Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Төлеби ауданы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 4 шілдедегі № 121 қаулысы. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2016 жылғы 19 шілдеде № 3797 болып тiркелдi. Күші жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Төлеби ауданы әкiмдiгiнiң 2017 жылғы 10 сәуірдегі № 102 қаулысымен
Ескерту. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Төлеби ауданы әкімдігінің 10.04.2017 № 102 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" , Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңның 31 бабының 2 тармағына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Төлеби ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын және интернет-ресурстарында орналастырылуын қадағалау аудан әкімі аппаратының басшысы С.Бекмұрзаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін
уақытша атқарушы М.Пернебеков
Төлеби ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 4 шілде
№ 226 қаулысына
1-қосымша
Мектепке дейінгі тәрбие оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Аудан атауы
Мектепке дейінгі мекемелердегі орын саны
Оның ішінде
Республикалық бюджет есебінен
Жергілікті бюджет есебінен
Төлеби ауданы
5244
4375
869
Төлеби ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 4 шілде
№226 қаулысына
2-қосымша
Жан басына шағып қаржыландырудың мөлшері
Айына бір тәрбиеленушіге кететін орташа шығыс,теңге
Балабақша
Мектеп жанындағы шағын орталық
Республикалық бюджет есебінен
Жергілікті бюджет есебінен
Республикалық бюджет есебінен
Ауылдық жерлерде
Қалалық жерлерде

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы
Постановление акимата Толебийского района Южно-Казахстанской области от 4 июля 2016 года № 226. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 19 июля 2016 года № 3797. Утратило силу постановлением акимата Толебийского района Южно-Казахстанской области от 10 апреля 2017 года № 102
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Толебийского района Южно-Казахстанской области от 10.04.2017 № 102 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В сооттветствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Толебийского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления и размещение данного постановления в интернет-ресурсах возложить на руководителя аппарата акима района С.Бекмурзаеву.
3. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий
обязанности акима района
М. Пернебеков
Приложение 1
к постановлению акимата
Толебийского района
от 2016 года 4 июля № 226
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение
Наименование района
Количество мест в дошкольных организациях
Из них
За счет средств республиканского бюджета
За счет средств местного бюджета
Толебийский район
5244
4375
869
Приложение 2
к постановлению акимата
Толебийского района
от 2016 года 4 июля № 226
Размер родительской платы
Средние расходы на одного воспитанника в месяц, тенге
Детский сад
Мини-центр при школе
За счет средств республиканского бюджета
За счет средств местного бюджета
За счет средств республиканского бюджета
В сельской местности
В городской местности