2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 9-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 13 қаңтарда № 4661 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 14 ақпандағы № 19-1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 14.02.2018 № 19-1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Теректі аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2017 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 7 175 369 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 113 207 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 21 660 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 20 497 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6 020 005 мың теңге;
2) шығындар – 7 439 934 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 151 490 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 187 193 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 35 703 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -416 055 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 416 055 мың теңге:
қарыздар түсімі – 187 193 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 35 703 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 264 565 теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 17.10.2017 № 15-1 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі); өзгерістер енгізілді - 13.12.2017 № 17-1 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2017 жылға арналған аудандық бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 29 қарашадағы "2017-2019 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңына, облыстық мәслихаттың 2016 жылғы 9 желтоқсандағы №8-2 "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4628 тіркелген) және осы шешімнің 4, 5, 6, 7-тармақтарына сәйкес қалыптастырылады.

О районном бюджете на 2017-2019 годы
Решение Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 23 декабря 2016 года № 9-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 13 января 2016 года № 4661. Утратило силу решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 14 февраля 2018 года № 19-1
Сноска. Утратило силу решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 14.02.2018 № 19-1 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Теректинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 175 369 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 113 207 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 21 660 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 20 497 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 020 005 тысяч тенге;
2) затраты – 7 439 934 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 151 490 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 187 193 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 35 703 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -416 055 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 416 055 тысяч тенге:
поступление займов – 187 193 тысячи тенге;
погашение займов – 35 703 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 264 565 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 17.10.2017 № 15-1 (вводится в действие с 01.01.2017); с изменениями, внесенным решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13.12.2017 № 17-1 (вводится в действие с 01.01.2017).
2. Поступления в районный бюджет на 2017 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан от 29 ноября 2016 года "О республиканском бюджете на 2017-2019 годы", решением областного маслихата от 9 декабря 2016 года №8-2 "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4628) и согласно пунктам 4, 5, 6, 7 настоящего решения.

3. Қазақстан Республикасының "2017-2019 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының 7 бабы мәліметке және басшылыққа алынсын.
4. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте жоғары тұрған бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің және кредиттердің түсуі ескерілсін:
1) республикалық бюджеттен жалпы сомасы 783 259 мың теңге:
мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайту – 5 250 мың теңге;
ымдау тілі маманының қызмет көрсетуіне – 220 мың теңге;
"Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге – 12 251 мың теңге;
жалақыны ішінара субсидиялауға – 6 588 мың теңге;
жастар практикасына – 14 295 мың теңге;
оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге – 1 270 мың теңге;
мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілері мен сілтегіштерін орнатуға – 110 мың теңге;
Жаңа Өмір ауылындағы толық жоспарлау жобасы электрмен жабдықтау желісінің құрылысына – 70 573 мың теңге;
Новопавловка ауылындағы су құбырын қайта құруға – 162 722 мың теңге;
Ақжайық ауылындағы су құбырын қайта құруға – 182 381 мың теңге;
Аңқата ауылындағы су құбырын қайта құруға – 140 406 мың теңге;
әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін мамандарға берілетін бюджеттік кредиттер – 187 193 мың теңге;
2) облыстық бюджеттен жалпы сомасы 1 148 262 мың теңге:
үштілді білім беруді дамыту Жол картасын іске асыру мақсатында тілдік курстарда мұғалімдердің біліктілігін арттыруға – 38 123 мың теңге;
мектепке дейінгі ұйымдарға жаңа оқу бағдарламаларының енуіне және 1, 2, 5, 7 сыныптарға жаңа оқулықтар шығуына байланысты оқулықтар сатып алуға – 133 455 мың теңге;
Жаңа Өмір ауылындағы толық жоспарлау жобасы электрмен жабдықтау желісінің құрылысына – 24 508 мың теңге;
Ақсуат ауылының су құбырын қайта құруға – 145 793 мың теңге;
Сарыөмір ауылындағы 62 үйге су құбырының құрылысына – 26 214 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Сарыөмір ауылы Х.Есенжанов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі ғимаратын күрделі жөндеу – 153 289 мың теңге;
кәсіптік оқытуға жіберілгендердің оқуын аяқтауға – 1 889 мың теңге;
мобильді орталықтардағы оқуды қосқандағы еңбек нарығында сұранысқа ие кәсіптер мен дағдылар бойынша жұмысшы кадрларды қысқа мерзімді кәсіптік оқу (Нәтижелі жұмыспен қамту бағдарламасы бойынша) – 38 393 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданының Федоровка ауылындағы жалға берілетін он алты тұрғын үйдің құрылысы – 113 913 мың теңге;

