Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Ордабасы ауданы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 28 қарашадағы № 392 қаулысы. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2016 жылғы 7 желтоқсанда № 3903 болып тiркелдi. Күші жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Ордабасы ауданы әкiмдiгiнiң 2017 жылғы 18 шілдедегі № 298 қаулысымен
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Ордабасы ауданы әкiмдiгiнiң 18.07.2017 № 298 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2 тармағына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Ордабасы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1, 2, 3 – қосымшаларына сәйкес мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ә. Сәдірмекке жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Мамытбеков
Ордабасы ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 28 қарашадағы
№ 392 қаулысына 1-қосымша
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Мектепке дейінгі мекемелердегі орын саны
Оның ішінде
Республикалық бюджет есебінен
Жергілікті бюджет есебінен
1

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы
Постановление акимата Ордабасынского района Южно-Казахстанской области от 28 ноября 2016 года № 392. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 7 декабря 2016 года № 3903. Утратило силу постановлением акимата Ордабасынского района Южно-Казахстанской области от 18 июля 2017 года № 298
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Ордабасынского района Южно-Казахстанской области от 18.07.2017 № 298 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Ордабасынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района А.Садирмека.
3. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким района А.Мамытбеков
Приложение 1 к постановлению
акимата Ордабасынского района
от 28 ноября 2016 года № 392
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение
Количество мест в дошкольных организациях
Из них
за счет средств республиканского бюджета
за счет средств местного бюджета
1

5990
4554
1436
Ордабасы ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 28 қарашадағы
№ 392 қаулысына 2-қосымша
Жан басына шаққандағы қаржыландырудың мөлшері
Айына бір тәрбиеленушіге кететін орташа шығыс,теңге
Балабақша
Мектеп жанындағы шағын орталық
26235
14146
Ордабасы ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 28 қарашадағы
№ 392 қаулысына 3-қосымша
Ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Барлығы
Күніне бір баланың шығыны, 3 жасқа дейін теңге (көп емес)
Күніне бір баланың шығыны, 3 жастан 7 жасқа дейін теңге (көп емес)

5990
4554
1436
Приложение 2 к постановлению
акимата Ордабасынского района
от 28 ноября 2016 года № 392
Размер подушевого финансирования
Средние расходы на одного воспитанника в месяц, тенге
Детский сад
Мини-центр при школе
26235
14146
Приложение 3 к постановлению
акимата Ордабасынского района
от 28 ноября 2016 года № 392
Размер родительской платы
Всего
Расходы на одного ребенка в день до 3 лет (не более), тенге
Расходы на одного ребенка в день от 3 до 7 лет (не более), тенге

265,05
326,24
Ескертпе: 1 күніне бір балаға жас ерекшелігіне қарай кететін шығын. Нақты жұмыс күніне есептелген

265,05
326,24
Примечание: Затраты на одного ребенка на 1 день в зависимости от возраста. Расчитан на фактические рабочие дни.