"Ауыл әкімі аппараттарының ережелерін бекіту туралы" Кентау қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 3 ақпандағы № 26 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Кентау қаласы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 16 ақпандағы № 44 қаулысы. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2016 жылғы 2 наурызда № 3611 болып тiркелдi. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Кентау қаласының әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 9 маусымдағы № 145 қаулысымен
Ескерту. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Кентау қаласының әкiмдiгiнiң 09.06.2016 № 145 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 2-тармағына, "Мемлекеттік мүлік туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы Заңының 18 бабының 8) тармақшасына және "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 43-1-бабының 1-тармағына сәйкес, Кентау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Кентау қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 3 ақпандағы № 26 "Ауыл әкімі аппараттарының ережелерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3045 тіркелген, 2015 жылғы 28 ақпанда "Кентау шұғыласы" газетінде жарияланған) қаулысына келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1 қосымшасына сәйкес бекітілген "Кентау қаласы әкімдігінің "Қарнақ ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережеде:
16 тармақтың 64) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"64) Қазақстан Республикасының "Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" кодексінде көзделген, ауыл аумағында жасалған әкімшілік құқық бұзушылық істерді қарайды және әкімшілік құқық бұзушылықтар үшін әкімшілік жазалар қолданады.".
16 тармақ мынадай мазмұндағы 69), 70), 71) және 72) тармақшалармен толықтырылсын:
"69) "Алтын алқа" алқасымен наградталған аналарға үй бөлуге жәрдемдеседі;
70) ауылдың тұрғын үй қорын түгендеуді жүргізеді;
71) қала әкімімен және жергілікті қоғамдастық жиналысымен келісу бойынша ауылдың авариялық жағдайдағы үйлерін бұзуды ұйымдастырады;
72) мемлекеттік жоспарлау жүйесінің бағдарламалық құжаттары аясында ауыл халқына микрокредит беруге жәрдем көрсетеді.";
көрсетілген қаулының 2 қосымшасына сәйкес бекітілген "Кентау қаласы әкімдігінің "Байылдыр ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережеде:
16 тармақтың 64) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"64) Қазақстан Республикасының "Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" кодексінде көзделген, ауыл аумағында жасалған әкімшілік құқық бұзушылық істерді қарайды және әкімшілік құқық бұзушылықтар үшін әкімшілік жазалар қолданады.".
16 тармақ мынадай мазмұндағы 69), 70), 71) және 72) тармақшалармен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Кентау от 3 февраля 2015 года № 26 "Об утверждении положении аппаратов акима села"
Постановление акимата города Кентау Южно-Казахстанской области от 16 февраля 2016 года № 44. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 2 марта 2016 года № 3611. Утратило силу постановлением акимата города Кентау Южно-Казахстанской области от 9 июня 2016 года № 145
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Кентау Южно-Казахстанской области от 09.06.2016 № 145
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпункта 8 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе" и пункта 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", акимат города Кентау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Кентау от 3 февраля 2015 года № 26 "Об утверждении положении аппаратов акима села" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3045, опубликовано 28 февраля 2015 года в газете "Кентау") следующее изменение и дополнение:
в положении о государственном учреждении "Аппарат акима села Карнак" акимата города Кентау утвержденный согласно приложению 1 к указанному постановлению:
подпункт 64) пункта 16 изложить в следующей редакции:
"64) рассматривает дела об административных правонарушениях и налагает административные взыскания за административные правонарушения, предусмотренные в Кодексе Республики Казахстан "Об административных правонарушениях", совершенные на территории сельского округа;";
пункт 16 дополнить подпунктами 69), 70), 71) и 72) следующего содержания:
"69) содействует выделению жилья матерям, награжденным подвеской "Алтын алқа";
70) проводит инвентаризацию жилищного фонда села;
71) организует по согласованию с акимом города и собранием местного сообщества снос аварийного жилья села;
72) оказывает содействие микрокредитованию сельского населения в рамках программных документов системы государственного планирования.";
в положении о государственном учреждении "Аппарат акима села Байылдыр" акимата города Кентау утвержденный согласно приложению 2 к указанному постановлению:
подпункт 64) пункта 16 изложить в следующей редакции:
"64) рассматривает дела об административных правонарушениях и налагает административные взыскания за административные правонарушения, предусмотренные в Кодексе Республики Казахстан "Об административных правонарушениях", совершенные на территории сельского округа;";
пункт 16 дополнить подпунктами 69), 70), 71) и 72) следующего содержания:

