Ақжайық ауданы Сарытоғай ауылдық округі Жанама ауылының аумағындағы "Заңтөбе" бөлігіне шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Сарытоғай ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 5 сәуірдегі № 1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 7 сәуірде № 4324 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Сарытоғай ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 2 желтоқсандағы № 10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Сарытоғай ауылдық округі әкімінің 02.12.2016 № 10 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Тақырыпқа орыс тілінде өзгеріс енгізілді, мемлекеттік тілде мәтін - өзгертілмейді Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Сарытоғай ауылдық округі әкімдігінің 20.07.2016 № 5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңдарына сәйкес, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Ақжайық аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2016 жылғы 1 сәуірдегі № 144 ұсынысы негізінде және ұсақ малдың бруцеллез ауруынан сауықтыру мақсатында, Сарытоғай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Сарытоғай ауылдық округі әкімдігінің 20.07.2016 № 5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
1. Ақжайық ауданы Сарытоғай ауылдық округі Жанама ауылының аумағындағы "Заңтөбе" бөлігінің ұсақ малында бруцеллез ауруы пайда болуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
Ескерту. 1-тармаққа орыс тілінде өзгеріс енгізілді, мемлекеттік тілде мәтін - өзгертілмейді Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Сарытоғай ауылдық округі әкімдігінің 20.07.2016 № 5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
2. "Ақжайық ауданының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі қолданыстағы заңнамаларға сәйкес осы шешімнен туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Сарытоғай ауылдық округі әкімі аппаратының жетекші маманы (С. Гайсин) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

Об установлении ограничительных мероприятий на территории части "Заңтөбе" села Жанама Сарытогайского сельского округа Акжаикского района
Решение акима Сарытогайского сельского округа Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 5 апреля 2016 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 7 апреля 2016 года № 4324. Утратило силу решением акима Сартогайского сельского округа Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 2 декабря 2016 года № 10
Сноска. Утратило силу решением акима Сартогайского сельского округа Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 02.12.2016 № 10 (вводится в действие после дня первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок решения - в редакции решения акимата Сартогайского сельского округа Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 20.07.2016 № 5 (вводится в действие после дня первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждения "Акжаикская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 1 апреля 2016 года № 144 и в целях оздоровления мелкого рогатого скота от болезней бруцеллез, аким Сартогайского сельского округа РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула - в редакции решения акимата Сартогайского сельского округа Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 20.07.2016 № 5 (вводится в действие после дня первого официального опубликования).
1. Установить ограничительные мероприятия, в связи с возникновением заболевания бруцеллеза мелкого рогатого скота на территории части "Заңтөбе" села Жанама Сартогайского сельского округа Акжаикского района.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения акимата Сартогайского сельского округа Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 20.07.2016 № 5 (вводится в действие после дня первого официального опубликования).
2. Государственному учреждению "Отдел ветеринарии Акжаикского района" принять необходимые меры, вытекающие из настоящего решения в соответствие с действующим законодательством.
3. Ведущему специалисту аппарата акима Сартогайского сельского округа (Гайсин С.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.

Ескерту. 3-тармаққа орыс тілінде өзгеріс енгізілді, мемлекеттік тілде мәтін - өзгертілмейді Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Сарытоғай ауылдық округі әкімдігінің 20.07.2016 № 5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Сарытоғай ауылдық округі әкімдігінің 20.07.2016 № 5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
Сарытоғай ауылдық округінің әкімі А. Әлжан

Сноска. Пункт 3 - в редакции решения акимата Сартогайского сельского округа Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 20.07.2016 № 5 (вводится в действие после дня первого официального опубликования).
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Сноска. В пункт 5 внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не меняется решением акимата Сартогайского сельского округа Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 20.07.2016 № 5 (вводится в действие после дня первого официального опубликования).
Аким Сарытогайского сельского округа А. Әлжан