2016 жылға Жәнібек ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 22 сәуірдегі № 70 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 24 мамырда № 4427 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 10 наурыздағы № 37 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы әкімдігінің 10.03.2017 № 37 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңдарына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес 2016 жылға Жәнібек ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.
2. Жәнібек ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 12 наурыздағы № 67 "2015 жылға Жәнібек ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" және 2015 жылғы 10 тамыздағы № 224 "Жәнібек ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 12 наурыздағы "2015 жылға Жәнібек ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" № 67 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3878 және № 4032 тіркелген, 2015 жылғы 17 сәуірдегі № 16 (7981), 2 қазандағы № 40 (8005) "Шұғыла" газеттерінде жарияланған) қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
3. Жәнібек ауданы әкімі аппаратының басшысы (Ж. Абдолов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б. Меңешовқа жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Мұқаев
Жәнібек ауданы
әкімдігінің
2016 жылғы 22 сәуірдегі
№ 70 қаулысына
қосымша
2016 жылға Жәнібек ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға
мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы
қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
№
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдары
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Ай сайын тәрбиеленушіге мемлекеттік білім беру тапсырысы (теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдарда қаржыландырудың жан басына шаққанда бір айдағы мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдар ата-ананың 1 айдағы ақы төлеу мөлшері (теңге)
Балабақшалар (жергілікті бюджет)
1
Жасқайрат ауылы
Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны "Ақбота" балабақшасы
37
33855
33855
3182
2
Борсы ауылы
Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны "Балапан" балабақшасы
25
46386
46386
3182
3
Ақоба ауылы
Балабақша "Балауса" аудандық білім беру бөлімінің мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
45
27700
27700
3182
4
Қамысты ауылы
Балабақша "Балбұлақ" Жәнібек аудандық білім беру бөлімінің мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
35
42183
42183
3182
5
Жәнібек ауылы
Жәнібек аудандық білім беру бөлімінің "Балдәурен" сәби – балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год по Жанибекскому району
Постановление акимата Жанибекского района Западно-Казахстанской области от 22 апреля 2016 года № 70. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 24 мая 2016 года № 4427. Утратило силу постановлением акимата Жанибекского района Западно-Казахстанской области от 10 марта 2017 года № 37
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жанибекского района Западно-Казахстанской области от 10.03.2017 № 37 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", и от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год согласно приложению.
2. Признать утратившим силу постановлении акимата Жанибекского района от 12 марта 2015 года № 67 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевного финансирования и родительской платы на 2015 год по Жанибекскому району" и 10 августа 2015 года № 224 "О внесении дополнений в постановление акимата Жанибекского района № 67 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год по Жанибекскому району" от 12 марта 2015 года" (зарегистрированные в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3878 и № 4032 опубликованных 17 апреля 2015 года № 16 (7981) 2 октября 2015 года № 40 (8005) в газете "Шұғыла").
3. Руководителю аппарата акима Жанибекского района (Абдолов Ж.) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Б. Менешова.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района М. Мукаев
Приложение
к постановлению акимата
Жанибекского района
от 22 апреля 2016 года № 70
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение,
размер подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год
по Жанибекскому району
№
Административно территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименование организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Государственный образовательный заказ на 1 воспитанника в месяц (тенге)
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях в месяц (тенге)
Размер родительской оплаты в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Детский сад (местный бюджет)
1
село Жаскайрат
Государственное коммунальное казенное предприятие детский сад "Акбота"
37
33855
33855
3182
2
село Борсы
Государственное коммунальное казенное предприятие детский сад "Балапан"
25
46386
46386
3182
3
село Акоба
Государственное коммунальное казенное предприятие детский сад "Балауса" Жанибекского районного отдела образования
45
27700
27700
3182
4
село Камысты
Государственное коммунальное казенное предприятие Детский сад "Балбұлақ" Жанибекского районного отдела образования
35
42183
42183
3182
5
село Жанибек
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли – сад "Балдәурен" Жанибекского районного отдела образования