2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 26 қыркүйектегі № 218 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 4 қарашада № 4731 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 14 сәуірдегі № 97 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданы әкімдігінің 14.04.2017 № 97 қаулысымен (алғашқы ресми басылып шығарылған күнен кейін он күнтізбелік күн өткенен кейін күшіне енеді).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабы 4 тармағы 8-1) тармақшасына сәйкес, Шемонаиха ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес 20 мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.
2. Осы қаулы бірінші ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткеннен кейін әрекетке енгізіледі.
Шемонаиха ауданының әкімі А. Тоқтаров
Шемонаиха ауданы әкімдігінің
қаулысына қосымша

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размеров подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год
Постановление акимата Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области от 26 сентября 2016 года № 218. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 4 ноября 2016 года № 4731. Утратило силу - постановлением акимата Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области от 14 апреля 2017 года № 97
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области от 14.04.2017 № 97 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Шемонаихинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размеры подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Шемонаихинского района А. Токтаров
Приложение к постановлению
акимата Шемонаихинского

"26" қыркүйек 2016 ж.
№ 218
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, 2016 жылға арналған жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Айына бір тәрбиеленушіге шаққандағы қаржыландыру мөлшері, теңге
Тәрбиеленушілердің саны, адам
Айына бір тәрбиеленушіге кететін орташа шығыс, теңге
Айына ата-ананың ақы төлеу мөлшері, теңге
Балабақшалар, бөбекжайлар
Шағын-орталықтары
республикалық бюджет
жергілікті бюджет
республикалық бюджет
жергілікті бюджет
Балабақшалар, бөбекжайлар
Шағын-орталықтары
Балабақшалар, бөбекжайлар
Шағын-орталықтары

района "26" сентября 2016 г.
№ 218
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размеры подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год
Размер подушевого финансирования на одного воспитанника в месяц, тенге
Количество воспитанников, человек
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц, тенге
Размер родительской платы в месяц, тенге
Детские сады, ясли
Мини-центры
республиканский бюджет
местный бюджет
республиканский бюджет
местный бюджет
Детские сады, ясли
Мини-центры
Детские сады, ясли
Мини-центры