Тауарлық және сұйытылған мұнай газын тұтыну нормаларын бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2065 жылғы 08 қаңтардағы N 3 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 03 ақпанда N 4377 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2025 жылғы 30 қаңтардағы № 22 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 30.01.2025 № 22 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабының 2-тармағына, "Газ және газбен жабдықтау туралы" Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 9 қаңтардағы Заңының 7-бабы 5-тармағының 6-2) тармақшасына сәйкес Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған тауарлық және сұйытылған мұнай газын тұтыну нормалары бекітілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шығыс Қазақстан облысының әкімі Д. Ахметов
Шығыс Қазақстан облысы
әкімдігінің 2016 жылғы
"8" қаңтардағы № 3
қаулысына қосымша
Тауарлық газды тұтыну нормалары
р/с
Газ тұтыну сипаттамасы
Тұтыну бірлігі
Газ тұтыну нормасы
1
Пәтерде газ плитасы және орталықтандырылған ыстық сумен жабдықтау болған кезде
1 адамға айына текше метр

Об утверждении норм потребления товарного и сжиженного нефтяного газа
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 08 января 2016 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 03 февраля 2016 года N 4377. Утратило силу постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 30 января 2025 года № 22
Сноска. Утратило силу постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 30.01.2025 № 22 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 6-2) пункта 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 9 января 2012 года "О газе и газоснабжении" Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые нормы потребления товарного и сжиженного нефтяного газа.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Восточно-Казахстанской области Д. Ахметов
Приложение к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата от "8"
января 2016 года № 3
Нормы потребления товарного газа
№п/п
Характеристика потребления газа
Единица потребления
Норма потребления газа
1
При наличии в квартире газовой плиты и центрального горячего водоснабжения
кубический метр на 1 человека в месяц