Зырян және Серебрянск қалаларының аумағында жолаушыларды және багажды қалалық қатынаста автомобильмен тұрақты тасымалдауға бірыңғай тарифін белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 11 қазандағы № 338 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 17 қарашада № 4740 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 451 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы әкімдігінің 11.12.2017 № 451 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған
"Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі Заңының 19-бабына сәйкес Зырян ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ҚАБЫЛДАЙДЫ:
1. Зырян және Серебрянск қалаларының аумағында жолаушыларды және багажды қалалық қатынаста автомобильмен тұрақты тасымалдауға бірыңғай тарифі барлық маршруттар үшін 70 (жетпіс) теңге көлемінде белгіленсін.
2. "Зырян қаласының аумағында жолаушылар мен багажды қалалық қатынаста автомобильмен тұрақты тасымалдауға бірыңғай тарифті белгілеу туралы" Зырян ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 29 қазандағы № 2702 қаулысының (2014 жылдың 4 желтоқсандағы № 48 "Көктас таңы" және "Пульс Зыряновска" газетінде жарияланған, нормативтік актілер тізілімінде 3564 нөмірімен тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Зырян ауданының әкімі А. Кәрімов
"КЕЛІСІЛДІ"
Зырян ауданы
мәслихатының хатшысы
_______________Л. Гречушникова
"12" _10_ 2016 жыл

Об установлении единого тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском сообщении на территории городов Зыряновск и Серебрянск
Постановление акимата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 11 октября 2016 года № 338. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 17 ноября 2016 года № 4740. Утратило силу - постановлением акимата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 11 декабря 2017 года № 451
Сноска. Утратило силу – постановлением акимата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 11.12.2017 № 451 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 19 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте" акимат Зыряновского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить единый тариф для всех маршрутов на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском сообщении на территории городов Зыряновск и Серебрянск в размере 70 (семьдесят) тенге.
2. Постановление акимата Зыряновского района от 29 октября 2014 года № 2702 "Об установлении единого тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском сообщении на территории города Зыряновска" (зарегистрированное в реестре нормативных актов за номером 3564, опубликованное в газете "Пульс Зыряновска" и "Көктас таңы" от 4 декабря 2014 года № 48) признать утратившим силу.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Зыряновского района А. Каримов
"СОГЛАСОВАНО"
Секретарь маслихата
Зыряновского района
_______________Л. Гречушникова
"12" _10_ 2016 год