Көшені қайта атау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 914 қаулысы және Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 8/64-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 3 ақпанда № 4873 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 4) тармақшасын, 31-бабының 2-тармағын, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 12-бабының 5-1) тармағын, Шығыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының 2016 жылғы 1 қарашадағы қорытындысына сәйкес және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, Аягөз ауданының мәслихаты ШЕШТІ және Аягөз ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданы Аягөз қаласының "9-шы шағын аудан" көшесі - "Ысқақ Сүлейменов" көшесі деп қайта аталсын.
2. Осы бірлескен шешім мен қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы Аудан әкімі
А. Қасымжанов Б. Байахметов
Мәслихат хатшысы С. Искаков

О переименовании улицы
Постановление акимата Аягозского района Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2016 года № 914 и решение Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2016 года № 8/64-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 3 февраля 2017 года № 4873
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31, подпунктом 4) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 5-1) статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", заключением Восточно-Казахстанской областной ономастической комиссии от 1 ноября 2016 года и с учетом мнения населения соответствующей территории маслихат Аягозского района РЕШИЛ и акимат Аягозского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Переименовать улицу "9-микрорайон" города Аягоз Аягозского района Восточно-Казахстанской области на улицу – "Ысқақ Сүлейменов".
2. Настоящее совместное решение и постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Аким района
А.Касымжанов Б.Байахметов
Секретарь маслихата С.Искаков