмдiгiнiң 18.05.2016 № 128 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2 тармағына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабының 5) тармақшасына және 20 бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес, Кентау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2016 жылы ақылы қоғамдық жұмыстар жүргiзiлетiн ұйымдардың тiзбесi, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi және оларды қаржыландырудың көздерi осы қаулының қосымшасына сәйкес бекiтiлсін.
2. Қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға еңбекақы төлеу еңбек шартының негізінде Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес реттеледі және орындалатын жұмыстың санына, сапасына және күрделілігіне байланысты болады.
3. Ақы төленетін қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға еңбек заңнамасы, зейнетақымен қамсыздандыру және сақтандыру туралы заңнама қолданылады.
4. "Кентау қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) Қазақстан Республикасының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны Кентау қаласы аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануын;
3) осы қаулыны Кентау қаласы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Б.Кнатовқа жүктелсін.
6. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кентау қаласының әкімі Ә.Мақұлбаев
Кентау қаласы әкімдігінің
16 ақпан 2016 жылғы № 45
қаулысымен бекітілген
2016 жылы ақылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және оларды қаржыландырудың көздері
Жұмыс берушінің атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Қоғамдық жұмыстардың көлемі
Қоғамдық жұмыстарға қатысушылар саны (адам)
Қаржылан дыру көздері
1
Кентау қаласы әкімдігінің "Ащысай ауыл әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Көгалдандыру, көріктендіру қоқыстардан тазарту.
Ағаш көшеттерін отырғызу-100 түп.

Об организации и объемах общественных работ за счет средств местного бюджета в 2016 году
Постановление акимата города Кентау Южно-Казахстанской области от 16 февраля 2016 года № 45. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 24 февраля 2016 года № 3601. Утратило силу постановлением акимата города Кентау Южно-Казахстанской области от 18 мая 2016 года № 128
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Кентау Южно-Казахстанской области от 18.05.2016 № 128.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5) статьи 7 и статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат города Кентау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1.Утвердить перечень организаций, в которых будут проводиться оплачиваемые общественные работы в 2016 году, виды, объемы общественных работ и источники их финансирования согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Оплата труда безработных, участвующих в общественных работах, регулируется в соответствии с законодательством Республики Казахстан на основании трудового договора и зависит от количества, качества и сложности выполняемой работы.
3. На безработных, участвующих в оплачиваемых общественных работах, распространяются трудовое законодательство, законодательство о пенсионном обеспечении и страховании.
4. Государственному учреждению "Аппарат акима города Кентау" в порядке установленном законодательными актами Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию в органах юстиции Республики Казахстан;
2) официальное опубликование настоящего постановления в периодических печатных изданиях, распространяемых на территории города Кентау и информационно-правовой системе "Әділет";
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Кентау.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Б.Кнатова.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Кентау А.Макулбаев
Утвержден постановлением
акимата города Кентау № 45
от 16 февраля 2016 года
Перечень организаций, в которых будут проводиться оплачиваемые общественные работы в 2016 году, виды, объемы общественных работ и источники их финансирования
Наименование организаций
Виды общественных работ
Объем общественных работ
Количество участников обществен-ных работ
(человек)
Источник финансиро вания
1
Государственное учреждение "Аппарат акима села Ачисай" акимата города Кентау
Озеленение, благоустройство и очистка мусора. Посадка саженцев - 100 штук

