Бөрлі ауданы бойынша 2016 жылға нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 28 қаңтардағы № 42 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 24 ақпанда № 4268 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 9 қарашадағы № 785 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әкімдігінің 09.11.2016 № 785 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, еңбек рыногындағы жағдай мен бюджет қаражатына қарай аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Бөрлі ауданы бойынша 2016 жылға нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесі белгіленсін.
2. "Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі қолданыстағы заңнамаларға сәйкес осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Бөрлі ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 16 ақпандағы № 100 "2015 жылға нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3838 тіркелген, 2015 жылы 19 наурызда "Бөрлі жаршысы – Бурлинские вести" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. Аудан әкімі аппаратының мемлекеттік-құқықтық жұмысы бөлімінің басшысы (А. Дарисов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А. Сафималиевке жүктелсін.
6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Тусупкалиев
2016 жылғы 28 қаңтардағы № 42
Бөрлі ауданы әкімдігінің
қаулысына
қосымша
Бөрлі ауданы бойынша 2016 жылға нысаналы топтарға жататын
адамдардың қосымша тізбесі
1. Жұмыспен қамту жөніндегі уәкілетті органның жолдамасы бойынша кәсіби білім алған жұмыссыздар;

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам по Бурлинскому району на 2016 год
Постановление акимата Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 28 января 2016 года № 42. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 24 февраля 2016 года № 4268. Утратило силу постановлением акимата Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 9 ноября 2016 года № 785
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 09.11.2016 № 785 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", исходя из ситуации на рынке труда и бюджетных средств акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам по Бурлинскому району на 2016 год согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Бурлинского района Западно-Казахстанской области" принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления в соответствии с действующим законодательством.
3. Признать утратившим силу постановление акимата Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 16 февраля 2015 года № 100 "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам на 2015 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3838, опубликованное 19 марта 2015 года в газете "Бөрлі жаршысы – Бурлинские вести").
4. Руководителю отдела государственно-правовой работы аппарата акима района (А. Дарисов) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
5. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района А. Сафималиева.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района М. Тусупкалиев
Приложение
к постановлению акимата
Бурлинского района
от 28 января 2016 года № 42
Дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам
по Бурлинскому району на 2016 год
1. Безработные, получившие профессиональное образование по направлению уполномоченного органа занятости;

2. Бір жылдан астам жұмыс істемеген адамдар;
3. 50 жастан асқан жұмыссыз азаматтар;
4. Жоғары оқу орындарының және техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының студенттері жазғы демалыс кезеңінде.

2. Лица, не работавшие более одного года;
3. Безработные граждане старше 50 лет;
4. Студенты высших учебных заведений и организации технического и профессионального образования на период летних каникул.