"Зайсан ауданы бойынша сайлау учаскелерінің шекараларын белгілеу туралы" 2015 жылғы 26 қазандағы Зайсан ауданы әкімінің № 8 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 8 қаңтардағы N 1 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 15 қаңтарда N 4342 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы әкімінің 2016 жылғы 6 қыркүйектегі № 8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы әкімінің 06.09.2016 № 8 шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабының 3 тармағына сәйкес, ШЕШЕМІН:
1. "Зайсан ауданы бойынша сайлау учаскелерінің шекараларын белгілеу туралы" 2015 жылғы 26 қазандағы Зайсан ауданы әкімінің № 8 (Нормативтік құқықтық акт мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 27 қарашада № 4243 тіркелді, 2015 жылғы 19 желтоқсандағы аудандық "Достық" газетінің № 101 санында жарияланды) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
аудан әкімінің 2015 жылғы 26 қазандағы № 8 шешімінің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А.Оңдақанов
Келісілді:
Зайсан аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы С.Әндірбаев
2016 жылғы 08 қаңтар
Зайсан ауданы әкімінің
2016 жылғы "8 " қаңтардағы
№1 шешіміне қосымша
Зайсан ауданы бойынша сайлау учаскелерінің шекаралары
№ 591 сайлау учаскесі
Орталығы: Зайсан қаласы, Манапов көшесі, № 6 үй, "М.Ломоносов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, тел:21-260.
Шекарасы: Абай көшесіндегі №1, 1А, 1В/1,1В/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13,14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48/1, 48/2, 49, 50, 50А, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 68А, 69, 70; Ибраев көшесіндегі № 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40А, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56А, 57, 58, 59, 60, 63; Жақсылықов көшесіндегі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 22А/1, 22А/3, 23, 23А, 24, 24/1, 24А/3, 25, 26, 26А/1, 26А/4, 26Б, 26Б/1, 26Б/2, 26В/1, 26В/3, 26В/4, 27, 28, 28/1, 28/2, 29, 30, 30/1, 31, 32, 32/1, 32/2, 33, 34, 34/1, 34/2, 35, 36, 36/1, 36/2, 37, 38, 38/1, 38/2, 39, 39А; Арғынбек көшесіндегі №1, 1/1, 1А/1, 1Б, 1Б/1, 1Б/2, 1В, 1В/2, 2, 2А, 3, 3/1, 3/2, 3А, 3А/1, 3А/2, 3Б, 3Б/2, 3Б/3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,10, 11, 12, 13, 14, 15; Қамышев көшесіндегі №1, 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 3, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 8/2, 9, 9/1, 9/2, 10, 10/1, 10/2; Ноғайбай көшесіндегі №1,1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/1, 10/2, 11, 12, 12/1, 12/2, 13, 15, 17, 19; Бауыржан Момышұлы көшесіндегі №1, 1/1, 1/2, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 7,2, 8, 8/1, 8/2, 9, 9/1, 9/2, 10, 10/1, 10/2, 11, 11/1, 11/2, 12, 13, 13/1, 13/2, 13/3, 14, 15, 15/1, 15/2, 16, 17, 17/1, 17/2, 18, 19, 19/1, 19/2; Головченко көшесіндегі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16/1, 16/2, 17, 18, 19, 20; Айтықов көшесіндегі №1, 2, 3, 3/1, 3/2, 5, 6, 7, 7А, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29; Төлепберген көшесіндегі №1, 2, 3, 4, 4А, 5, 5А, 6, 6А, 7, 8 , 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 21/2, 22, 23, 23/1, 23/2, 23/3, 23/4, 24, 24/1, 24/2, 25, 26, 26/1; Астана көшесіндегі №1, 1/1, 1А/2, 1В/1, 1В/2, 1Д/1, 1Д/2, 1Е, 1Е/1, 1Е/2, 1Ж/1, 1Ж/2, 1И/1, 1И/2, 1К/1, 1К/2, 1Т/1, 1Т/2, 2, 2А, 2В, 2В/1, 2В/2, 2Г/1, 2Г/2, 2Д, 2Д/1, 2Д/2, 3, 3/1, 3/2, 3/3, 3А, 4, 5, 5/1, 5/2, 6, 7, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 8, 9, 9/1, 9/2, 9/3, 9/4, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 21/1, 21/2, 22, 22/2, 23, 24, 24/2, 24А, 24А/2, 24А/3, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38/1, 38/2, 39, 40, 41; Жайкенов көшесіндегі №1, 1А, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 9/2, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 16/1, 16/2, 17, 18, 18/1, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54А, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60/1, 60/2, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 ,71, 72, 73; Жангелдин көшесіндегі №1, 2, 2Б, 3, 4, 5 ,6 ,7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48; Құнияров көшесіндегі №1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34А, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 48, 51; Малдыбаев көшесіндегі №1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36А, 36Б, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55; Манапов көшесіндегі №1, 1/1, 1/2, 1А, 2, 2А, 2/1, 2/2, 3, 4, 4А, 5, 5/1, 5/2, 5/3, 6, 7, 7/1, 7/2, 7/3, 7А, 8, 9, 9/1, 9/2, 9/3, 9/4, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/1, 19/2, 19/3, 20, 20/1, 20/2, 21, 22, 23, 24, 24/1, 24/2, 25, 26, 27, 28, 28/1, 28/2, 29, 30; Торайғыров көшесіндегі №1, 2, 2А, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24/1, 24/2, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34/1, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45; Тоқтаров көшесіндегі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 26, 27, 28, 29, 30, 31; Чигиров көшесіндегі №1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/1, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20/2, 20/3, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50; Шаймардан көшесіндегі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 11, 13, 15, 15/1, 15/2, 17, 17/1, 17/2, 19, 20, 21, 21/1, 23, 23А үйлері шегінде;
№ 593 сайлау учаскесі

О внесении изменения в решение акима Зайсанского района от 26 октября 2015 года № 8 "Об определении границ избирательных участков по Зайсанскому району"
Постановление Зайсанского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 08 января 2016 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 15 января 2016 года № 4342. Утратило силу - решением акима Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 6 сентября 2016 года № 8
Сноска. Утратило силу - решением акима Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 06.09.2016 № 8.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пункта 3 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" РЕШАЮ:
1. Внести в решение акима Зайсанского района от 26 октября 2015 года № 8 "Об определении границ избирательных участков по Зайсанскому району" (Зарегистрирован в государственном реестре, нормативных правовых актов от 27 ноября 2015 года № 4243, опубликован 19 декабря 2015 года № 101 в районной газете "Достык") следующее изменение:
приложение решения акима района от 26 октября 2015 года № 8 изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А.Ондаканов
Согласовано:
Председатель Зайсанской
районной избирательной комиссии С.Андырбаев
08 января 2016 год
Приложение к решению акима
Зайсанского района
от " 8 " января 2016 года № 1
Границы избирательных участков по Зайсанскому району
Избирательный участок № 591
Центр – Город Зайсан, улица Манапова, дом № 6, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени М.Ломоносова", тел:21-260.
