2016 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-аналардың ақы төлемінің мөлшерін бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 10 маусымдағы № 174 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 24 маусымда № 4577 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 15 қарашадағы № 308 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданы әкімдігінің 15.11.2017 № 308 қаулысымен (алғаш ресми жарияланған күннен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Жарма ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2016 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-аналардың ақы төлемінің мөлшері бала-бақшалар бөлінісінде осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуына бақылауын жасау аудан әкімінің орынбасары А. Ибраевқа жүктелсін.
Аудан әкімі Н. Сыдықов
Жарма ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 10 маусымдағы
№ 174 қаулысына қосымша
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата- аналардың ақы төлемінің мөлшері
Бала- бақша атауы
Бір айға шаққандағы қаржыландыру мөлшері (тенге)
Тәрбиеленушілердің саны (адам)
Бір айға бір тәрбиеленушіге орта есеп шығыны (тенге)
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында бір айға ата- аналардан төлемақысы (тенге)
Бала- бақша
Мектеп жанындағы кіші орталық
Бала- бақша
Мектеп жанындағы толық күнді кіші орталық
Бала- бақша
Мектеп жанындағы толық күнді кіші орталық
Республикалық бюджет
Жергілікті бюджет
Республикалық бюджет
Жергілікті бюджет
Жарма ауданы әкімдігінің "Алтынай" балалар бақшасы" Коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіп орыны

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размеров подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год
Постановление акимата Жарминского района Восточно-Казахстанской области от 10 июня 2016 года № 174. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 24 июня 2016 года № 4577. Утратило силу - постановлением акимата Жарминского района Восточно-Казахстанской области от 15 ноября 2017 года № 308
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Жарминского района Восточно-Казахстанской области от 15.11.2017 № 308 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Жарминского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размеры подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год в разрезе детских дошкольных организаций согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить заместителю акима района Ибраеву А.
Аким района Сыдыков Н.
Приложение к постановлению
акимата Жарминского района
от 10 июня 2016 года №174
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размеры подушевого финансирования и родительской платы
Наименование детских садов
Размер подушевого финансирования на одного воспитанника в месяц, тенге
Количество воспитанников, чел
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц, тенге
Размер родительской платы в месяц, тенге
Детские сады
Миницентры
Детские сады
Миницентры
Детские сады
Миницентры
республиканский бюджет
метный бюджет
республиканский бюджет
местный бюждет
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детский сад Алтынай" акимата Жарминского района