2016 жылға субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрі бойынша субсидия алушылардың тізіміне қосуға өтінім беру мерзімдерін айқындау туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Созақ ауданы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 6 желтоқсандағы № 408 қаулысы. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2016 жылғы 7 желтоқсанда № 3901 болып тiркелдi. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 ақпандағы № 4-3/177 бұйрығымен бекітілген Басым дақылдар өндiрудi субсидиялау арқылы өсiмдiк шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгi егіс пен егiн жинау жұмыстарын жүргiзу үшін қажеттi басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын субсидиялау қағидаларының 10 тармағына сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11094 тіркелген), Созақ ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2016 жылы субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрі бойынша басым дақылдар өндіруді субсидиялау арқылы өсiмдiк шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруға, жанар-жағармай материалдарының және көктемгi егіс пен егiн жинау жұмыстарын жүргiзу үшін қажеттi басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнына және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнына субсидиялар алуға арналған ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілердің тізіміне қосу үшін өтінімді ұсыну мерзімдері қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Созақ ауданы әкімінің орынбасары Б.Әлмағанбетке жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2016 жылдың 24 қазанынан туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Аудан әкімі М. Исаев
Созақ ауданы әкімдігінің
2016 жылғы "6" желтоқсандағы
№ 408 қаулысына қосымша
2016 жылғы субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрі бойынша басым дақылдар өндiрудi субсидиялау арқылы өсiмдiк шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруға, жанар-жағармай материалдарының және көктемгi егіс пен егiн жинау жұмыстарын жүргiзу үшін қажеттi басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнына және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнына субсидиялар алуға арналған ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілердің тізіміне қосу үшін өтінімді ұсыну мерзімдері
Басымды ауыл шаруашылығы дақылдарының атауы
Өтінімді қабылдау мерзімдері
1.
Дәндік жүгері
2016 жылдың 24 қазанынан 25 желтоқсанына дейін
2.
Майлы дақылдар (мақсары, күнбағыс)
2016 жылдың 24 қазанынан 25 желтоқсанына дейін
3.
Майлы дақылдар 1 тонна өнімге
2016 жылдың 24 қазанынан 25 желтоқсанына дейін
4.
Картоп
2016 жылдың 24 қазанынан 25 желтоқсанына дейін
5.
Ашық топырақтағы көкөніс және бақша дақылдары
2016 жылдың 24 қазанынан 25 желтоқсанына дейін
6.
Өнеркәсіп үлгідегі тамшылатып суғару әдісін қолдана отырып өсірген көкөніс және бақша дақылдары
2016 жылдың 24 қазанынан 25 желтоқсанына дейін
7.
Бірінші жыл егілген жем шөптік көп жылдық дақылдар
2016 жылдың 24 қазанынан 25 желтоқсанына дейін
8.
Өнеркәсіптік үлгідегі жылыжайлардағы қорғалған топырақ көкөністері
2016 жылдың 24 қазанынан 25 желтоқсанына дейін
9.
Фермерлік жылыжайлардағы қорғалған топырақ көкөністері
2016 жылдың 24 қазанынан 25 желтоқсанына дейін

Об определении сроков предоставления заявки на включение в список получателей субсидий по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур в 2016 году
Постановление акимата Созакского района Южно-Казахстанской области от 6 декабря 2016 года № 408. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 7 декабря 2016 года № 3901. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии с пунктом 10 Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельско-хозяйственных культур в защищенном грунте, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 4-3/177 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 11094), акимат Созакского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сроки предоставления заявки на получение субсидий на повышение уражайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте для включения в список сельскохозяйственных товаропроизводителей по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур в 2016 году согласно приложению.
2. Контроль за исполнение настоящего постановления возложить на заместителья акима Созакского района Б.Алмаганбета.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения возникшие с 24 октября 2016 года.
Аким района М. Исаев
Приложение к постановлению
акимата Созакского района
от "6" декабря 2016 года № 408
Сроки предоставления заявки на получение субсидий на повышение уражайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирование производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте для включения в список сельскохозяйственных товаропроизводителей по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур в 2016 году
Наименование приоритетных сельско-хозяйственных культур
Сроки приема заявок
1.
Зерновая кукуруза
с 24 октября по 25 декабря 2016 года
2.
Масличные культуры (сафлор, подсолнечник)
с 24 октября по 25 декабря 2016 года
3.
Масличные культуры за 1 тонну продукции
с 24 октября по 25 декабря 2016 года
4.
Картофель
с 24 октября по 25 декабря 2016 года
5.
Овощные и бахчевые культуры открытого грунта
с 24 октября по 25 декабря 2016 года
6.
Овощные и бахчевые культуры открытого грунта возделываемый с приминением систем капельного орошения промышленного образца
с 24 октября по 25 декабря 2016 года
7.
Кормовые культуры первого года сева
с 24 октября по 25 декабря 2016 года
8.
Овощи защищенного грунта в теплицах промышленного образца
с 24 октября по 25 декабря 2016 года
9.
Овощи защищенного грунта в фермерских теплицах
с 24 октября по 25 декабря 2016 года