Орал қалалық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 40-3 "2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2016 жылғы 25 қаңтардағы № 42-3 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 27 қаңтарда № 4247 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2017 жылғы 10 наурыздағы № 10-7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 10.03.2017 № 10-7 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Орал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Орал қалалық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 40-3 "2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4194 тіркелген, 2016 жылғы 7 қаңтарда "Жайық-үні" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға арналған бюджет мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 21 956 314 мың теңге:
салықтық түсімдер – 13 834 740 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 173 941 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 084 504 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 863 129 мың теңге;
2) шығындар – 20 290 320 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 1 665 994 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – -1 665 994 мың теңге:
қарыздар түсімі – 173 979 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1 839 973 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.";
9-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"9. 2016 жылға арналған қалалық бюджет шығынында 1 839 973 мың теңге сомасында жергілікті атқарушы органының борышын өтеу қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Уральского городского маслихата от 24 декабря 2015 года № 40-3 "О городском бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 25 января 2016 года № 42-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 27 января 2016 года № 4247. Утратило силу решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 10 марта 2017 года № 10-7
Сноска. Утратило силу решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 10.03.2017 № 10-7 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уральского городского маслихата от 24 декабря 2015 года № 40-3 "О городском бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4194, опубликованное 6 января 2016 года в газете "Пульс города") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 21 956 314 тысячи тенге:
налоговые поступления – 13 834 740 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 173 941 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 084 504 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 5 863 129 тысяч тенге;
2) затраты – 20 290 320 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 1 665 994 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – - 1 665 994 тысячи тенге:
поступления займов – 173 979 тысяч тенге;
погашение займов – 1 839 973 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Учесть, что в расходах городского бюджета на 2016 год предусмотрено погашение долга местного исполнительного органа в сумме 1 839 973 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.