Бөрлі аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 32-3 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 сәуірдегі № 2-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 12 мамырда № 4399 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 қаңтардағы № 12-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 26.01.2017 № 12-5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Бөрлі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бөрлі аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы №32-3 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4237 тіркелген, 2016 жылғы 26 қаңтарда "Бөрлі жаршысы-Бурлинские вести" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2016 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 9 180 090 мың теңге:
салықтық түсімдер – 6 178 616 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 69 888 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 912 804 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 018 782 мың теңге;
2) шығындар 8 772 731 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 679 768 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 703 176 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 23 408 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -272 409 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 272 409 мың теңге:
қарыздар түсімі – 703 176 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 934 481 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 503 714 мың теңге.";
4- тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің және кредиттердің жалпы сомасы 1 349 803 мың теңге көлемінде ескерілсін, соның ішінде:

О внесении изменений и дополнения в решение Бурлинского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 32-3 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 21 апреля 2016 года № 2-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 12 мая 2016 года № 4399. Утратило силу решением Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 26 января 2017 года № 12-5
Сноска. Утратило силу решением Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 26.01.2017 № 12-5 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Бурлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурлинского районного маслихата от 23 декабря 2015 года №32-3 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4237, опубликованное 26 января 2016 года в газете "Бөрлі жаршысы-Бурлинские вести") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 180 090 тысяч тенге:
налоговые поступления – 6 178 616 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 69 888 тысяч тенге;
поступления о т продажи основного капитала – 912 804 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 2 018 782 тысячи тенге;
2) затраты – 8 772 731 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 679 768 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 703 176 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 23 408 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 272 409 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 272 409 тысяч тенге:
поступление займов – 703 176 тысяч тенге;
погашение займов – 934 481 тысяча тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 503 714 тысячи тенге.";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Учесть в районном бюджете на 2016 год поступление целевых трансфертов и кредитов из республиканского бюджета в общей сумме 1 349 803 тысячи тенге, в том числе:

азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға – 1 428 мың теңге;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 78 100 мың теңге;
арнайы әлеуметтік қызмет көрсетудің стандарттарын енгізуге – 20 381 мың теңге;
жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сондай –ақ оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге – 1 027 017 мың теңге;
әкімшілік мемлекеттік қызметшілердің еңбекақысының деңгейін арттыруға – 71 000 мың теңге;
экономикалық тұрақтылықты қамтамасыз етуге – 92 088 мың теңге;
агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға – 5 704 мың теңге;
жергілікті атқарушы органдарға әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттерге – 54 085 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 4-1 тармақпен толықтырылсын:
"4-1. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінген нысаналы трансферттер мен кредиттердің жалпы сомасы 1 278 308 мың теңге көлемінде қарастырылғаны ескерілсін:
инженерлік – коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға – 629 217 мың теңге;
жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкциялауға және құрылыс үшін– 649 091 мың теңге.";
5- тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 93 847 мың теңге көлемінде ескерілсін:
балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсетуге – 15 010 мың теңге;
патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) күтіп-бағуға – 11 074 мың теңге;
білім беру мекемелерінде бейнебақылау жүйесін орнатуға – 1 600 мың теңге;
жалпы білім беретін мектептер мен колледждерге компьютер сатып алуға – 8 832 мың теңге;
балалар мен жасөспірімдерге қосымша білім беруге – 37 331 мың теңге;
аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын ағымдағы жөндеуге және күтіп ұстауға – 20 000 мың теңге.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Б.Б.Мұқашева) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Н.Шиганакова
Мәслихат хатшысы А.Куликешев
Бөрлі аудандық мәслихатының
2016 жылғы 21 сәуірдегі
№2-1 шешіміне қосымша
Бөрлі аудандық мәслихатының
2015 жылғы 23 желтоқсандағы
№32-3 шешіміне 1-қосымша
2016 жылға арналған аудан аудандық бюджет
мың. теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы

на содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния – 1 428 тысяч тенге;
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 78 100 тысяч тенге;
на введение стандартов оказания специальных социальных услуг – 20 381 тысяча тенге;
переход на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам– 1 027 017 тысяч тенге;
на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих – 71 000 тысяча тенге;
на обеспечение экономической стабильности – 92 088 тысяч тенге;
на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса – 5 704 тысячи тенге;
на бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов – 54 085 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Учесть в районном бюджете на 2016 год поступление целевых трансфертов и кредитов из Национального фонда Республики Казахстан в общей сумме 1 278 308 тысяч тенге:
на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 629 217 тысяч тенге;
на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения – 649 091 тысяча тенге.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Учесть в районном бюджете на 2016 год поступление целевых трансфертов из областного бюджета в общей сумме 93 847 тысяч тенге:
на обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению – 15 010 тысяч тенге;
на содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям – 11 074 тысячи тенге;
на установку систем видеонаблюдения в учреждениях образования – 1 600 тысяч тенге;
на приобретение компьютеров для общеобразовательных школ и колледжей – 8 832 тысячи тенге;
на дополнительное образование для детей и юношества – 37 331 тысяча тенге;
на текущий ремонт и содержания автомобильных дорог районного значения – 20 000 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (Б.Б.Мукашева) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Н.Шиганакова
Секретарь маслихата А.Куликешев
Приложение
к решению Бурлинского
районного маслихата
от 21 апреля 2016 года №2-1
Приложение 1
к решению Бурлинского
районного маслихата
от 23 декабря 2015 года №32-3
Районный бюджет на 2016 год
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование