2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 6 қазандағы № 322 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 28 қазанда № 4714 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық әкімдігінің 2017 жылғы 6 наурыздағы № 47 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық әкімдігінің 2017 жылғы 6 наурыздағы № 47 қаулысымен (алғашқы ресми түрде жарияланған күннен кейінкүнтізбелік он күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 бабы 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Глубокое ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Осы қаулының қосымшасына сәйкес 2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.
Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С.С. Жумадиловке жүктелсін.
Осы қаулы алғашқы ресми түрде жарияланған күннен кейінкүнтізбелік он күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Глубокое ауданы әкімінің
міндетін атқарушы А. Брагинец
Глубокое ауданы әкімдігінің

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размеров подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год по Глубоковскому району
Постановление Глубоковского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 6 октября 2016 года № 322. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 28 октября 2016 года № 4714. Утратило силу - постановлением Глубоковского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 6 марта 2017 года № 47
Сноска. Утратило силу - постановлением Глубоковского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 6 марта 2017 года № 47 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", Глубоковский районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размеры подушевого финансирования и родительской платы по району на 2016 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Жумадилова С.С.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Глубоковского района А. Брагинец
Приложение
к постановлению Глубоковского
районного акимата

2016 жылғы "06" қазан
№ 322 қаулысына
қосымша
Глубокое ауданы бойынша 2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Айына бір тәрбиеленушіге жан басына шаққандағы республикалық бюджеттен бөлінетін қаржыландыру мөлшері, теңге
Тәрбиеленушілер саны, адам
Айына бір тәрбиеленушіге жұмсалатын орташа шығын, теңге
Айына ата-ананың ақы төлеу мөлшері, теңге
балабақшалар, бөбекжай
мектеп кешені – балабақша
Шағын-орталықтар
балабақшалар, бөбекжай
мектеп кешені – балабақша
шағын-орталықтар
балабақшалар, бөбекжай
мектеп кешені – балабақша
шағын-орталықтар

от "06" октября 2016 года
№ 322
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размеры подушевого финансирования и родительской платы по Глубоковскому району на 2016 год
Размер подушевого финансирования, за счет республиканского бюджета, на одного воспитанника в месяц, тенге
Количество воспитанников, человек
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц в тенге
Размер родительской платы в месяц, тенге
Детские сады, ясли
Комплексы школа – детский сад
Мини-центры
Детские сады, ясли
Комплексы школа – детский сад
Мини-центры
Детские сады, ясли
Комплексы школа-детский
сад
Мини-центры