82900
шаршы метр
40
Жергілікті бюджет
2
Кентау қаласы әкімдігінің "Байылдыр ауыл әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Көгалдандыру, көріктендіру қоқыстардан тазарту.
Ағаш көшеттерін отырғызу-100 түп.
32300
шаршы метр
20
Жергілікті бюджет
3
Кентау қаласы әкімдігінің "Қарнақ ауыл әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Көгалдандыру, көріктендіру қоқыстардан тазарту.
Ағаш көшеттерін отырғызу-200 түп.
98000
шаршы метр
40
Жергілікті бюджет
4
Кентау қаласы әкімдігінің "Хантағы ауыл әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Көгалдандыру, көріктендіру қоқыстардан тазарту.
Ағаш көшеттерін отырғызу-150 түп.
82900
шаршы метр
40
Жергілікті бюджет
5
Кентау қаласы әкімдігінің "Кентау қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Әлеуметтік маңызы бар және басқа да жұмыстарды ұйымдастыруға көмектесу. Құжаттарды өңдеу және сақтауға дайындауда көмек көрсету
51840
сағат
35
Жергілікті бюджет
6
Кентау қаласы әкімдігінің "Кентау қалалық тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Көгалдандыру, көріктендіру қоқыстардан тазарту. Саябақтарда санитарлық- тазалық жұмыстарын жүргізу.
780500
шаршы метр
752
Жергілікті бюджет
7
Кентау қаласы әкімдігінің "Кентау қалалық ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Кентау қаласы мен ауыл тұрғындары арасында ұлттық цифрлық телехабар тарату желісіне ұжымдық қосылу бойынша түсіндірме-насихат жұмыстарын жүргізу мақсатында парақшалар тарату
3120
сағат
10
Жергілікті бюджет
8
Кентау қаласы әкімдігінің "Кентау қалалық тұрғын үй инспекциясы" бөлімі мемлекеттік мекемесі
Әлеуметтік маңызы бар және басқа да жұмыстарды ұйымдастыруға көмектесу. Құжаттарды өңдеу және сақтауға дайындауда көмек көрсету
31100
сағат
21
Жергілікті бюджет
9
Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша мемлекеттік кірістер департаментінің "Кентау қаласы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы" Республикалық мемлекеттік мекемесі
Жеке тұлғалардан алынатын жер және мүлік салықтарына хабарлама тарату

82900
квадратных метров
40
Местный бюджет
2
Государственное учреждение "Аппарат акима села Байылдыр" акимата города Кентау
Озеленение, благоустройство и очистка мусора.
Посадка саженцев - 100 штук
32300
квадратных метров
20
Местный бюджет
3
Государственное учреждение "Аппарат акима села Карнак" акимата города Кентау
Озеленение, благоустройство и очистка мусора.
Посадка саженцев - 200 штук
98000
квадратных метров
40
Местный бюджет
4
Государственное учреждение "Аппарат акима села Хантаги" акимата города Кентау
Озеленение, благоустройство и очистка мусора.
Посадка саженцев - 150 штук
82900
квадратных метров
40
Местный бюджет
5
Государственное учреждение "Кентауский городской отдел занятости и социальных программ" акимата города Кентау
Оказание помощи в социально-значимых работах. Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документов.
51840
часов
35
Местный бюджет
6
Государственное учреждение "Кентауский городской отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" акимата города Кентау
Озеленение, благоустройство и очистка мусора.
Уборка и обеспечение порядка на территориях городских парков.
780500
квадратных метров
752
Местный бюджет
7
Государственное учреждение "Кентауский городской отдел внутренней политики" акимата города Кентау
В целях проведения разъяснительной работы среди жителей города и прилегающих сел по подключению к национальному цифровому телевещанию раздача специально разработанных брошюр
3120
часов
10
Местный бюджет
8
Государственное учреждение "Кентауский городской отдел жилищной инспекции " акимата города Кентау
Оказание помощи в социально-значимых работах. Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документов.
31100
часов
21
Местный бюджет
9
Управление государственных доходов по городу Кентау Департамента государственных доходов ЮКО комитета государственных доходов Министерства финансов РК
Оказание помощи в рапространении уведомлений по сбору налога на землю и имущества физическим лицам

62200
сағат
42
Жергілікті бюджет
Барлығы
1000 адам
Ескертпе: қоғамдық жұмыстардың нақты жағдайлары жұмыс берушімен және қоғамдық жұмысқа қатысатын азаматтың арасында жасалатын еңбек шартында көзделеді.

62200
часов
42
Местный бюджет
Итого
1000 человек
Примечание: условия труда общественных работ предусматриваются в трудовом договоре, заключаемым между работодателем и гражданином, участвующем в общественных работах.