Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Шардара ауданы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 6 қыркүйектегі № 309 қаулысы. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2016 жылғы 26 қыркүйекте № 3856 болып тiркелдi. Күші жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Шардара ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 16 наурыздағы № 81 қаулысымен
Ескерту. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Шардара ауданы әкімдігінің 16.03.2017 № 81 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2 тармағына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Шардара ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1, 2, 3 – қосымшаларына сәйкес мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.Алиповке жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы К.Жолдыбай
Шардара ауданы әкімдігінің
6 қыркүйек 2016 жылғы
№ 309 қаулысына 1-қосымша
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Аудан атауы
Мектепке дейінгі мекемелердегі орын саны
Оның ішінде
республикалық бюджет есебінен
жергілікті бюджет есебінен
1
Шардара ауданы
4177
3467 оның ішінде: 1514 орын-мемлекеттік балабақшалар, 1026-орын жеке меншік балабақшалар, 927-орын мектеп жанындағы шағын орталық
710
Шардара ауданы әкімдігінің
6 қыркүйек 2016 жылғы
№ 309 қаулысына 2-қосымша
Жан басына шағып қаржыландырудың мөлшері
Айына бір тәрбиеленушіге кететін орташа шығыс, теңге
Мемлекеттік бала бақшалар
Жеке меншік бала бақшалар
Мектеп жанындағы шағын орталық

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы
Постановление акимата Шардаринского района Южно-Казахстанской области от 6 сентября 2016 года № 309. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 26 сентября 2016 года № 3856. Утратило силу постановлением акимата Шардаринского района Южно-Казахстанской области от 16 марта 2017 года № 81
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Шардаринского района Южно-Казахстанской области от 16.03.2017 № 81 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Шардаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Алипова Б.
3. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района К.Жолдыбай
Приложение 1
к постановлению акимата
Шардаринского района
от 6 сентября 2016 года № 309
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение
Наименование района
Количество мест в дошкольных организациях
Из них
за счет средств республиканского бюджета
за счет средств местного бюджета
1
Шардаринский район
4177
3467 из них: 1514 местные-государственные детские сады, 1026 мест-частные детские сады, 927-мест мини-центр при школе
710
Приложение 2
к постановлению акимата
Шардаринского района
от 6 сентября 2016 года № 309
Размер подушевого финансирования
Средние расходы на одного воспитанника в месяц, тенге
Государственные детские сады
Частные детские сады
Мини-центр при школе