3. Принять к сведению и руководству статью 7 Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2017-2019 годы".
4. Учесть в районном бюджете на 2017 год поступление целевых трансфертов и кредитов из вышестоящего бюджета:
1) из республиканского бюджета в общей сумме 783 259 тысяч тенге:
на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами – 5 250 тысяч тенге;
на оказание услуг специалиста жестового языка – 220 тысяч тенге;
на введение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу" - 12 251 тысяча тенге;
на частичное субсидирование заработной платы – 6 588 тысяч тенге;
на молодежную практику – 14 295 тысяч тенге;
на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника – 1 270 тысяч тенге;
на установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов – 110 тысяч тенге;
на строительство линии электроснабжения проекта детальной планировки в селе Жана Омир – 70 573 тысячи тенге;
на реконструкцию водопровода села Новопавловка – 162 722 тысячи тенге;
на реконструкцию водопровода села Акжаик – 182 381 тысяча тенге;
на реконструкцию водопровода села Анката – 140 406 тысяч тенге;
бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов – 187 193 тысячи тенге;
2) из областного бюджета в общей сумме 1 148 262 тысячи тенге:
в целях реализации Дорожной карты развития трехъязычного образования, на повышение квалификации учителей на языковых курсах – 38 123 тысячи тенге;
на приобретение учебников, в связи с введением новых образовательных программ в детских дошкольных организациях, выпуском новых учебников для 1, 2, 5, 7 классов – 133 455 тысяч тенге;
на строительство линии электроснабжения проекта детальной планировки в селе Жана Омир – 24 508 тысяч тенге;
на реконструкцию водопровода села Аксуат – 145 793 тысячи тенге;
на строительство водопровода к 62 домам в селе Сарыомир – 26 214 тысяч тенге;
капитальный ремонт здания общей средней общеобразовательной школы имени Х.Есенжанова села Сарыомир Теректинского района Западно-Казахстанской области – 153 289 тысяч тенге;
на завершение обучения направленных на профессиональное обучение – 1 889 тысяч тенге;
на краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям, включая обучение в мобильных центрах (По программе продуктивной занятости) – 38 393 тысячи тенге;
строительство шестнадцати арендных жилых домов в селе Федоровка Теректинского района Западно-Казахстанской области – 113 913 тысяч тенге;

"Робототехника" элективті курсын енгізу және робототехника жиынтығына қосымша элементтер алуға – 5 170 мың теңге;
оқушыларды сапалы ауыз сумен қамтамасыз етуге (диспенсерлер, бөтелкедегі су алуға, фантандар қондыруға) – 5 098 мың теңге;
"Е-Халық" жүйесін енгізуге – 1 112 мың теңге;
Теректі ауданы Федоровка ауылының Тәуелсіздік көшесі жолдарын күрделі жөндеу – 280 732 мың теңге;
"Подстепное – Федоровка - Ресей Федерациясының шекарасы" республикалық трассасынан бастап Алғабас станциясына дейін автожолды қайта жаңарту – 100 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданының елді мекендерін газбен жабдықтау жобалық сметалық құжаттаманы жасақтау – 22 863 мың теңге;
Новопавловка ауылындағы су құбырын қайта құруға – 40 681 мың теңге;
Ақжайық ауылындағы су құбырын қайта құруға – 45 596 мың теңге;
Аңқаты ауылындағы су құбырын қайта құруға – 35 102 мың теңге;
жастарды жұмыспен қамту үшін жастар практикасын ұйымдастыруға – 2 000 мың теңге;
эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге – 8 500 мың теңге;
мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілері мен сілтегіштерін орнатуға – 123 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Сарыөмір ауылы Х.Есенжанов атындағы жалпы орта білім беретін мектебінің материалдық-техникалық базасын нығайту – 25 608 мың теңге.
Ескерту. 4 тармаққа өзгерістер енгізілді - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 14.03.2017 № 10-1 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі); 09.06.2017 № 12-2 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі); 17.10.2017 № 15-1 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі); 13.12.2017 № 17-1 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
4-1. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте 86 843 мың теңге сомасындағы нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 4-1-тармақпен толықтырылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 14.03.2017 № 10-1 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін субвенция сомасы 4 275 677 мың теңге түсімдер көзделсін.
6. Жергілікті бюджеттердің теңгерімділігін қамтамасыз ету үшін 2017 жылдың кірістерін бөлу нормативі келесі кіші сыныптар кірістері бойынша белгіленсін:
1) жеке табыс салығы аудандық бюджетке 100% есепке алынады;
2) әлеуметтік салық аудандық бюджетке 100% есепке алынады.

для внедрения элективного курса "Робототехника" и на приобретение дополнительных элементов к комплекту робототехника – 5 170 тысяч тенге;
для обеспечения учащихся качественной питьевой водой (приобретение диспенсеров, бутилированной воды, установка фонтанчиков) – 5 098 тысяч тенге;
на внедрение системы "Е-Халық" - 1 112 тысяч тенге;
капитальный ремонт улицы Тәуелсіздік в селе Федоровка Теректинского района Западно-Казахстанской области – 280 732 тысячи тенге;
реконструкция автомобильной дороги от республиканской трассы "Подстепное – Федоровка - граница Российской Федерации" до станции Алгабас – 100 тысяч тенге;
разработка проектно-сметной документации "Газоснабжение населенных пунктов Теректинского района Западно-Казахстанской области" – 22 863 тысячи тенге;
на реконструкцию водопровода села Новопавловка – 40 681 тысяча тенге;
на реконструкцию водопровода села Акжаик – 45 596 тысяч тенге;
на реконструкцию водопровода села Анката – 35 102 тысячи тенге;
на организацию молодежной практики для обеспечения занятости молодҰжи – 2 000 тысяч тенге;
на проведение противоэпизоотических мероприятий – 8 500 тысяч тенге;
на установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов – 123 тысячи тенге;
на укрепление материально-технической базы общей средней общеобразовательной школы имени Х.Есенжанова села Сарыомир Теректинского района Западно-Казахстанской области – 25 608 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными решениями Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 14.03.2017 № 10-1 (вводится в действие с 01.01.2017); от 09.06.2017 № 12-2 (вводится в действие с 01.01.2017); от 17.10.2017 № 15-1 (вводится в действие с 01.01.2017); от 13.12.2017 № 17-1 (вводится в действие с 01.01.2017).
4-1. Учесть, что в районном бюджете на 2017 год предусмотрен возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов в сумме 86 843 тысячи тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-1 в соответствии с решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 14.03.2017 № 10-1 (вводится в действие с 01.01.2017).
5. Предусмотреть в районном бюджете на 2017 год поступление субвенции передаваемой из областного бюджета в сумме 4 275 677 тысяч тенге.
6. Установить на 2017 год норматив распределения доходов, для обеспечения сбалансированности местного бюджета, по следующим подклассам доходов:
1) индивидуальный подоходный налог зачисляется в районный бюджет 100%;
2) социальный налог зачисляется в районный бюджет 100%.

