Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін анықтау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 3 маусымдағы № 292 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 26 шілдеде № 4611 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 13 мамырдағы № 143 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы әкімдігінің 13.05.2020 № 143 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексiнiң 139-бабының 9-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес, Ұлан ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі қосымшаға сәйкес анықталсын.
2. Осы тізбені аудандық мәслихатқа келісу үшін жіберілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Р. Манаповқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұлаң ауданының әкімі Д. Батырбаев
Келісілді
Ұлан аудандық мәслихатының хатшысы О. Сыдыков
2016 жылғы " 3 " маусым
Ұлан ауданы әкімдігінің 2016
жылғы " 3 " маусым № 292
қаулысына қосымша
Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі
1. Әлеуметтік қамсыздандыру саласы мамандарының лауазымдары:
1) мемлекеттік мекеме мен қазыналық кәсіпорынның басшысы және басшының орынбасары;
2) әлеуметтік жұмыс жөніндегі маман;
3) әлеуметтік жұмыс бойынша кеңес беруші.
2. Білім беру саласы мамандарының лауазымдары:
1) мемлекеттік мекеме мен қазыналық кәсіпорын, орталық, мектепке дейінгі мемлекеттік мекеме мен кәсіпорын басшысы және басшысының орынбасары, интернат, психологиялық-медициналық-педагогикалық кеңес, оқу-өндірістік пункт меңгерушісі;
2) барлық мамандықтар мұғалімдері, медбике, аға тәрбиеші, тәрбиеші, тәлімгер, аға шебер, шебер, оқытушы, музыкалық жетекші, әлеуметтік педагог, педагог-ұйымдастырушы, қосымша білім педагогы, педагог-психолог;

Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
Постановление Уланского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 3 июня 2016 года № 292. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 26 июля 2016 года № 4611. Утратило силу постановлением Уланского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 13 мая 2020 года № 143
Сноска. Утратило силу постановлением Уланского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 13.05.2020 № 143 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового Кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Уланский районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности согласно приложению.
2. Направить данный перечень в районный маслихат для согласования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Уланского района Р. Манапову.
4. Постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Уланского района Д. Батырбаев
Согласовано
Секретарь маслихата Уланского района О. Сыдыков
" 3 " июня 2016 год
Приложение к постановлению
акимата Уланского района
№ 292 от 3 июня 2016 года
Перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
1. Должности специалистов социального обеспечения:
1) заведующий отделением социальной помощи на дому;
2) консультант по социальной работе;
3) социальный работник по уходу.
2. Должности специалистов образования:
1) руководитель и заместитель руководителя государственного, коммунального, казенного предприятия в том числе дошкольного государственного учреждения и казенного предприятия;
2) учителя всех специальностей, медицинская сестра, старший вожатый, вожатый, старший воспитатель, воспитатель, мастер, музыкальный руководитель, социальный педагог, педагог-организатор, педагог-психолог, педагог организации дополнительного образования;

3) зертхана жетекшісі;
4) әдістемелік кабинет басшысы;
5) алынып тасталды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы әкімдігінің 10.02.2017 № 46 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
6) меңгерушісі: интернат, кітапхана, мұражай, оқу кабинетінің, оқу зертханасының, спорт құрылыстарының, медициналық педогогикалық комиссия психологі;
7) кітапханашы;
8) әдістемеші;
9) үйірме жетекшісі;
10) аудармашы;
11) тренер;
12) хореограф;
13) тәрбиешінің көмекшісі;
14) нұсқаушы;
15) алынып тасталды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы әкімдігінің 10.02.2017 № 46 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. 2-тармаққа өзгерістер енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы әкімдігінің 10.02.2017 № 46 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
3. Мәдениет саласы мамандарының лауазымдары:
1) мәдени ұйымдастырушы;
2) кітапханашы;
3) аккомпаниатор;
4) мәдени тынығу жұмысының қызметкері;
5) музыкалық оператор;
6) музыкалық жетекші;
7) мәдени ұйымдастырушы;
8) вокалдық тобының басшысы;
9) хореограф;
10) концертмейстер;
11) демалыс ұйымдастырушы;
12) техникалық әртіс, дыбыстық оператор;
13) әдіскер;
14) сектор меңгерушісі;
15) клуб меңгерушісі;
16) суретші;
17) хормейстер;
18) солист.
4. Спорт саласы мамандарының лауазымдары:
1) басшы, директор;
2) директордың, басшының оқу ісі жөніндегі орынбасары;
3) нұсқаушы, әдіскер-нұсқаушы;
4) аға жаттықтырушы, жаттықтырушы;
5) есепші.
5. Ветеринария мамандарының лауазымдары:
1) ветеринарлық пунктінің меңгерушісі;
2) ветеринарлық дәрігер;
3) ветеринарлық эпизоотолог;
4) ветеринарлық паразитолог;
5) ветеринарлық терапевт;
6) ветеринарлық техник;
7) ветеринарлық санитар
8) ветеринарлық фельдшер;
9) малды қолдан ұрықтандыру жөніндегі оператор.

3) руководитель лаборатории;
4) руководитель методического кабинета;
5) исключен постановлением Уланского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 10.02.2017 № 46 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
6) заведующий: интернатом, библиотекой, музеем, учебным кабинетом, учебной лабораторией, спортивным сооружением, психолого-медицинской педагогической комиссией;
7) библиотекарь;
8) методист;
9) руководитель кружка;
10) переводчик;
11) тренер;
12) хореограф;
13) помощник воспитателя;
14) инструктор;
15) исключен постановлением Уланского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 10.02.2017 № 46 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными постановлением Уланского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 10.02.2017 № 46 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Должности специалистов культуры:
1) культорганизатор;
2) библиотекарь;
3) аккомпаниатор;
4) работник по культурно-досуговой деятельности;
5) музыкальный оператор;
6) музыкальный руководитель;
7) культорганизатор;
8) руководитель вокальной группы;
9) хореограф;
10) концертмейстер;
11) организатор досуга;
12) технический исполнитель, в том числе звукооператор;
13) методист;
14) заведующий сектором;
15) заведующий клубом;
16) художник;
17) хормейстер;
18) солист.
4. Должности специалистов спорта:
1) руководитель, директор;
2) заместитель директора, руководителя по учебной работе;
3) инструктор, инструктор-методист;
4) старший тренер, тренер.
5. Должности специалистов ветеринарии:
1) заведующи ветеринарного пункта;
2) ветеринарный врач;
3) ветеринарный эпизоотолог;
4) ветеринарный паразитолог;
5) ветеринарный терапевт;
6) ветеринарный санитар;
7) ветеринарный техник;
8) ветеринарный фельдшер;
9) оператор по искусственному осеменению животных.