В границах: домов № 1, 1А, 1В/1,1В/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13,14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48/1, 48/2, 49, 50, 50А, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 68А, 69, 70 по улице Абая; № 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40А, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56А, 57, 58, 59, 60, 63 по улице Ибраева; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 22А/1, 22А/3, 23, 23А, 24, 24/1, 24А/3, 25, 26, 26А/1, 26А/4, 26Б, 26Б/1, 26Б/2, 26В/1, 26В/3, 26В/4, 27, 28, 28/1, 28/2, 29, 30, 30/1, 31, 32, 32/1, 32/2, 33, 34, 34/1, 34/2, 35, 36, 36/1, 36/2, 37, 38, 38/1, 38/2, 39, 39А по улице Жаксылыкова; № 1, 1/1, 1А/1, 1Б, 1Б/1, 1Б/2, 1В, 1В/2, 2, 2А, 3, 3/1, 3/2, 3А, 3А/1, 3А/2, 3Б, 3Б/2, 3Б/3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,10, 11, 12, 13, 14, 15 по улице Аргынбека; № 1, 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 3, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 8/2, 9, 9/1, 9/2, 10, 10/1, 10/2 по улице Камышева; №1,1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/1, 10/2, 11, 12, 12/1, 12/2, 13, 15, 17, 19 по улице Ногайбайа; №1, 1/1, 1/2, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 7,2, 8, 8/1, 8/2, 9, 9/1, 9/2, 10, 10/1, 10/2, 11, 11/1, 11/2, 12, 13, 13/1, 13/2, 13/3, 14, 15, 15/1, 15/2, 16, 17, 17/1, 17/2, 18, 19, 19/1, 19/2 по улице Бауыржана Момышулы; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16/1, 16/2, 17, 18, 19, 20 по улице Головченко; № 1, 2, 3, 3/1, 3/2, 5, 6, 7, 7А, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29 по улице Айтыкова; № 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 5А, 6, 6А, 7, 8 , 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 21/2, 22, 23, 23/1, 23/2, 23/3, 23/4, 24, 24/1, 24/2, 25, 26, 26/1 по улице Толепбергена; № 1, 1/1, 1А/2, 1В/1, 1В/2, 1Д/1, 1Д/2, 1Е, 1Е/1, 1Е/2, 1Ж/1, 1Ж/2, 1И/1, 1И/2, 1К/1, 1К/2, 1Т/1, 1Т/2, 2, 2А, 2В, 2В/1, 2В/2, 2Г/1, 2Г/2, 2Д, 2Д/1, 2Д/2, 3, 3/1, 3/2, 3/3, 3А, 4, 5, 5/1, 5/2, 6, 7, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 8, 9, 9/1, 9/2, 9/3, 9/4, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 21/1, 21/2, 22, 22/2, 23, 24, 24/2, 24А, 24А/2, 24А/3, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38/1, 38/2, 39, 40, 41 по улице Астана; № 1, 1А, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 9/2, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 16/1, 16/2, 17, 18, 18/1, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54А, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60/1, 60/2, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 ,71, 72, 73 по улице Жайкенова; № 1, 2, 2Б, 3, 4, 5 ,6 ,7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48 по улице Жангелдина; № 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34А, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 48, 51 по улице Қуниярова; № 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36А, 36Б, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 по улице Малдыбаева; №1, 1/1, 1/2, 1А, 2, 2А, 2/1, 2/2, 3, 4, 4А, 5, 5/1, 5/2, 5/3, 6, 7, 7/1, 7/2, 7/3, 7А, 8, 9, 9/1, 9/2, 9/3, 9/4, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/1, 19/2, 19/3, 20, 20/1, 20/2, 21, 22, 23, 24, 24/1, 24/2, 25, 26, 27, 28, 28/1, 28/2, 29, 30 по улице Манапова; № 1, 2, 2А, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24/1, 24/2, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34/1, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 по улице Торайгырова; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 26, 27, 28, 29, 30, 31 по улице Тохтарова; № 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/1, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20/2, 20/3, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 по улице Чигирова; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 11, 13, 15, 15/1, 15/2, 17, 17/1, 17/2, 19, 20, 21, 21/1, 23, 23А по улице Шаймардана;
Избирательный участок № 593

Орталығы: Зайсан қаласы, Жангелдин көшесі, № 52 үй, "Х.Мұстафина атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, тел: 21-995.
Шекарасы: Баязит Сатбаев көшесіндегі №2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 19А, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 24/1, 24/2, 25, 25А, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 49; Головченко көшесіндегі №21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 102А, 103, 104 ,105, 106, 109, 162, 195; Жангелдин көшесіндегі №45, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58/1, 58/2, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79; Қабанбай көшесіндегі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 44, 59; Астана көшесіндегі №42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55/1, 55А, 56, 56/2, 56А, 57, 58, 59, 59А, 59Б, 59Б/2, 59В, 60, 61, 61А, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73 , 75 72, 72/1, 72/2, 72А, 74, 76, 77, 79, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 100/1, 100/2, 101, 102, 102А, 102/1, 102/2, 103, 104, 105, 106; А.Түсіпбеков көшесіндегі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40 ; Керімбаев көшесіндегі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31; Кондюрин көшесіндегі №3, 3/1, 13 ,14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22/1, 23, 23/1, 23/2, 24, 25, 26, 26/2, 27, 28, 31/1, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42/1, 42/2, 43 Құнияров көшесіндегі №50, 52, 54, 56, 57, 58, 59, 61, 63; Құрманғазы көшесіндегі №1, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 44; Малдыбаев көшесіндегі №56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117; Манапов көшесіндегі №32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43; Победа көшесіндегі №18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 53, 56; Спамбетов көшесіндегі №35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47А, 48, 48/1, 48/2, 48/3, 48/4, 49, 50, 50/1, 50/2, 50/3, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70/1, 70/2, 71, 72, 72/1, 72/2, 73, 73/2, 74, 74/1, 74/2, 75, 76, 76, 76/1, 76/2, 77, 78, 78/1, 78/2; Чигиров көшесіндегі №51, 52, 53, 54, 54/1, 54/2, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 99А; Шаймардан көшесіндегі №10, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 10А, 12, 12/1, 12/2, 14, 16, 16А, 18, 18/1, 22; Шартты көшесіндегі №5, 16, 24, 29, 37; Алмалы көшесіндегі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; Абай көшесіндегі №56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 68А, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 77, 79, 80, 80/1 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107; Бөгенбай көшесіндегі №1, 2, 3, 4, 4/1, 4/2, 4/3, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 9/1, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28Б, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54; Қасейнов көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 59; Желтоқсан көшесіндегі №1, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 2, 3, 3/1, 3/2, 3/3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/1, 10/2, 10/3, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16/1, 16/2, 17, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25/1, 25/2, 26, 27, 28, 28/2, 28/3, 28/4, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43/1, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54/1, 54/2, 55, 55/1, 55/2, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62/1, 62/2, 63, 64, 65, 66, 67 үйлері шегінде;
№ 594 сайлау учаскесі

Центр – Город Зайсан, улица Жангелдина, дом № 52, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Х.Мустафиной", тел: 21-995.
В границах: домов № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ,11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 19А, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 24/1, 24/2, 25, 25А, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 49 по улице Баязита Сатбаева; № 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 102А, 103, 104 ,105, 106, 109, 162, 195 по улице Головченко; №45, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58/1, 58/2, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79 по улице Жангелдина; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 44, 59 по улице Кабанбайа; № 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55/1, 55А, 56, 56/2, 56А, 57, 58, 59, 59А, 59Б, 59Б/2, 59В, 60, 61, 61А, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72/1, 72/2, 72А, 73 , 74, 75, 76, 77, 79, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 100/1, 100/2, 101, 102, 102А, 102/1, 102/2, 103, 104, 105, 106 по улице Астана; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40 по улице А.Тусупбекова; №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 по улице Керимбаева; № 3, 3/1, 13 ,14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22/1, 23, 23/1, 23/2, 24, 25, 26, 26/2, 27, 28, 31/1, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42/1, 42/2, 43 по улице Кондюрина; № 50, 52, 54, 56, 57, 58, 59, 61, 63 по улице Қуниярова; № 1, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 44 по улице Қурмангазы; № 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117 по улице Малдыбаева; № 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 по улице Манапова; № 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 53, 56 по улице Победы; №35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47А, 48, 48/1, 48/2, 48/3, 48/4, 49, 50, 50/1, 50/2, 50/3, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70/1, 70/2, 71, 72, 72/1, 72/2, 73, 73/2, 74, 74/1, 74/2, 75, 76, 76, 76/1, 76/2, 77, 78, 78/1, 78/2 по улице Спамбетова; № 51, 52, 53, 54, 54/1, 54/2, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 99А по улице Чигирова; № 10, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 10А, 12, 12/1, 12/2, 14, 16, 16А, 18, 18/1, 22 по улице Шаймардана; №5, 16, 24, 29, 37 по улице Условная; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 по улице Алмалы; № 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 68А, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 77, 79, 80, 80/1 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107 по улице Абая; № 1, 2, 3, 4, 4/1, 4/2, 4/3, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 9/1, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28Б, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54 Богенбая; № 1, 2, 3, 4, 5, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 59 по улице Касейнова; № 1, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 2, 3, 3/1, 3/2, 3/3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/1, 10/2, 10/3, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16/1, 16/2, 17, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25/1, 25/2, 26, 27, 28, 28/2, 28/3, 28/4, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43/1, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54/1, 54/2, 55, 55/1, 55/2, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62/1, 62/2, 63, 64, 65, 66, 67 по улице Желтоксана;
Избирательный участок № 594

Орталығы: Зайсан қаласы, Бөгенбай көшесі, № 39 үй, "М.Әуезов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, тел:25-140.
Шекарасы: Абай көшесіндегі № 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 102/1, 102/2, 104, 106, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 127/1, 127/1, 128, 129, 129/1, 129/2; Байтов көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 19А, 21, 22, 23, 24, 24А, 24Б, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 30; Маукенұлы көшесіндегі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 38, 41; Жангелдин көшесіндегі № 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116 ,117, 118, 119, 120 ,121, 122, 123, 124, 125; Жәнібек көшесіндегі №1, 2, 3, 4, 4А, 4А2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 12, 13, 14, 15, 16, 16/1, 16/2, 17, 18, 19, 20, 20/1, 20/2, 21, 22, 22А, 23, 24, 24/1, 25, 26, 26/1, 26/2, 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47А, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53/1, 53/2, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 63, 65; Победа көшесіндегі №1, 1/1, 2, 2/1, 2А, 3, 3А, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17; Бөгенбай көшесіндегі №31, 31А, 33 ,35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 51/1, 51/2, 53, 53А, 55, 55/1, 55/2, 55/3, 56, 56/1, 56/2, 56А, 57, 57/1, 57/2, 57А, 58, 59, 59/1, 59/2, 60, 60А, 61, 61/1, 61/2, 62, 62А, 63, 63/1, 63/2, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 70/1, 70/2, 71, 72, 72/3, 72/4, 72А, 72Б, 73, 74, 74А, 75, 77, 78А, 79, 81, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97; Сәрсенов көшесіндегі №3, 4, 5, 5А, 5В, 5Б, 5А/1, 5А/2, 5В/1, 5В/2, 5Б/1, 5Б/2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ,55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62/1, 62/2, 62/3, 63, 64/1, 64/2, 65, 66, 67, 68, 72; Уалиханов көшесіндегі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13; Чигиров көшесіндегі №84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133; Шаймардан көшесіндегі №24, 28, 29, 29/1, 29/2, 29/3, 29/4, 29/5, 29/6, 29/7, 29/8, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36/1, 36/2, 36/3, 36/4, 35, 36, 37, 38, 38/1, 38/2, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44/1, 45, 46, 46/1, 46/2, 47, 48, 48/1, 48/2, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81; Құняров көшесіндегі №60, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 92/1, 92/2, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108; Малдыбаев көшесіндегі №90, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 114, 116 , 118, 119, 120 ,121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 145/1, 145/2, 146, 147, 148, 149, 150, 151; Манапов көшесіндегі №44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74/1, 75, 76, 76А; Қ.Сатбаев көшесіндегі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 үйлері шегінде;
№ 595 сайлау учаскесі

Центр – Город Зайсан, улица Богенбая, дом № 39, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени М.Ауезова", тел 25-140.