7. Жергілікті атқарушы органдарға қарасты мемлекеттік мекемелер ұсынатын қызметтер мен тауарларды өткізуден түсетін ақшалар Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі және Қазақстан Республикасының Үкіметі анықтаған тәртіпте пайдаланылады.
8. 2017 жылға арналған аудандық бюджеттен жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер көлемдері, жалпы сомасы 102 857 мың теңге, 4- қосымшаға сәйкес белгіленсін.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 13.12.2017 № 17-1 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. 2017 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органдарының резерві 25 692 мың теңге көлемінде бекітілсін.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 13.12.2017 № 17-1 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
9-1. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте бюджеттік кредиттерді өтеуге жалпы сомасы 35 703 мың теңге түсімдер көзделсін.
Ескерту. Шешім 9-1 - тармақпен толықтырылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 14.03.2017 № 10-1 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
9-2. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджетке бюджеттік кредиттерді өтеуге сомасы 35 703 мың теңге көзделсін.
Ескерту. Шешім 9-2 - тармақпен толықтырылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 14.03.2017 № 10-1 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап азаматтық қызметші болып табылатын және республикалық, жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын, ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшiлердiң айлықақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда 25% жоғары лауазымдық айлықақы мен тарифтік ставкалар белгіленсін.
11. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіп саласының мамандарына көтерме ақы және тұрғын үй сатып алу және салу үшін әлеуметтік көмек көзделсін.
12. 2017 жылға арналған жергілікті бюджетті атқару үдерісінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 5- қосымшаға сәйкес бекітілсін.

7. Деньги от реализации товаров и услуг, предоставляемых государственными учреждениями, подведомственными местным исполнительным органам, используются в порядке, определяемом Бюджетным кодексом Республики Казахстан и Правительством Республики Казахстан.
8. Установить на 2017 год размеры трансфертов, передаваемых из районного бюджета органам местного самоуправления, в общей сумме 102 857 тысяч тенге, согласно приложению 4.
Сноска. Пункт 8 - в редакции решения Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13.12.2017 № 17-1 (вводится в действие с 01.01.2017).
9. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2017 год в размере 25 692 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 9 - в редакции решения Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13.12.2017 № 17-1 (вводится в действие с 01.01.2017).
9-1. Предусмотреть в районном бюджете на 2017 год поступление сумм погашения бюджетных кредитов в общей сумме 35 703 тысячи тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 9-1 в соответствии с решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 14.03.2017 № 10-1 (вводится в действие с 01.01.2017).
9-2. Предусмотреть в районном бюджете на 2017 год погашение бюджетных кредитов в областной бюджет в сумме 35 703 тысячи тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 9-2 в соответствии с решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 14.03.2017 № 10-1 (вводится в действие с 01.01.2017).
10. Установить гражданским служащим здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, работающим в сельской местности, финансирующимся из республиканского и местных бюджетов, согласно перечню должностей специалистов определенных в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан повышение на 25% должностных окладов и тарифных ставок по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, с 1 января 2017 года.
11. Предусмотреть в районном бюджете на 2017 год предоставление подъемного пособия и социальной поддержки для приобретения или строительства жилья специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты.
12. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета на 2017 год, согласно приложению 5.

13. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (В. Мустивко) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
14. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М. Ибраев
Аудандық мәслихат хатшысы Ә. Нұрғалиев
Теректі аудандық мәслихатының

13. Руководителю аппарата районного маслихата (В. Мустивко) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
14. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии М. Ибраев
Секретарь районного маслихата А. Нургалиев
Приложение 1
к решению Теректинского
районного маслихата

18 682
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
31 561
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
11 963
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 963
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
154 558
1
Ауыл шаруашылығы
85 896
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
30 230
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
30 230
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
26 014
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 014
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
29 652
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 969
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
2 143
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1 719
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
3 045
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
6 214
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
1 562
6
Жер қатынастары
10 607
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
10 607
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 607
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
58 055
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
58 055
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
58 055
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
32 264
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
32 264
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
32 264
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
13 184
108
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу

18 682
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
31 561
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
11 963
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
11 963
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
154 558
1
Сельское хозяйство
85 896
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
30 230
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
30 230
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
26 014
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
26 014
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
29 652
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
14 969
006
Организация санитарного убоя больных животных
2 143
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1 719
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
3 045
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
6 214
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1 562
6
Земельные отношения
10 607
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
10 607
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
10 607
10
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
58 055
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
58 055
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
58 055
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
32 264
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
32 264
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
32 264
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
13 184
108
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов