Бесқарағай ауданы Қарабас ауылдық округінің Қарабас ауылында және "Қалижан" шаруа қожалығында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданы Қарабас ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 05 мамырдағы № 1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 01 маусымда № 4555 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданы Қарабас ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 28 наурыздағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданы Қарабас ауылдық округі әкімінің 28.03.2017 № 1 шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 - бабы 2 - тармағына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 - бабы 7) тармақшасына, ветеринариялық бақылау және қадағалау Комитетінің Бесқарағай аудандық аумақтық инспекциясы басшысының 2016 жылғы 12 сәуірдегі № 77 ұсынысы негізінде Қарабас ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Ірі қара малдардан бруцеллез ауруының шығуына байланысты Бесқарағай ауданы Қарабас ауылдық округінің Қарабас ауылында және "Қалижан" шаруа қожалығында шектеу іс-шаралары орнатылсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасауды өзіме қалдырамын.
3. Шешім ресми алғашқы жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарабас ауылдық округінің әкімі О. Болысбеков

Об установлении ограничительных мероприятий в селе Карабас и в крестьянском хозяйстве "Калижан" Карабасского сельского округа Бескарагайского района
Решение акима Карабасского сельского округа Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области от 05 мая 2016 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 01 июня 2016 года № 4555. Утратило силу - решение акима Карабасского сельского округа Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области от 28 марта 2017 года № 1
Сноска. Утратило силу - решением акима Карабасского сельского округа Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области от 28.03.2017 № 1.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлениии и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления руководителя Бескарагайской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора от 12 апреля 2016 года за №77, аким Карабасского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия в селе Карабас и в крестьянском хозяйстве "Калижан" Карабасского сельского округа Бескарагайского района, в связи с выявлением болезни бруцеллеза крупного рогатого скота.
2. Контроль за выполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Карабасского
сельского округа О. Болысбеков