Үржар ауданы бойынша көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындар белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 12 шілдедегі № 374 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 10 тамызда № 4639 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 6 қарашадағы № 316 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы әкімдігінің 06.11.2017 № 316 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 1 тармағы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңының 8, 27-баптарына және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрі міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы "Iшкi сауда ережесiн бекiту туралы" бұйрығына сәйкес Үржар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Үржар ауданы бойынша көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындар осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Қ.Сеитқановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы Ж.Байсабыров
Үржар ауданы әкімдігінің
2016 жылғы "12" шілдедегі
№ 374 қаулысына қосымша
Үржар ауданы бойынша көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін белгіленген орындар
№ р/с
Ауыл атауы
Белгіленген орындар
1
Үржар ауылы
Сейфуллин көшесіндегі "Айжан" сауда дүкенің маңында
Сейфуллин көшесіндегі № 81 үйдің алдында
Сейфуллин көшесіндегі "Воронкова" аялдамасы маңында
Сейфуллин көшесіндегі № 88 үйдің маңында
Абылайхан даңғылы бойындағы "Жол пайдалану учаскесі-24" автобус аялдамасының маңында
Абылайхан даңғылы бойындағы "Морозова" автобус аялдамасы маңында
Абылайхан даңғылы бойындағы "Арай" дүкенінің алдында
2
Қабанбай ауылы
Д.Қонаев көшесі мен Қ.Чыбынтаева көшесінің қиылысындағы "Азамат" дәмханасының маңында

Об определении мест для осуществления выездной торговли по Урджарскому району
Постановление акимата Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 12 июля 2016 года № 374. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 10 августа 2016 года № 4639. Утратило силу - постановлением акимата Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 6 ноября 2017 года № 316
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 06.11.2017 № 316 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пунктом 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 8, 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности" и приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года "Об утверждении Правил внутренней торговли" акимат Урджарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для осуществления выездной торговли по Урджарскому району согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Сейтканова К.Б.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района Ж.Байсабыров
Приложение к постановлению
акимата Урджарского района
от "12" июля 2016 года
№ 374
Определенные места для осуществления выездной торговли по Урджарскому району
№ п/п
Наименование села
Установленные места
1
село Урджар
Возле магазина "Айжан" по улице Сейфуллина
Перед домом № 81 по улице Сейфуллина
Возле остановки "Воронкова" по улице Сейфуллина
Возле дома № 88 по улице Сейфуллина
Возле остановки "Дорожно-эксплуатационный участок - 24" по проспекту Абылайхана
Возле остановки "Морозова" по проспекту Абылайхана
Перед магазином "Арай" по проспекту Абылайхана
2
село Кабанбай
Возле кафе "Азамат" на пересечении улицы Д.Конаева и К.Чыбынтаевой