"Шығыс Қазақстан облысының аудандары бойынша тұқым шаруашылығын дамытуға арналған субсидиялардың 2016 жылға арналған көлемдерін белгілеу туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 20 мамырдағы № 150 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 390 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 28 желтоқсанда № 4792 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Шығыс Қазақстан облысының аудандары бойынша тұқым шаруашылығын дамытуға арналған субсидиялардың 2016 жылға арналған көлемдерін белгілеу туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 20 мамырдағы № 150 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 4580, 2016 жылғы 2 шілдедегі № 80 (17320) "Дидар", 2016 жылғы 2 шілдедегі № 81 (19833) "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шығыс Қазақстан облысы
әкімінің міндетін атқарушы Н. Сақтағанов

О признании утратившим силу постановления Восточно-Казахстанского областного акимата от 20 мая 2016 года № 150 "Об установлении объемов субсидий по районам Восточно-Казахстанской области на развитие семеноводства на 2016 год"
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 21 декабря 2016 года № 390. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 28 декабря 2016 года № 4792
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Восточно-Казахстанского областного акимата "Об установлении объемов субсидий по районам Восточно-Казахстанской области на развитие семеноводства на 2016 год" от 20 мая 2016 года № 150 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4580, опубликованное в газетах "Дидар" от 2 июля 2016 года № 80 (17320), "Рудный Алтай" от 2 июля 2016 года № 81 (19833)).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Восточно-Казахстанской области Н. Сактаганов