В границах: домов № 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 102/1, 102/2, 104, 106, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 127/1, 127/1, 128, 129, 129/1, 129/2 по улице Абая; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 19А, 21, 22, 23, 24, 24А, 24Б, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 30 по улице Байтова; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 38, 41 по улице Маукенулы; № 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116 ,117, 118, 119, 120 ,121, 122, 123, 124, 125 по улице Жангелдина; № 1, 2, 3, 4, 4А, 4А2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 12, 13, 14, 15, 16, 16/1, 16/2, 17, 18, 19, 20, 20/1, 20/2, 21, 22, 22А, 23, 24, 24/1, 25, 26, 26/1, 26/2, 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47А, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53/1, 53/2, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 63, 65 по улице Жәнибека; № 1, 1/1, 2, 2/1, 2А, 3, 3А, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 по улице Победы; № 31, 31А, 33 ,35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 51/1, 51/2, 53, 53А, 55, 55/1, 55/2, 55/3, 56, 56/1, 56/2, 56А, 57, 57/1, 57/2, 57А, 58, 59, 59/1, 59/2, 60, 60А, 61, 61/1, 61/2, 62, 62А, 63, 63/1, 63/2, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 70/1, 70/2, 71, 72, 72/3, 72/4, 72А, 72Б, 73, 74, 74А, 75, 77, 78А, 79, 81, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97 по улице Богенбая; № 3, 4, 5, 5А, 5В, 5Б, 5А/1, 5А/2, 5В/1, 5В/2, 5Б/1, 5Б/2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ,55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62/1, 62/2, 62/3, 63, 64/1, 64/2, 65, 66, 67, 68, 72 по улице Сарсенова; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 по улице Уалиханова; № 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133 по улице Чигирова; № 24, 28, 29, 29/1, 29/2, 29/3, 29/4, 29/5, 29/6, 29/7, 29/8, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36/1, 36/2, 36/3, 36/4, 35, 36, 37, 38, 38/1, 38/2, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44/1, 45, 46, 46/1, 46/2, 47, 48, 48/1, 48/2, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81 по улице Шаймардана ; № 60, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 92/1, 92/2, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108 по улице Қунярова; № 90, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 114, 116 , 118, 119, 120 ,121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 145/1, 145/2, 146, 147, 148, 149, 150, 151 по улице Малдыбаева; № 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74/1, 75, 76, 76А по улице Манапова; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 по улице К.Сатбаева;
Избирательный участок № 595

Орталығы: Зайсан қаласы, Боқажанов көшесі, № 64 үй, "Ю.Гагарин атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, тел: 25-783.
Шекарасы: Айтықов көшесіндегі № 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43А, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 үйлер және Заречный мөлтек ауданындағы Васильев, Боқажанов, Сауыр, Сарсекеев, Жамбыл, Мұқанов, Панфилов, Ақбасов, Кудинов, Алдияров, Аубакиров, Берденов, Калимолдин, Тұраров, Пограничная, Мантеев, Жәнделі, Байсейітов, Маметов, Позиция, Естай ақын, Достық, Бексейтов, Әлібай батыр көшелеріндегі барлық үйлер шегінде.
№ 596 сайлау учаскесі
Орталығы: Зайсан қаласы, Кенжебаев көшесі, №2 үй, "М.Дауленов атындағы мектеп-интернат" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, тел: 21-417.
