Субсидияланатын тыңайтқыштар түрлерінің тізбесін және субсидиялардың шекті нормаларын бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 7 шілдедегі № 204 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 21 шілдеде № 4483 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 28 сәуірдегі № 114 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 28.04.2017 № 114 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңын басшылыққа ала отырып, "Тыңайтқыштардың құнын (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 6 сәуірдегі №4-4/305 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2016 жылғы 8 сәуірдегі №166 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №13761 болып тіркелген) сәйкес Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Субсидияланатын тыңайтқыштар түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмына, литріне) арналған субсидиялардың шекті нормалары бекітілсін.

Об утверждении Перечня субсидируемых видов удобрений и предельных норм субсидий
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 7 июля 2016 года № 204. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 21 июля 2016 года № 4483. Утратило силу постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 28 апреля 2017 года № 114
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 28.04.2017 № 114 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Руководствуясь Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", в соответствии с приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 8 апреля 2016 года №166 "О внесении изменения в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 6 апреля 2015 года №4-4/305 "Об утверждении Правил субсидирования стоимости удобрений (за исключением органических)" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №13761) акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить Перечень субсидируемых видов удобрений и предельные нормы субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений согласно приложению к настоящему постановлению.

2. "Батыс Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі, аудандар мен Орал қаласының әкімдері осы қаулыны іске асыру бойынша қажетті шараларды алсын.
3. "Батыс Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (М.К. Оңғарбеков) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Западно-Казахстанской области", акимам районов и города Уральска принять необходимые меры по реализацию данного постановления.
3. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Западно-Казахстанской области" (Унгарбеков М.К.) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.

4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары А.К. Өтеғұловқа жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А.Көлгінов
2016 жылғы 7 шілдедегі № 204
Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің қаулысына қосымша
Субсидияланатын тыңайтқыштар түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмына, литріне) арналған субсидиялардың шекті нормалары
№ р/с
Субсидияланатын тыңайтқыштар түрлерінің тізбесі
Өлшем бірлігі
Бір бірліктің құнын арзандату пайызы
Бір бірлікке арналған субсидия нормасы, теңге
Отандық өндіріс тыңайтқыштары
1

4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Утегулова А.К.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким области А.Кульгинов
Приложение
к постановлению акимата
Западно-Казахстанской области
от 7 июля 2016 года № 204
Перечень субсидируемых видов удобрений и предельные нормы субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений
№ п/п
Перечень субсидируемых видов удобрений
Единица измерения
Процент удешевления стоимости одной единицы
Норма субсидий на одну единицу, тенге
Удобрения отечественного производства
1