Батыс Қазақстан облысының жалпыға ортақ пайдаланылатын облыстық маңызы бар автомобиль жолдарының атаулары мен индекстерін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 26 қаңтардағы № 23 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 3 наурызда № 4287 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Автомобиль жолдары туралы" 2001 жылғы 17 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңдарын басшылыққа ала отырып, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Батыс Қазақстан облысының жалпыға ортақ пайдаланылатын облыстық маңызы бар автомобиль жолдарының атаулары мен индекстері бекітілсін.
2. "Батыс Қазақстан облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесі (М. Ғ. Қуаншалиев) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Батыс Қазақстан облысы әкімінің орынбасары Н. Т. Төреғалиевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Ноғаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
министрлігі Автомобиль
жолдары комитетінің төрағасы
__________ М. Пішембаев
2016 жылғы 5 ақпан
2016 жылғы 26 қаңтардағы № 23
Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің қаулысымен
бекітілген
Батыс Қазақстан облысының жалпыға ортақ пайдаланылатын облыстық
маңызы бар автомобиль жолдарының атаулары мен индекстері
№
Автомобиль
жолдарының
индекстері
Автомобиль жолдарының атаулары
1
КL-1

Об утверждении наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования областного значения Западно-Казахстанской области
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 26 января 2016 года № 23. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 3 марта 2016 года № 4287
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах" акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования областного значения Западно-Казахстанской области.
2. Государственному учреждению "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог Западно-Казахстанской области" (Куаншалиев М. Г.) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Западно-Казахстанской области Н. Т. Турегалиева.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким области Н. Ногаев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель
Комитета автомобильных дорог
Министерства по инвестициям
и развитию Республики Казахстан
______________ М. Пшембаев
5 февраль 2016 года
Утверждены
постановлением акимата
Западно-Казахстанской области
от 26 января 2016 года № 23
Наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования
областного значения Западно-Казахстанской области
№
Индексы
автомобильных
дорог
Наименования автомобильных дорог
1
КL-1