2023 жылға арналған Шығыс Қазақстан облысының Глубокое ауданында мүгедектігі бар адамдар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 26 желтоқсандағы № 431 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 26 қаңтарда № 4856 болып тіркелді
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық әкімдігінің 01.12.2022 № 500 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі Заңының 9-бабының 6) тармақшасына, "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі Заңының 31-бабының 1) тармақшасына сәйкес, мүгедектерді жұмыспен қамтуға жәрдемдесу мақсатында Глубокое ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы ауыр жұмыстардағы, зиянды, қауіпті еңбек жағдайлары бар жұмыстардағы жұмыс орындарын есепке алмай, жұмыс орындары саны мөлшерінде белгіленсін.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Глубокое ауданының әкімі К. Байгонусов
Шығыс Қазақстан облысы
Глубокое ауданы әкімдігінің
2022 жылғы 1 желтоқсандағы
№ 500 қаулысына қосымша
Мүгедектігі бар адамдар үшін жұмыс орындары квотасының мөлшері

Об установлении квоты рабочих мест для лиц с инвалидностью в Глубоковском районе Восточно-Казахстанской области на 2023 год
Постановление Глубоковского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 26 декабря 2016 года № 431. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 26 января 2017 года № 4856
Сноска. Заголовок в редакции постановления Глубоковского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 01.12.2022 № 500 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О занятости населения", подпунктом 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", в целях оказания содействия занятости инвалидов Глубоковский районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере согласно приложению от численности рабочих мест, без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Глубоковского района К. Байгонусов
Приложение к постановлению
акимата Глубоковского района
Восточно-Казахстанской области
от 1 декабря 2022 года № 500
Размер квоты рабочих мест для лиц с инвалидностью

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық әкімдігінің 01.12.2022 № 500 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Тізімдік саны бар ұйымдар
Квота мөлшері (%)
Елуден жүз адамға дейін
2
Жүз бірден екі жүз елуге дейін
3
Екі жүз елу бір адамнан астам
4

Сноска. Приложение в редакции постановления Глубоковского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 01.12.2022 № 500 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Организации со списочной численностью
Размер квоты (%)
От пятидесяти до ста человек
2
От ста одного до двухсот пятидесяти человек
3
Свыше двухсот пятидесяти одного человека
4