2017 жылғы мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға, мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 20 желтоқсандағы № 586 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 19 қаңтарда № 4834 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 21 ақпандағы № 69 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы әкімдігінің 21.02.2018 № 69 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Үржар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2017 жылғы мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға, мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Үржар ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 19 қаңтардағы № 20 "Үржар ауданы бойынша 2016 жылғы мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға, мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылғы 17 ақпандағы № 4408 болып тіркелген, 2016 жылғы 29 ақпандағы № 34-35 "Уақыт тынысы/Пульс времени" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С.Садвакасовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы Қ. Сеитқанов
Үржар ауданының әкімдігінің

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размеров подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год
Постановление акимата Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 20 декабря 2016 года № 586. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 19 января 2017 года № 4834. Утратило силу - постановлением акимата Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 21 февраля 2018 года № 69
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 21.02.2018 № 69 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казакстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", статьи 27 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Урджарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размеров подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Урджарского района 19 января 2016 года № 20 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размеров подушевого финансирования и родительской платы по Урджарскому району на 2016 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4408 от 17 февраля 2016 года, опубликовано в газете "Уакыт тынысы/Пульс времени" от 29 февраля 2016 года № 34-35).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района С.Садвакасова.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющии обязанности
акима района К. Сеитканов
Приложение к постановлению
акимата Урджарского района от

"20" желтоқсан 2016 жылғы
№ 586 қаулысына қосымша
2017 жылғы мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға, мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Бір айда бір тәрбиеленушінің жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері
Тәрбиеленушілер саны,адамдар
Бір айда бір тәрбиеленушілерге орташа шығынның құны, теңге
Бір тәрбиеленушінің айлық ата-ананың төлем ақы мөлшері,теңге
Балабақшалар
Мектеп-бақша
Балабақшалар
Мектеп-бақша
Балабақшалар
Мектеп-бақша
Балабақшалар
Мектеп-бақша

"20" декабря 2016 года
№ 586
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размеров подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год
Размер подушевного финансирования на одного воспитанника в месяц, тенге
Количество воспитанников, человек
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц, тенге
Размер родительской платы на одного воспитанника в месяц, тенге
Детские сады
Школа-сад
Детские сады
Школа-сад
Детские сады
Школа-сад
Детские сады
Школа-сад