Зеленов ауданы бойынша 2016 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы
Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 10 ақпандағы № 92 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 1 наурызда № 4276 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 5 тамыздағы № 577 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданы әкімдігінің 05.08.2016 № 577 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Зеленов ауданы бойынша 2016 жылға арналған қоғамдық жұмыстар жұмыссыздарға әдейі арналған уақытша жұмыс орындарын ашу жолымен ұйымдастырылсын.
2. Қоса беріліп отырған Зеленов ауданы бойынша 2016 жылға қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбекақысының мөлшерi және оларды қаржыландандырудың көздерi бекiтiлсiн және қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс айқындалсын.
3. Зеленов ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 8 қаңтардағы № 4 "Зеленов ауданы бойынша 2015 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3803 тіркелген, 2015 жылғы 13 ақпанда "Ауыл тынысы" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. Аудан әкімі аппаратының басшысы (М. Залмұқанов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары А.Досжановқа жүктелсiн.
6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі К.Жақыпов
2016 жылғы 10 ақпандағы № 92
Зеленов ауданы әкімдігінің
қаулысымен бекітілген
Зеленов ауданы бойынша 2016 жылға арналған қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбекақысының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс
Қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбелері
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Қоғамдық жұмыстардың көлемi
Қоғамдық жұмыстардың нақты жағдайлары
Қатысушылардың еңбекақысының мөлшерi
Қаржыландыру көздерi
Қоғамдық жұмыстарға сұраныс
Қоғамдық жұмыстарға ұсыныс
1
"Переметный ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Елді – мекендерді санитарлық тазалау және абаттандыру жұмыстарына қатысу

Об организации и финансировании общественных работ по Зеленовскому району на 2016 год
Постановление акимата Зеленовского района Западно-Казахстанской области от 10 февраля 2016 года № 92. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 1 марта 2016 года № 4276. Утратило силу постановлением акимата Зеленовского района Западно-Казахстанской области 5 августа 2016 года № 577
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Зеленовского района Западно-Казахстанской области 05.08.2016 № 577.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы по Зеленовскому району на 2016 год, путем создания временных рабочих мест предназначенных специально для безработных.
2. Утвердить прилагаемый перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования и определить спрос и предложения на общественные работы по Зеленовскому району на 2016 год.
3. Признать утратившим силу постановление акимата Зеленовского района от 8 января 2015 года № 4 "Об организации и финансировании общественных работ в 2015 году по Зеленовскому району" (зарегистрированное в Реестре государственное регистрации нормативных правовых актов № 3803, опубликованное 13 февраля 2015 года в газете "Ауыл тынысы").
4. Руководителю аппарата акима района (Залмуканов М.) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
5. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Досжанова А.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким района К.Жакупов
Утверждено
постановлением акимата
Зеленовского района
от 10 февраля 2016 года № 92
Перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, спрос и предложение на общественные работы по Зеленовскому району на 2016 год
Перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы
Виды общественных работ
Объемы общественных работ
Конкретные условия общественных работ
Размеры оплаты труда участников
Источники их финансирования
Спрос на общественные работы
Предложение на общественные работы
1
Государственное учреждение "Аппарат акима Переметнинского сельского округа"
оказание помощи в благоустройстве и санитарной очистке территории населенных пунктов

2,5 мың шаршы метрден кем емес
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес тынығуға және тамақтануға арналған үзіліспен
Еңбек шартының негiзiнде, "2016-2018 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының қолданыстағы Заңымен белгіленген ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
240
240
2
"Зеленов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Елді – мекендерді санитарлық тазалау және абаттандыру, жұмыстарға көмек көрсету
1,5 мың шаршы метрден кем емес
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес тынығуға және тамақтануға арналған үзіліспен

не менее 2,5 тысяч квадратных метров
Не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, перерывом для отдыха и приема пищи не менее одного часа
На основании трудового договора, не ниже минимальной заработной платы установленной действующим Законом Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2016 – 2018 годы"
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
240
240
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Зеленовского сельского округа"
оказание помощи в благоустройстве и санитарной очистке территории населенных пунктов
не менее 1,5 тысяч квадратных метров
Не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, перерывом для отдыха и приема пищи не менее одного часа