Шекарасы: Спамбетов көшесіндегі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 34; Ш.Мұқатаева көшесіндегі № 1, 1А, 2, 3, 2А, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 19 А, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38; Шатанов көшесіндегі №1, 2, 3, 4, 5, 6; Әсет Ақын көшесіндегі №1, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19А, 20, 21/1, 21/2, 22, 23, 23/1, 23/2, 23Б, 24, 25, 25/1, 25/2, 26, 27, 27/1, 27/2, 28, 28/1, 28/2, 29, 29/1, 29/2, 30, 30/1, 30/2, 31, 31/1, 31/2, 32, 32/1, 32/2, 33, 34, 34/2, 35, 35/1, 35/2, 36, 36/1, 36/2, 37, 38, 38/1, 38/2, 39, 40, 40/1, 40/2, 41, 42, 42/1, 42/2, 43, 44, 44/1, 44/2, 46, 47, 49А; Сүйінбай көшесіндегі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41; Байзақов көшесіндегі №1, 1/1, 1/2, 1/3, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 5/3, 6, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 8, 8/1, 8/2, 9, 10, 10/1, 11, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 12/2, 13, 14, 14/1, 14/2, 15, 16, 16/1, 16/2, 17, 18, 18/1, 18/2, 19, 20; Байтұрсынов көшесіндегі №1, 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 6, 7, 7/1, 7/2, 7/3, 8, 8/1, 8/2, 9, 9/1, 9/2, 9/3, 10, 10/1, 10/2, 11, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 12/2, 13, 13/1, 13/2,13А, 14, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 15, 15/1, 15,2, 16, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 17, 17/1, 17/2, 18, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 19, 20, 20/1, 20/2, 20/3, 21, 24, 26, 28; Бірлік көшесіндегі №1, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 11, 15, 19, 41, 43; Бұқар жырау көшесіндегі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 41; Ғабитов көшесіндегі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20/1, 20/2, 21, 21/1, 21/2, 22, 22/1, 22/2, 23, 24, 25, 26, 27, 27/1, 27/2, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35/1, 35/2, 36, 37, 38, 39, 39/1, 39/2, 40, 41, 42, 43, 44, 45; Глухов көшесіндегі №1, 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4А, 5, 5/1, 5/2, 6, 7, 7/1, 7/2, 8, 9, 9/1, 9/2, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 13, 13/1, 13/2, 14, 15, 15/1, 15/2, 15А, 16, 17, 17/1, 17/2, 18, 19, 19/1, 19/2, 20, 21, 21/1, 21/2, 21Б, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 31, 32, 34, 36; Е.Ахметов көшесіндегі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17; Жақсылықов көшесіндегі №40, 40/2, 41, 42, 43, 44, 44/2, 45, 45/1, 45/2, 46, 47, 47/1, 47/2, 48, 48А, 49, 49/1, 49/2, 50, 50/1, 50/2, 51, 51/1, 51/2, 52, 53, 53/1, 53/2, 54, 55, 55/1, 55/2, 55А, 56, 57, 57/1, 58, 59, 59/1, 59А, 61, 61/1, 61/2, 63, 63/1, 65, 65/1, 65/2, 65/3, 65/4, 67, 67/1, 67/2, 69, 69/1, 69/2, 71, 71/1, 72, 73, 75; Маңғыстау көшесіндегі №1, 1/1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 20, 20А, 22; Марғұлан көшесіндегі № 7, 9, 5, 13, 15, 15А, 21, 54, 56, 58, 60, 60А; Молдағұлова көшесіндегі №1, 1/1, 2, 2/1, 2/2, 2/3, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 5, 5/1, 5/2, 5/3, 6, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6А, 7, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 9, 10, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33/1, 33/2, 34, 35, 35/1, 35/2, 36, 37, 37/1, 37/2, 38, 39, 39/1, 39/2, 40, 41, 41/1, 41/2, 42, 43, 43/1, 43/2; Ноғайбай көшесіндегі №14, 14/1, 14/2, 14/3, 16, 16/1, 16/2, 16/3, 18, 18/1, 18/2, 18/3, 20, 20/1, 20/2, 21, 22, 22/1, 22/2, 23, 24, 24/1, 24/2, 25, 26, 26/1, 26/2, 27, 28, 28/1, 28/2, 29, 30, 30/1, 30/2, 31, 32, 32/1, 32/2, 33, 34, 34/1, 34/2, 35, 36, 36/1, 36/2, 37, 38, 38/1, 38/2, 39, 40, 40/1, 40/2, 40А, 40А/1, 40А/2, 41, 42, 42/1, 42/2, 42А, 42А/2, 43, 44, 45, 46, 46/1, 46/2, 46/3, 46/4, 47, 48, 48/1, 48/2, 48/3, 48/4, 49, 50, 50/1, 50/2; Рысқұлов көшесіндегі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53; Тәуелсіз Қазақстан көшесіндегі №1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39; Шәкен Айманов көшесіндегі №1, 1А, 1/1, 2, 2/1, 2/2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34/1, 34/2, 35, 36, 37, 38, 39, 40; Шәкәрім көшесіндегі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; Кенжебаев көшесіндегі №1А, 3, 5, 7, 11, 13, 17, 19, 21, 9, 25, 23, 15; Кондюрин көшесіндегі №29, 31, 31А, 44, 44/2, 44/3, 44А, 45, 46, 47/2, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60/1, 60/2, 60/3, 60/4, 60/5, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74; Позиция көшесіндегі №1, 2, 3, 4, 4/1, 4/2, 5, 6, 9, 11, 13 үйлері шегінде;
№597 Сартерек сайлау учаскесі

Центр – Город Зайсан, улица Бокажанова, дом № 64, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Ю.Гагарина", тел 25-783
В границах: домов № 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43А, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 по улице Айтыкова и всех домов по улицам Васильева, Бокажанова, Сауыр, Сарсекеева, Жамбыл, Муканова, Панфилова, Акбасова, Кудинова, Алдиярова, Аубакирова, Берденова, Калимолдина, Турарова, Пограничной, Мантеева, Жандели, Байсейтова, Маметова, Позиция, Естай акына, Достыка, Бексейтова, Алибай батыра микрорайона Заречный.
Избирательный участок № 596
Центр – Город Зайсан, улица А.Кенжебаева, дом № 2, коммунальное государственное учреждение "Школа-интернат имени М.Дауленова", тел:21-417.
В границах: домов № 1, 1А, 2, 3, 2А, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 19 А, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 по улице Ш.Мукатаева; № 1, 2, 3, 4, 5, 6 по улице Шатанова; № 1, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19А, 20, 21/1, 21/2, 22, 23, 23/1, 23/2, 23Б, 24, 25, 25/1, 25/2, 26, 27, 27/1, 27/2, 28, 28/1, 28/2, 29, 29/1, 29/2, 30, 30/1, 30/2, 31, 31/1, 31/2, 32, 32/1, 32/2, 33, 34, 34/2, 35, 35/1, 35/2, 36, 36/1, 36/2, 37, 38, 38/1, 38/2, 39, 40, 40/1, 40/2, 41, 42, 42/1, 42/2, 43, 44, 44/1, 44/2, 46, 47, 49А по улице Асет Акына; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 по улице Суйнбая; № 1, 1/1, 1/2, 1/3, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 5/3, 6, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 8, 8/1, 8/2, 9, 10, 10/1, 11, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 12/2, 13, 14, 14/1, 14/2, 15, 16, 16/1, 16/2, 17, 18, 18/1, 18/2, 19, 20 по улице Байзакова; № 1, 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 6, 7, 7/1, 7/2, 7/3, 8, 8/1, 8/2, 9, 9/1, 9/2, 9/3, 10, 10/1, 10/2, 11, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 12/2, 13, 13/1, 13/2,13А, 14, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 15, 15/1, 15,2, 16, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 17, 17/1, 17/2, 18, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 19, 20, 20/1, 20/2, 20/3, 21, 24, 26, 28 по улице Байтурсынова; № 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 11, 15, 19, 41, 43 по улице Бирлик; №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 41 по улице Бухар жырау; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20/1, 20/2, 21, 21/1, 21/2, 22, 22/1, 22/2, 23, 24, 25, 26, 27, 27/1, 27/2, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35/1, 35/2, 36, 37, 38, 39, 39/1, 39/2, 40, 41, 42, 43, 44, 45 по улице Габитова; № 1, 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4А, 5, 5/1, 5/2, 6, 7, 7/1, 7/2, 8, 9, 9/1, 9/2, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 13, 13/1, 13/2, 14, 15, 15/1, 15/2, 15А, 16, 17, 17/1, 17/2, 18, 19, 19/1, 19/2, 20, 21, 21/1, 21/2, 21Б, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 31, 32, 34, 36 по улице Глухова; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 по улице Е.Ахметова; № 40, 40/2, 41, 42, 43, 44, 44/2, 45, 45/1, 45/2, 46, 47, 47/1, 47/2, 48, 48А, 49, 49/1, 49/2, 50, 50/1, 50/2, 51, 51/1, 51/2, 52, 53, 53/1, 53/2, 54, 55, 55/1, 55/2, 55А, 56, 57, 57/1, 58, 59, 59/1, 59А, 61, 61/1, 61/2, 63, 63/1, 65, 65/1, 65/2, 65/3, 65/4, 67, 67/1, 67/2, 69, 69/1, 69/2, 71, 71/1, 72, 73, 75 по улице Жаксылыкова; № 1, 1/1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 20, 20А, 22 по улице Мангистау; № 7, 9, 5, 13, 15, 15А, 21, 54, 56, 58, 60, 60А по улице Маргулана; № 1, 1/1, 2, 2/1, 2/2, 2/3, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 5, 5/1, 5/2, 5/3, 6, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6А, 7, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 9, 10, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33/1, 33/2, 34, 35, 35/1, 35/2, 36, 37, 37/1, 37/2, 38, 39, 39/1, 39/2, 40, 41, 41/1, 41/2, 42, 43, 43/1, 43/2 по улице Молдагулова; № 14, 14/1, 14/2, 14/3, 16, 16/1, 16/2, 16/3, 18, 18/1, 18/2, 18/3, 20, 20/1, 20/2, 21, 22, 22/1, 22/2, 23, 24, 24/1, 24/2, 25, 26, 26/1, 26/2, 27, 28, 28/1, 28/2, 29, 30, 30/1, 30/2, 31, 32, 32/1, 32/2, 33, 34, 34/1, 34/2, 35, 36, 36/1, 36/2, 37, 38, 38/1, 38/2, 39, 40, 40/1, 40/2, 40А, 40А/1, 40А/2, 41, 42, 42/1, 42/2, 42А, 42А/2, 43, 44, 45, 46, 46/1, 46/2, 46/3, 46/4, 47, 48, 48/1, 48/2, 48/3, 48/4, 49, 50, 50/1, 50/2 по улице Ногайбая; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 по улице Рыскулова; №1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 по улице Тауелсиз Казахстан; № 1, 1А, 1/1, 2, 2/1, 2/2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34/1, 34/2, 35, 36, 37, 38, 39, 40 по улице Шакена Айманова; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 по улице Шакарима; № 1А, 3, 5, 7, 11, 13, 17, 19, 21, 9, 25, 23, 15 по улице Кенжебаева; № 29, 31, 31А, 44, 44/2, 44/3, 44А, 45, 46, 47/2, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60/1, 60/2, 60/3, 60/4, 60/5, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 по улице Кондюрина; № 1, 2, 3, 4, 4/1, 4/2, 5, 6, 9, 11, 13 по улице Позиция; №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 34 по улице Спамбетова;
Сартерекский избирательный участок №597

Орталығы: Сартерек ауылы, Шөкей көшесі, №1 үй, "Сартерек орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, тел:50-698.
Шекарасы: Сартерек ауылы аумағында.
№598 Көгедай сайлау учаскесі
Орталығы: Көгедай ауылы, "Көгедай орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, тел:29-700.
Шекарасы: Көгедай ауылы аумағында.
№599 Шалқар сайлау учаскесі
Орталығы: Шалқар ауылы, Ә.Байботан көшесі, №16 үй, "С.Биқадамов атындағы шағын жинақталған бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, тел:20-921.
Шекарасы: Шалқар ауылы аумағында.
№600 Дайыр сайлау учаскесі
Орталығы: Дайыр ауылы, Ыдырышев көшесі, №15 үй, "М.Мүкарама атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, тел:20-500.
Шекарасы: Дайыр ауылы аумағында.
№601 Жамбыл сайлау учаскесі
Орталығы: Жамбыл ауылы, Шартты 2 көшесі, №3 үй, "Жамбыл атындағы негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, тел:20-968.
Шекарасы: Жамбыл ауылы аумағында.
№602 Көкжыра сайлау учаскесі
Орталығы: Көкжыра ауылы, Күшікұлы Мұқыш көшесі, №26 үй, "Мұжықсу негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, тел:50-491.
Шекарасы: Көкжыра ауылы аумағында.
№603 Біржан сайлау учаскесі
Орталығы: Біржан ауылы, "Амангелді атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, тел:50-132.
Шекарасы: Біржан ауылы аумағында.
№ 604 Қуаныш сайлау учаскесі
Орталығы: Қуаныш ауылы, "А.Орманбетов атындағы шағын жинақты негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, тел:22-767.
Шекарасы: Қуаныш ауылы аумағында.
№ 605 Ақарал сайлау учаскесі
Орталығы: Ақарал ауылы, фельдшерлік пункт, тел: 20-549.
Шекарасы: Ақарал ауылы аумағында.
№ 606 Айнабұлақ сайлау учаскесі
Орталығы: Айнабұлақ ауылы, Даников көшесі, №4 үй, ауылдық клуб үйі, тел:50-012.
Шекарасы: Айнабұлақ ауылы аумағында.
№ 607 Талды - Сартұмсық сайлау учаскесі
Орталығы: Сартұмсық ауылы, 1 Шартты, №7 жеке үй, тел: 26-230.
Шекарасы: Талды, Сартұмсық ауылдары аумағында.
№ 608 Жаңатұрмыс сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңатұрмыс ауылы, 1 Шартты көшесі, № 8 үй, "Шағын жинақталған Жаңатұрмыс негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, тел:8(72359)26130.
Шекарасы: Жаңатұрмыс, Шүршітсу ауылдары аумағында.
№ 609 Қайнар сайлау учаскесі
Орталығы: Қайнар ауылы, А.Сауырбаев көшесі, № 4 үй, "Шағын жинақталған Октябрь негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, тел:50-492
Шекарасы: Қайнар ауылы аумағында.
№ 610 Кеңсай сайлау учаскесі

Центр – Село Сартерек, улица Шокея, дом №1, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа Сартерек", тел: 50-698.
В границах: территории села Сартерек.
Когедайский избирательный участок № 598
Центр – Село Когедай, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа Когедай", тел: 29-700.
В границах: территории села Когедай.
Шалкарский избирательный участок № 599
Центр – Село Шалкар, улица А.Байботана, дом №16, коммунальное государственное учреждение "Малокомплектная начальная школа имени С.Бикадамова", тел: 20-921.
В границах: территории села Шалкар.
Дайыровский избирательный участок № 600
Центр – Село Дайыр, улица Ыдыршева, дом № 15, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени М.Мукарама", тел: 20-500.
В границах: территории села Дайыр.
Жамбылский избирательный участок № 601
Центр – Село Жамбыл, улица 2 Условная, дом №3, коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа имени Жамбула", тел: 20-968.
В границах: территории села Жамбыл.
Кокжиринский избирательный участок № 602
Центр – Село Кокжира, улица Кушикулы Мукыш, дом № 26, коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа Мужыксу", тел: 50-491.
В границах: территории села Кокжира.
Биржанский избирательный участок № 603
Центр – Село Биржан, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Амангелды", тел: 50-132.
В границах: территории села Биржан.
Куанышский избирательный участок № 604
Центр – Село Куаныш, коммунальное государственное учреждение "Малокомплектная основная средняя школа имени А.Орманбетова", тел: 22-767.
В границах: территории села Куаныш.
Акаральский избирательный участок № 605
Центр – Село Акарал, фельдшерский пункт, тел: 20-549.
В границах: территории села Акарал.
Айнабулакский избирательный участок № 606
Центр – Село Айнабулак, улица Даникова, дом № 4, здание сельского клуба, тел: 50-012.
В границах: территории села Айнабулак.
Талды - Сартумсыкский избирательный участок № 607
Центр – Село Сартумсык, улица 1 Условная, частный дом № 7, тел: 26-230.
В границах: территории сел Талды, Сартумсык.
Жанатурмыский избирательный участок № 608
Центр – Село Жанатурмыс, улица 1 Условная, дом № 8, коммунальное государственное учреждение "Малокомплектная основная средняя школа Жанатурмыс", тел:8(72359 )26-130.
В границах: территории сел Жанатурмыс, Чурчутсу.
Кайнарский избирательный участок № 609
Центр – Село Кайнар, улица А.Сауырбаева, дом № 4, коммунальное государственное учреждение КГУ "Малокомплектная основная средняя школа Октябрь", тел: 50-492.
В границах: территории села Кайнар.
Кенсайский избирательный участок № 610

Орталығы: Кеңсай ауылы, Нұғыманов көшесі, № 1 үй, "Кеңсай орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, тел:50-548.
Шекарасы: Кеңсай ауылы аумағында.
№ 611 Саржыра сайлау учаскесі
Орталығы: Саржыра ауылы, Қалқашұлы көшесі, № 52 үй, "Шағын жинақталған Саржыра негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, тел:20-702.
Шекарасы: Саржыра ауылы аумағында.
№ 612 Жарсу сайлау учаскесі
Орталығы: Жарсу ауылы, К.Қымызбаев көшесі, № 16 үй, "Жарсу орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, тел:20-372.
Шекарасы: Жарсу ауылы аумағында.
№ 613 Сарши сайлау учаскесі
Орталығы: Сарши ауылы, 1 Шартты көшесі, № 2 жеке үй, тел: 8 (72359)27010.
Шекарасы: Сарши ауылы аумағында.
№ 614 Бақасу сайлау учаскесі
Орталығы: Бақасу ауылы, 1 Шартты көшесі, №2 үй, "М.Маметова атындағы шағын жинақталған негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, тел:50-301.
Шекарасы: Бақасу ауылы аумағында.
№ 615 Қарабұлақ сайлау учаскесі
Орталығы: Қарабұлақ ауылы, Абай көшесі, №11 үй, "Абай атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, тел:50-998.
Шекарасы: Қарабұлақ ауылы аумағында.
№ 616 Дауал сайлау учаскесі
Орталығы: Дауал ауылы, жеке үй, тел: 8-(72359)30-250.
Шекарасы: Дауал және Сәтбай ауылдары аумағында.
№ 617 Мұқашы сайлау учаскесі
Орталығы: Мұқашы ауылы, жеке үй, тел:50-444.
Шекарасы: Мұқашы ауылы аумағында.
№ 618 Қаратал сайлау учаскесі
Орталығы: Қаратал ауылы, Кебаев көшесі, "Қаратал орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, тел:24-790.
Шекарасы: Қаратал , Жіңішкесу ауылдары аумағында.
№ 619 Үлкен-Қаратал сайлау учаскесі
Орталығы: Үлкен-Қаратал ауылы, Қалимолдин көшесі, №107 үй, "Қазақстан орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, тел:20-910.
Шекарасы: Үлкен-Қаратал ауылы аумағында.
№ 620 Шілікті сайлау учаскесі
Орталығы: Шілікті ауылы, Қ.Құнапиянов көшесі, № 1 үй, "Шілікті орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, тел:51-548.
Шекарасы: Шілікті ауылы аумағында.
№ 621 Тасбастау сайлау учаскесі
Орталығы: Тасбастау ауылы, Қ.Мәжитұлы көшесі, №9 үй, "Шағын жинақталған Тасбастау негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, тел:51-485.
Шекарасы: Тасбастау ауылы аумағында.
№ 622 Жалши сайлау учаскесі
Орталығы: Жалши ауылы, "Шекарашы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, тел:51-494.
Шекарасы: Жалши ауылы аумағында.
№ 623 Какен-Талды сайлау учаскесі
Орталығы:Какен-Талды ауылы, фельдшерлік пункт, тел:51-444.
Шекарасы: Кәкен-Талды ауылы аумағында.
№ 624 Қарасай сайлау учаскесі

Центр – Село Кенсай, улица Нугыманова, дом № 1, коммунальное государственное учреждение "Кенсайская средняя школа", тел:50-548.
В границах: территории села Кенсай.
Саржиринский избирательный участок № 611
Центр – Село Саржыра, улица Калкашулы, дом № 52, коммунальное государственное учреждение "Малокомплектная основная средняя школа Саржыра", тел: 20-702.
В границах: территории села Саржыра.
Жарсуский избирательный участок № 612
Центр – Село Жарсу, улица К.Кымызбаева, дом № 16, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа Жарсу", тел:20-372.
В границах: территории села Жарсу.
Саршиский избирательный участок № 613
Центр – Село Сарши, улица 1 Условная, частный дом № 2, тел: 8 (72359)27010.
В границах: территории села Сарши.
Бакасуский избирательный участок № 614
Центр – Село Бакасу, улица 1 Условная, дом № 2, коммунальное государственное учреждение "Малокомплектная основная средняя школа имени М.Маметовой", тел: 50-301.
В границах: территории села Бакасу.
Карабулакский избирательный участок № 615
Центр – Село Карабулак, улица Абая, дом № 11, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Абая", тел: 50-998.
В границах: территории села Карабулак.
Дауалский избирательный участок № 616
Центр – Село Дауал, частный дом, тел: 8(72359)30-250.
В границах: территории сел Дауал, Сатбай.
Мукашинский избирательный участок №617
Центр – Село Мукашы, частный дом, тел:50-444.
В границах: территории села Мукашы.
Каратальский избирательный участок № 618
Центр – Село Каратал, улица Кебаева, коммунальное государственное учреждение "Каратальская средняя школа", тел:24-790.
В границах: территории сел Каратал, Жинишкесу.
Улкен-Каратальский избирательный участок № 619
Центр – Село Улкен-Каратал, улица Калимолдина, дом № 107, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа Казахстан", тел:20-910.
В границах: территории села Улкен-Каратал.
Шиликтинский избирательный участок № 620
Центр – Село Шиликти, улица К.Кунапиянов, дом № 1, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа Шиликты", тел: 51-548.
В границах: территории села Шиликти.
Тасбастауский избирательный участок № 621
Центр – Село Тасбастау, улица К.Мажитулы, дом № 9, коммунальное государственное учреждение "Малокомплектная основная средняя школа Тасбастау", тел: 51-485.
В границах: территории села Тасбастау.
Жалшиский избирательный участок № 622
Центр – Село Жалши, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа Шекарашы", тел: 51-494.
В границах: территории села Жалши.
Какен-Талдынский избирательный участок № 623
Центр – Село Какен-Талды, фельдшерский пункт, тел: 51-444.
В границах: территории села Какен-Талды.
Карасайский избирательный участок № 624

Орталығы: Қарасай ауылы, Қарасай көшесі, № 11/1 үй, "Шағын жинақталған Қарасай бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, тел:51-416.
Шекарасы: Қарасай ауылы аумағында.
№ 625 сайлау учаскесі
Орталығы: Зайсан қаласы, Кондюрин көшесі, № 1 үй, №2017 әскери бөлім.
Шекарасы: Зайсан қаласындағы №2017 әскери бөлім.
№ 627 сайлау учаскесі
Орталығы: №2017 әскери бөлімнің Шілікті ауылында орналасқан комендатурасы.
Шекарасы: №2017 әскери бөлімнің Шілікті ауылында орналасқан комендатурасы.
№ 628 сайлау учаскесі
Орталығы: №2017 әскери бөлімнің Қаратал ауылында орналасқан комендатурасы.
Шекарасы: №2017 әскери бөлімнің Қаратал ауылында орналасқан комендатурасы.
№ 1148 сайлау учаскесі
Орталығы: Зайсан қаласы, Б.Сатпаев көшесі, №14 үй, Қазақстан Республикасының Ішкі істер Министрлігі Шығыс Қазақстан облысы ішкі істер Департаментінің Зайсан аудандық ішкі істер бөлімі.
Шекарасы: Зайсан аудандық ішкі істер бөлімінің уақытша изоляторы.

Центр – Село Карасай, улица Карасай, дом № 11/1, коммунальное государственное учреждение "Малокомплектная начальная школа Карасай", тел: 51-416.
В границах: территории села Карасай.
Избирательный участок № 625
Центр – город Зайсан, улица Кондюрина, дом № 1, военная часть № 2017.
В границах: Военная часть № 2017 в городе Зайсан.
Избирательный участок № 627
Центр – комендатура военной части № 2017 находящиеся в селе Шиликти.
В границах: Комендатура военной части № 2017 находящиеся в селе Шиликти.
Избирательный участок № 628
Центр – комендатура военной части № 2017 находящиеся в селе Каратал.
В границах: Комендатура военной части № 2017 находящиеся в селе Каратал.
Избирательный участок № 1148
Центр – город Зайсан, улица Б.Сатпаева, дом № 14, отдел внутренних дел Зайсанского района Департамента внутренних дел Восточно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
В границах: изолятор временного содержания отдела внутренних дел Зайсанского района.