Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін білім беру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының әкімдігінің 2016 жылғы 13 мамырдағы № 767 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 13 шілдеде № 4602 болып тіркелді. Күші жойылды - Абай облысы Семей қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 1076 қаулысы.
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Семей қаласы әкімдігінің 25.12.2023 № 1076 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 18 – бабы 2) тармақшасына, 139 - бабы 9-тармағына сәйкес, Семей қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін білім беру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. Семей қаласының мәслихатына азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін білім беру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі келісу үшін ұсынылсын.
3. "Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін білім беру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айкындау туралы" Семей қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 25 ақпандағы № 288 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3846 тіркелген, 2015 жылғы 1 мамырда "Семей таңы", "Вести Семей" газеттерінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Семей қаласының әкімі Е. Сәлімов
Семей қаласы әкімдігінің
2016 жылғы "13" мамырдағы
№ 767 қаулысына
қосымша
Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін білім беру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі
1. Білім саласындағы мамандардың лауазымдары:
1) мемлекеттік мекеменің және қазыналық кәсіпорынның басшысы және басшы орынбасары, оның ішінде: директор, директордың оқу жұмысы жөніндегі, тәрбие жұмысы жөніндегі, бейіндік жұмысы жөніндегі, оқу - өндірістік жұмысы жөніндегі орынбасары, интернат, кітапхана, бұқаралық бөлім, әдістемелік бөлімнің меңгерушісі;
2) педагог қызметкерлер және оларға теңестірілген тұлғалар: мұғалімдер, педагог - психолог, қосымша білім беру педагогтары, ұйымдастырушы - педагогтар, әлеуметтік педагог, бастауыш әскери дайындық жөніндегі оқытушы - ұйымдастырушы, жүзу жөніндегі, спорт жөніндегі нұсқаушылар; аға тәлімгер, тәрбиеші;

Об определении перечня должностей специалистов в области образования и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
Постановление акимата города Семей Восточно-Казахстанской области от 13 мая 2016 года № 767. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 13 июля 2016 года № 4602. Утратило силу постановлением акимата города Семей области Абай от 25 декабря 2023 года № 1076.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Семей области Абай от 25.12.2023 № 1076 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 2) статьи 18, пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, акимат города Семей ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов в области образования и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, согласно приложению.
2. Предоставить на согласование перечень должностей специалистов в области образования и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, в маслихат города Семей.
3. Признать утратившим силу постановление акимата города Семей от 25 февраля 2015 года № 288 "Об определении перечня должностей специалистов в области образования и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3846, опубликовано 1 мая 2015 года в газетах "Семей таны", "Вести Семей").
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Семей Е. Салимов
Приложение
к постановлению акимата
города Семей
от " 13 " мая 2016 года
№ 767
Перечень должностей специалистов в области образования и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
1. Должности специалистов в области образования:
1) руководитель и заместитель руководителя государственного учреждения и казенного предприятия, в том числе: директор, заместитель директора по учебной работе, по воспитательной работе, по профильной работе, по учебно - производственной работе, заведующий интернатом, библиотекой, массовым отделом, методическим отделом;
2) педагогические работники и приравненные к ним лица: учителя, педагог - психолог, педагоги дополнительного образования, педагоги - организаторы, социальный педагог, преподаватель - организатор по начальной военной подготовке, инструкторы по плаванию, по спорту, старший вожатый, воспитатель;

3) мамандар, оның ішінде: кітапханашы, бас бухгалтер, бухгалтер, экономист, зертханашы, өндірістік оқыту шебері, дәрігер, медициналық бике, емдәм бикесі, менеджер, әдіскер, аудармашы, психолог, оқытушы, үйірме жетекшісі, жаттықтырушы, хореограф, хормейстер.
2. Мәдениет саласындағы мамандардың лауазымдары:
1) мемлекеттік мекеменің және қазыналық кәсіпорынның басшысы және басшы орынбасары, оның ішінде: бөлімдердің, филиалдардың меңгерушілері;
2) мамандар, оның iшiнде: әртістер, аккомпаниаторлар, балетмейстерлер, кітапханашылар, библиограф, мәдени ұйымдастырушылар, концертмейстерлер, музыкалық жетекшілер, әдіскерлер, хореографтар, хормейстрлер, суретшілер, режиссерлар, көркемдік жетекшілер, әкімшілер, бас бухгалтерлар, бухгалтерлар, қоюшы-суретші.

3) специалисты, в том числе: библиотекарь, главный бухгалтер, бухгалтер, экономист, лаборант, мастер производственного обучения, врачи, медицинская сестра, диетическая сестра, менеджер, методист, переводчик, психолог, преподаватель, руководитель кружка, тренер, хореограф, хормейстер.
2. Должности специалистов в области культуры:
1) руководитель и заместитель руководителя государственного учреждения и казенного предприятия, в том числе: заведующие отделами, филиалами;
2) специалисты, в том числе: артисты, аккомпаниаторы, балетмейстеры, библиотекари, библиограф, культорганизаторы, концертмейстеры, музыкальные руководители, методисты, хореографы, хормейстеры, художники, режиссеры, художественные руководители, администраторы, главные бухгалтеры, бухгалтеры, художник - постановщик.