Шығыс Қазақстан облысы аумағында карантин режимін енгізе отырып, карантин аймағын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 19 мамырдағы N 144 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 06 маусымда N 4559 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2020 жылғы 10 тамыздағы № 276 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 10.08.2020 № 276 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Өсімдіктер карантині туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 11 ақпандағы Заңының 9-1-бабының 3) тармақшасына және 14-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекция комитетінің Шығыс Қазақстан облыстық аумақтық инспекциясының 2016 жылғы 25 ақпандағы № 03/128 ұсынымы негізінде, карантин нысаны – жұпсыз жібек көбелегінің (Lymantria dispar L. (asian race) анықталған таралу ошақтарын оқшаулау және жою мақсатында Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес жұпсыз жібек көбелегімен (Lymantria dispar L. (asian race) зақымданған алқаптар көлемінде Шығыс Қазақстан облысы аумағында карантин режимін енгізе отырып, карантин аймағы белгіленсін.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекция комитетінің Шығыс Қазақстан облыстық аумақтық инспекциясына (А. Ш. Жақыпбаев) Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген құзыреті шегінде осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдау ұсынылсын.
3. Күршім (С. Ж. Чукаев), Катонқарағай (А. А. Нұрғожин), Көкпекті (Р. Н. Сағандықов) аудандарының әкімдері, Шығыс Қазақстан облысы ауыл шаруашылығы басқармасы (Қ. Қ. Төлеубеков) осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
4. "Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданының аумағында карантин режимін енгізе отырып, карантин аймағын белгілеу туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 28 қаңтардағы № 14 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 3683, 2015 жылғы 18 ақпандағы № 20 (17109) "Дидар", 2015 жылғы 17 ақпандағы № 19 (19618) "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима на территории Восточно-Казахстанской области
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 19 мая 2016 года № 144. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 06 июня 2016 года N 4559. Утратило силу постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 10 августа 2020 года № 276
Сноска. Утратило силу постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 10.08.2020 № 276 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 3) статьи 9-1 и статьей 14 Закона Республики Казахстан от 11 февраля 1999 года "О карантине растений", пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании представления Восточно-Казахстанской областной территориальной инспекции Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 25 февраля 2016 года № 03/128, в целях локализации и ликвидации выявленных очагов распространения карантинного объекта - непарного шелкопряда (Lymantria dispar L. (аsian race), Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить карантинную зону с введением карантинного режима на территории Восточно-Казахстанской области в объемах зараженных площадей непарным шелкопрядом (Lymantria dispar L. (аsian race), согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Рекомендовать Восточно-Казахстанской областной территориальной инспекции Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан (Жакупбаев А. Ш.) в пределах компетенции, установленной законодательством Республики Казахстан, принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Акимам Курчумского (Чукаев С. Ж.), Катон-Карагайского (Нургожин А. А.), Кокпектинского (Сагандыков Р. Н.) районов, управлению сельского хозяйства Восточно-Казахстанской области (Толеубеков К. К.) принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Признать утратившим силу постановление Восточно-Казахстанского областного акимата "Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима на территории Курчумского района Восточно-Казахстанской области" от 28 января 2015 года № 14 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3683, опубликованное в газетах "Дидар" от 18 февраля 2015 года № 20 (17109), "Рудный Алтай" от 17 февраля 2015 года № 19 (19618).

5. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Д. М. Мусинге жүктелсін.
6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шығыс Қазақстан облысының әкімі Д. Ахметов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрлігі
Агроөнеркәсіп кешеніндегі
мемлекеттік инспекция комитетінің
Шығыс Қазақстан облыстық
аумақтық инспекциясының
басшысы
_________________ А. Жақыпбаев
2016 жылғы "20" мамыр
Шығыс
Қазақстан облысы әкімдігінің

5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Мусина Д. М.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Восточно-Казахстанской области Д. Ахметов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель
Восточно-Казахстанской областной
территориальной инспекции Комитета
государственной инспекции в
агропромышленном комплексе
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
_____________________А. Жакупбаев
"20" мая 2016 года
Приложение к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата