"Отырар ауданының ауыл округтері әкімдері аппараттары мемлекеттік мекемелерін қайта атау және олардың ережелерін бекіту туралы" Отырар ауданы әкімдігінің 9 ақпан 2015 жылғы № 23 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 10 наурыздағы № 146 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 7 сәуірде № 3696 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 31 мамырдағы № 178 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар ауданы әкімдігінің 31.05.2016 № 178 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне Қазақстан Республикасындағы жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 2 қарашадағы Заңына және "Қазақстан Республикасы мемлекеттік органының үлгі ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 29 қазандағы Жарлығына сәйкес, Отырар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Отырар ауданы әкімдігінің 9 ақпан 2015 жылғы № 23 "Отырар ауданының ауыл округтері әкімдері аппараттары мемлекеттік мекемелерін қайта атау және олардың ережелерін бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3080 тіркелген, 2015 жылғы 8 сәуірдегі "Отырар алқабы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1 қосымшасына сәйкес бекітілген "Отырар ауданының Аққұм ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережеде:
16 тармақ мынадай мазмұндағы 8-1), 8-2), 18-1) және 31-1) тармақшалармен толықтырылсын:
"8-1) ауылдың, ауылдық округтiң тұрғын үй қорын түгендеуді жүргізеді;
8-2) аудан әкімімен және жергілікті қоғамдастық жиналысымен келісу бойынша ауылдың, ауылдық округтiң авариялық жағдайдағы үйлерін бұзуды ұйымдастырады;
18-1) мемлекеттік жоспарлау жүйесінің бағдарламалық құжаттары аясында ауыл халқына микрокредит беруге жәрдем көрсетеді;
31-1) "Алтын алқа" алқасымен наградталған аналарға үй бөлуге жәрдемдеседі;";
16 тармақтың 64) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"64) Қазақстан Республикасының "Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" кодексінде көзделген, ауылдық округтің аумағында жасалған әкiмшiлiк құқық бұзушылық туралы iстердi қарайды және әкімшілік құқық бұзушылықтар үшін әкімшілік жазалар қолданады;";
көрсетілген қаулының 2 қосымшасына сәйкес бекітілген "Отырар ауданының Ақтөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережеде:
16 тармақ мынадай мазмұндағы 8-1), 8-2), 18-1) және 31-1) тармақшалармен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Отрарского района от 14 января 2015 года № 55 "О переименовании государственных учреждений аппаратов акимов сельских округов Отрарского района и утверждении их положений"
Постановление акимата Отрарского района Южно-Казахстанской области от 10 марта 2016 года № 146. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 7 апреля 2016 года № 3696. Утратило силу постановлением акимата Отырарского района Южно-Казахстанской области от 31 мая 2016 года № 178
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Отырарского района Южно-Казахстанской области от 31.05.2016 № 178.
В соответствии с Законом Республики Казахстан 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 2 ноября 2015 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам развития местного самоуправления в Республике Казахстан", Указом Президента Республики Казахстан от 29 октября 2012 года "Об утверждении Типового положения государственного органа Республики Казахстан", акимат Отрарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Отрарского района от 9 января 2015 года № 55 "О переименовании государственных учреждений аппаратов акимов сельских округов Отрарского района и утверждении их положений" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3080, опубликовано 8 апреля 2015 года в газете "Отырар алқабы") следующие изменения и дополнения:
в положении о государственном учреждении "Аппарат акима Аккумского сельского округа Отрарского района", утвержденный согласно приложению 1 к указанному постановлению:
пункт 16 дополнить подпунктами 8-1), 8-2), 18-1) и 31-1) следующего содержания:
"8-1) проводит инвентаризацию жилищного фонда села, сельского округа;
8-2) организует по согласованию с акимом района и собранием местного сообщества снос аварийного жилья села, сельского округа;
18-1) оказывает содействие микрокредитованию сельского населения в рамках программных документов системы государственного планирования;
31-1) содействует выделению жилья матерям, награжденным подвеской "Алтын алқа";";
подпункт 64) пункта 16 изложить в следующей редакции:
"64) рассматривает дела об административных правонарушениях и налагает административные взыскания за административные правонарушения, предусмотренные в Кодексе Республики Казахстан "Об административных правонарушениях", совершенные на территории сельского округа;";
в положении о государственном учреждении "Аппарат акима Актюбинского сельского округа Отрарского района", утвержденный согласно приложению 2 к указанному постановлению:
пункт 16 дополнить подпунктами 8-1), 8-2), 18-1) и 31-1) следующего содержания:

2. "Отырар ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Отырар ауданы аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануын;
2) осы қаулыны Отырар ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы А.Құрманға жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е.Айтаханов

2. Государственному учреждению "Аппарат акима Отрарского района" в порядке, установленном законодательными актами Республики Казахстан обеспечить:
1) официальное опубликование настоящего постановления в периодических печатных изданиях, распространяемых на территории Отрарского района и информационно–правовой системе "Әділет";
2) размещение настоящего постановления на интернет - ресурсе акимата Отрарского района.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района А. Курмана.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Е.Айтаханов