Бөрлі ауданы Ақсай қаласы Қызылтал және Аралтал ауылдарының кейбір көшелерін қайта атау туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 25 ақпандағы № 148 және Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 25 ақпандағы № 34-5 бірлескен қаулысы мен шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 28 наурызда № 4304 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі туралы", 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңдарына сәйкес, Қызылтал, Аралтал ауылдары халқының пікірін ескере отырып және Батыс Қазақстан облыстық ономастикалық комиссиясының қорытындысы негізінде, Бөрлі ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Бөрлі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсай қаласының мынадай көшелері қайта аталсын:
1) Қызылтал ауылы бойынша:
"Бөрлі" көшесі – "Әбілқайыр хан" көшесі;
"Ақбұлақ" көшесі – "Кенесары хан" көшесі;
"Миргород" көшесі – "Бейбарыс сұлтан" көшесі;
"Новая" көшесі – "Керемет" көшесі;
"Амангелді" көшесі – "Байбарақ батыр" көшесі;
"Шыңғырлау" көшесі – "Абдолла Жұмағалиев" көшесі;
2) Аралтал ауылы бойынша:
"Луговая" көшесі – "Игілік" көшесі;
"Шыңғырлау" көшесі – "Бірлік" көшесі;
"Құрылыс" көшесі – "Мейрам" көшесі.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Б. Б. Мукашева) осы қаулы мен шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы және шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бөрлі ауданы әкімінің
міндетін атқарушы
А. С. Сафималиев
Сессия төрағасы К. Т. Ермекбаев
Мәслихат хатшысы А. А. Куликешев

О переименовании некоторых улиц сел Кызылтал и Аралтал города Аксай Бурлинского района
Совместное постановление акимата Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 25 февраля 2016 года № 148 и решение Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25 февраля 2016 года № 34-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 28 марта 2016 года № 4304
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения сел Кызылтал, Аралтал и на основании заключения Западно-Казахстанской областной ономастической комиссии акимат Бурлинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Бурлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы города Аксай:
1) по селу Кызылтал:
улица "Бөрлі" – улица "Әбілқайыр хан";
улица "Ақбұлақ" – улица "Кенесары хан";
улица "Миргород" – улица "Бейбарыс сұлтан";
улица "Новая" – улица "Керемет";
улица "Амангелді" – улица "Байбарақ батыр";
улица "Шыңғырлау" – улица "Абдолла Жұмағалиев";
2) по селу Аралтал:
улица "Луговая" – улица "Игілік";
улица "Шыңғырлау" – улица "Бірлік";
улица "Құрылыс" – улица "Мейрам".
2. Руководителю аппарата районного маслихата (Б. Б. Мукашева) обеспечить государственную регистрацию данного постановления и решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Настоящее постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Бурлинского района
А. С. Сафималиев
Председатель сессии К. Т. Ермекбаев
Секретарь Бурлинского
районного маслихата
А. А. Куликешев