"69) "Алтын алқа" алқасымен наградталған аналарға үй бөлуге жәрдемдеседі;
70) ауылдың тұрғын үй қорын түгендеуді жүргізеді;
71) қала әкімімен және жергілікті қоғамдастық жиналысымен келісу бойынша ауылдың авариялық жағдайдағы үйлерін бұзуды ұйымдастырады;
72) мемлекеттік жоспарлау жүйесінің бағдарламалық құжаттары аясында ауыл халқына микрокредит беруге жәрдем көрсетеді.";
көрсетілген қаулының 3 қосымшасына сәйкес бекітілген "Кентау қаласы әкімдігінің "Хантағы ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережеде:
16 тармақтың 64) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"64) Қазақстан Республикасының "Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" кодексінде көзделген, ауыл аумағында жасалған әкімшілік құқық бұзушылық істерді қарайды және әкімшілік құқық бұзушылықтар үшін әкімшілік жазалар қолданады.".
16 тармақ мынадай мазмұндағы 69), 70), 71) және 72) тармақшалармен толықтырылсын:
"69) "Алтын алқа" алқасымен наградталған аналарға үй бөлуге жәрдемдеседі;
70) ауылдың тұрғын үй қорын түгендеуді жүргізеді;
71) қала әкімімен және жергілікті қоғамдастық жиналысымен келісу бойынша ауылдың авариялық жағдайдағы үйлерін бұзуды ұйымдастырады;
72) мемлекеттік жоспарлау жүйесінің бағдарламалық құжаттары аясында ауыл халқына микрокредит беруге жәрдем көрсетеді.";
көрсетілген қаулының 4 қосымшасына сәйкес бекітілген "Кентау қаласы әкімдігінің "Ащысай ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережеде:
16 тармақтың 64) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"64) Қазақстан Республикасының "Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" кодексінде көзделген, ауыл аумағында жасалған әкімшілік құқық бұзушылық істерді қарайды және әкімшілік құқық бұзушылықтар үшін әкімшілік жазалар қолданады.".
16 тармақ мынадай мазмұндағы 69), 70), 71) және 72) тармақшалармен толықтырылсын:
"69) "Алтын алқа" алқасымен наградталған аналарға үй бөлуге жәрдемдеседі;
70) ауылдың тұрғын үй қорын түгендеуді жүргізеді;
71) қала әкімімен және жергілікті қоғамдастық жиналысымен келісу бойынша ауылдың авариялық жағдайдағы үйлерін бұзуды ұйымдастырады;
72) мемлекеттік жоспарлау жүйесінің бағдарламалық құжаттары аясында ауыл халқына микрокредит беруге жәрдем көрсетеді.".
2. "Кентау қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Кентау қаласының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануын;

"69) содействует выделению жилья матерям, награжденным подвеской "Алтын алқа";
70) проводит инвентаризацию жилищного фонда села;
71) организует по согласованию с акимом города и собранием местного сообщества снос аварийного жилья села;
72) оказывает содействие микрокредитованию сельского населения в рамках программных документов системы государственного планирования.";
в положении о государственном учреждении "Аппарат акима села Хантаги" акимата города Кентау утвержденный согласно приложению 3 к указанному постановлению:
подпункт 64) пункта 16 изложить в следующей редакции:
"64) рассматривает дела об административных правонарушениях и налагает административные взыскания за административные правонарушения, предусмотренные в Кодексе Республики Казахстан "Об административных правонарушениях", совершенные на территории сельского округа;";
пункт 16 дополнить подпунктами 69), 70), 71) и 72) следующего содержания:
"69) содействует выделению жилья матерям, награжденным подвеской "Алтын алқа";
70) проводит инвентаризацию жилищного фонда села;
71) организует по согласованию с акимом города и собранием местного сообщества снос аварийного жилья села;
72) оказывает содействие микрокредитованию сельского населения в рамках программных документов системы государственного планирования.";
в положении о государственном учреждении "Аппарат акима села Ачисай" акимата города Кентау утвержденный согласно приложению 4 к указанному постановлению:
подпункт 64) пункта 16 изложить в следующей редакции:
"64) рассматривает дела об административных правонарушениях и налагает административные взыскания за административные правонарушения, предусмотренные в Кодексе Республики Казахстан "Об административных правонарушениях", совершенные на территории сельского округа;";
пункт 16 дополнить подпунктами 69), 70), 71) и 72) следующего содержания:
"69) содействует выделению жилья матерям, награжденным подвеской "Алтын алқа";
70) проводит инвентаризацию жилищного фонда села;
71) организует по согласованию с акимом города и собранием местного сообщества снос аварийного жилья села;
72) оказывает содействие микрокредитованию сельского населения в рамках программных документов системы государственного планирования.".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима города Кентау" в порядке, установленном законодательными актами Республики Казахстан обеспечить:
1) направление настоящего постановления на официальное опубликование в периодических печатных изданиях, распространяемых на территории города Кентау и информационно–правовой системе "Әділет";

2) осы қаулыны Кентау қаласы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының басшысы Б.Алимбетовке жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кентау қаласының әкімі Ә.Мақұлбаев

2) размещение настоящего постановления на интернет – ресурсе акимата города Кентау.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Б.Алимбетова.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Кентау А. Макулбаев